tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Adoptowana ze schroniska, po dwóch latach straciła dom (RADOM - ŁÓDŹ)
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Jej mam tylko nadzieję że Pani Sylwia nie będzie chciała oddać Diany to byłby dla suni straszny szok. -
Adoptowana ze schroniska, po dwóch latach straciła dom (RADOM - ŁÓDŹ)
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Jej to niedobrze, do mnie Pani Sylwia nie dzwoniła, zadzwonię do niej wieczorem bo teraz jest chyba w pracy. Jeśli chodzi o kotka to wydaje mi sie że się do siebie przyzwyczają i ustala sobie jakąś hierarchię, tylko na to potrzeba troche czasu. Postaram się skontaktowac z jakąś behawiorystka może coś poradzi na to sikanie i strach na spacerach, to dopiero czwarty dzień Dianka musi się przyzwyczaić. -
Super że można już dziewczynkę ogłaszać, bardzo proszę czy ktoś mógłby napisać jakiś fajny tekścik do ogłoszeń to ja jak najszybciej porobię troche w necie. Monday fajnie że duży odzew w sprawie psiaka, trzymam mocno kciuki żeby znalazł sie jakiś dobry domek.
-
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']Porobiłam trochę ogłoszeń Dorci. Jak będą się powtarzały z ogłoszeniami tuli lub kogo innego to nie ma przecież problemu. Niech ludziska czytają o pięknej Dorce która czeka na dom. Jedynie cafeanimal zostawiam tuli :) Tam jakoś ciężko mi ogłoszenia umieszczać. No Doreczko. Oby ten domek jak najszybciej się znalazł.[/QUOTE] Pewnie Monday że moga się dublować zawsze lepiej więcej niz mniej:) A o cafeanimal się nie martw Dorcia ma tam dodawane ogłoszenie codziennie od nowa, a że tam nie trzeba kasować poprzednich to jej ogłoszenie jest wiele razy:) I pamietaj żeby nie pisac że jest psotna:evil_lol: -
Ok Dogo jutro zadzwonię i prześlę miala z tymi zdjęciami do p. kierownik, postaram sie jak najszybciej dowiedzieć o psiaki. Mam nadzieję że Bubu został adoptowany, tyle lat....chociaż raz udało się nam wyadoptować z ogłoszeń psiaka który był w schronie 5 lat jego też nazywałyśmy Korek. MMD myślę że trzeba dawać jak najwięcej ogłoszeń zawsze jest szansa, że któreś zauważy przyszła pani lub pan Korusia, dzięki wielkie:)
-
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Nie ma mowy Lilith żebym napisała że jest psotna:) ale że nie lubi być sama moge ostatecznie dopisać:) -
Dogo a Cacek to jego imię w schronisku? To zadzwonię jutro i zapytam, bo ja niestety w schronisku jestem bardzo rzadko. Narazie niestety nie mamy lepszych zdjęć Korusia ale cały czas będę sie przypominać p. kierownik w tej sprawie, jak byłam po Diankę w niedzielę to było już ciemno i nie miałam jak pochodzić i zdjęć porobić.
-
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']MAM WRESZCIE MÓJ KOMPUTER :) Ale wgrywali mi nowego softa, więc wszyściusieńko co miałam (zdjęcia psów, teksty do ogłoszeń to głównie) przepadło. Powoli będę odbudowywać moją bazę Zaczynam od Dorki...dzisiaj porobię trochę ogłoszeń, linków wklejać nie będę... Będzie też allegro, ale niestety zwykłe. Ktoś ma jakiś krótki fajny tekścik do ogłoszeń? Trochę zmieniło się od pierwszych ogłoszeń. Dorka już nie walczy o życie...ale o domek błaga nadal. Niesterylizowana jeszcze? A jak z chodzeniem na smyczy, AniuA sprawdzałaś ?[/QUOTE] No to sie wkurzyć można jak Ci taki czysty komp oddali, ja daję do ogłoszen tekst, który kiedyś napisała chyba Lilith albo Ty Monday:) troszkę zmieniony, oto on: [COLOR=#2e0f00][FONT=Arial]Dora to młodziutka 10 miesięczna suczka. Została znaleziona chora i wystraszona, teraz jest już całkowicie zdrowa. Jest to mała suczka – do kolana. Bardzo spokojna i grzeczna. Lubi się przytulać. Zachowuje czystość w domu. Na dworze staje się bardzo ruchliwą psinką. Biega, bawi się, skacze. Na początku jest troszkę nieśmiała, ale bardzo szybko się zaprzyjaźnia, teraz jest już w dobrej formie i czeka na człowieka, który pokocha ją na zawsze. To naprawdę wspaniała psinka, która odda swojemu przyjacielowi całe serce. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#2e0f00][FONT=Arial]Dora znajduje się w Kozienicach koło Radomia. Istnieje możliwość pomocy przy zawiezieniu Dory do jej domu[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][/FONT] [COLOR=#2e0f00][FONT=Arial][FONT=Arial]Tel. kontaktowy w sprawie adopcji: 515 184 855[/FONT] [/FONT][/COLOR] -
Adoptowana ze schroniska, po dwóch latach straciła dom (RADOM - ŁÓDŹ)
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Też tak napisałam Pani Sylwi żeby kupiła Dianie jakies kostki ze ścięgien go gryzienia i nagradzała ją za załatwianie się na dworze, to dopiero drugi dzień i wierzę że z każdym będzie lepiej:) Mój Misiaczek, który pojechał do domku do Wilanowa ma teraz ok 5 miesiecy i tez jeszcze z tego co wiem zdaża mu sie nasikać w domu ale sporadycznie, trzeba niestety często wychodzić, szkoda że teraz taka zima bo to żadna przyjemność. -
Adoptowana ze schroniska, po dwóch latach straciła dom (RADOM - ŁÓDŹ)
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Dianka przespała pierwszą noc w łóżku z Panią Sylwią, chodzi za Panią Sylwią krok w krok, ale niestety rozrabia mała, pogryzła już trochę rzeczy i załatwia się w domu. Może macie jakieś rady jak ją tego oduczyć bo ja już zapomniałam jak to jest mieć takiego podrostka w domu, Misiaczka miałam tylko kilka dni i on był jeszcze malutki. -
MMD mozna dać w ofercie albo w anonsach, zależy w jakim mieście, ogłoszenie z hasłem i ze zdjęciem, tam się wysyła smsa za ok 10 złoty. Ja dawałam kilku psiakom w ten sposób ale w większości przypadków jest niestety mały odzew, większy miałam tylko jak ogłaszałam mojego szczeniaczka, którego wyciągnęłam ze studzienki. W wyborczej nigdy nie dawałam, tam chyba można zadzwonić albo na stronie dać, słyszałam że czasami ludzie stamtąd dzwonią, ale już się nie wyrabiam żeby zabrać się za dawanie tam ogłoszeń.
-
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Lilith ja Cię bardzo dobrze rozumiem, ja depresję mam cały czas a ostatnio to już nawet mi farmakologia mało pomaga:) A gdybyś nie założyła wątku szczeniakom starszakom z naszego schronu to bym nawet o Diance nie wiedziała, teraz siedzi sobie w swoim domku i maluchy też już na pewno niedługo swoje DS znajdą. -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
cały Wojtek:evil_lol: -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Ja też o maluszkach cały czas pamietam i odnawiam im codziennie ogłoszenia na gumtree i codziennie robię na cafeanimal, oczywiście teraz juz każdemu indywidualnie, oprócz Margosia bo nie wiem czy mam mu tam robić. -
Adoptowana ze schroniska, po dwóch latach straciła dom (RADOM - ŁÓDŹ)
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Tak, mój TZ zawsze mówi że to już ostatni raz jak mi wiezie psiaka, potem następuje ten następny ostatni raz i tak się ze mną męczy:) U niego jest ten problem, że on sie zawsze spieszy na jakieś spotkanie i wioząc psiaka ma dodatkowy stres, ale jeśli chodzi o Diankę to powiedział że była idealna w podróży:) -
Adoptowana ze schroniska, po dwóch latach straciła dom (RADOM - ŁÓDŹ)
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Dianka jest już w swoim domku u Pani Sylwi:multi: Zawiózł ją dzisiaj mój TZ, jechał akurat do Poznania i jechał przez Łódź, sunia była w domku ok 6 rano, jestem mu bardzo wdzięczna bo wiem że wożenie psiaków nie należy do jego ulubionych zajęć:lol: Diankę zabrałam ze schroniska wczoraj wieczorem i noc spędziła u nas, była bardzo zestresowana ale ciekawska. Rozmawiałam z Panią Sylwią, sunia pomalutku poznaje domek. Zdązyła już niestety nasikać w domku, ale nikt jej od malutkiego nie uczył załatwiania sie na dworze, jej jedynym domem było schronisko. Teraz pozna co to prawdziwa rodzina, bardzo dziękuję Pani Sylwio że zaadoptowała Pani Diankę:loveu::loveu:, mam nadzieję że szybko nauczy się chodzic na smyczy i załatwiać na dworze i że kotek sie z nią zaprzyjaźni. -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
No to super że Umka trafiła do dobrego domku:) Do miasta pewnie szybko przywyknie, z resztą w Wawie jest dużo fajnych parków. Lilith a SBD w końcu dzwoniła do Ciebie w sprawie karmy dla Biafry?