tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Poprosiłam SBD i się zgodziła:) teraz musimy dograc szczegóły:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny potrzebna jest osoba do zrobienia wizyty przedadopcyjnej dla Lali, w Warszawie na Ochocie. Ja napiszę do dziewczyn z wawy chyba że Wy macie kogos chetnego:) -
Przyklejam się do ściany, patrzę ci w oczy-Sara już w domku w Działdowie!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Pewnie że może:) -
Przyklejam się do ściany, patrzę ci w oczy-Sara już w domku w Działdowie!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']Sliczna jestes malenka,czy ona ma ogłoszenia ?[/QUOTE] ja standardowo robię gumtree, cafeanimal i adopcjapsa:) -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
A ja Cię podziwiam Aniu że wzięłaś szczeniaczki do siebie na DT i nie dziwię Ci się że się martwisz, pamietam jak ryczałam kiedy odwiozłam mojego znalezionego Misiaczka, to nie jest łatwe. -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Mozna spróbować hydroksizinę ale na moją Zuźke to nie za bardzo działa. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Wiesz co Monday może też niektórych nie chcą zamieścić bo np ja im juz zrobiłam ogłoszenie, miałam tak wczoraj z Farą od eliza_sk chciałam dać jej ogłoszenie i za nic nie mogłam a to pewnie dlatego że ona już jest ogłaszana na gumtree, bo Sarze z naszego schronu zamieściłam bez problemu. Zaczynają wymyslac na tym gumtree jakieś cudaczne zasady i utrudniają życie. Podobno z Metra odezwało się parę osób, poprosiłam Panią Alinke żeby porozmawiała z tymi z Warszawy i jak byłby ktos sensowny to poprosimy kogos o wizytę przedadopcyjną i transport w razie czego bo to przeważnie ludzie niezomotoryzowani dzwonili. -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Wielkie dzięki Bico za Twój uspokajający wpis, mocno trzymam kciuki za powodzenie całej operacji o kryptonimie "adopcja Margosia" i wielkie dzięki dla Ciebie Macia:loveu: -
Przyklejam się do ściany, patrzę ci w oczy-Sara już w domku w Działdowie!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Red napisałam na szybko taki tekst do ogłoszeń, jak uważasz że przydałoby się coś zmienić to napisz proszę: [FONT=Arial]"Sara to młoda sunia, wielkością przypominająca małego sznaucera. Jest łagodna i przyjacielska, ale strasznie smutna i samotna. Sara całymi dniami siedzi wtulona w ścianę czekając aż ktoś przyjdzie i zabierze ją do domu, tak wielkie błaganie jest w jej oczach. Ona boi się wchodzić do boksu i mimo mrozu ciągle siedzi na dworze. Ta śliczna sunia bardzo potrzebuje swojego człowieka, każdy kolejny dzień w schronisku jest dla niej przerażający. Sunia została wysterylizowana i czeka na dobrą duszę.[/FONT] [FONT=Arial]Pomożemy w transporcie do nowego domu."[/FONT] -
Przyklejam się do ściany, patrzę ci w oczy-Sara już w domku w Działdowie!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='red']Nie było w karcie, póki co.....[/QUOTE] Czyli wetka się zastanawia:razz: -
[quote name='red']No tak, o mało zawału nie dostałaś......gdzie te ikonki... nie umiem ich znaleźć......[/QUOTE] Ty wredoto i jeszcze się wyśmiewasz na forum publicznym z koleżanki, a znajdź se ikonki:diabloti:. A tak serio to jak piszesz to musisz kliknąć w "opcje zaawansowane" w oknie odpowiedzi. Mam nadzieję że tej sznaucerowatej Saruni też uda nam się znaleźć wspaniały domek. Koruś się doczekał i wierzę że i ją ktoś sobie wybierze.
-
Przyklejam się do ściany, patrzę ci w oczy-Sara już w domku w Działdowie!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Będę ogłaszać bidulkę, ale co to znaczy że jest młoda, nie mogą okreslic jej wieku? -
Wspaniałe zdjęcie, ale się cieszę że Koruś jest taki szczęśliwy i że w końcu znalazł swoich ludzi i swoje miejsce na ziemi:loveu::loveu::multi:. Jak będziesz miała okazję Red to pozdrów serdecznie Państwa ode mnie i prześlij tysiące głasków dla Korusia.:loveu: Ale i tak Red nie wybaczę Ci tak szybko twojego żarciku:diabloti:
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Ja standardowo gumtree tylko że zmieniam raz na kraków raz na warszawę, adopcjapsa i cafeanimal. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
ja często usuwam ogłoszenia na gumtree i daję na drugi dzień takie samo i jeszcze mi nie zwrócili za to uwagi, ale nie moge dawać takiego samego ogłoszenia na dwa miasta bo piszą że dubel, a co Tobie Monday sie wyswietla jak chcesz tam zamieścić ogłoszenie? -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Kurczę wydrukowali mi już w Metrze Dzidzię i dzisiaj Lalę, czemu nikt konkretny nie dzwoni:( Lala to moja faworytka ma przepiękny pyszczek, słodka malutka. -
Przyklejam się do ściany, patrzę ci w oczy-Sara już w domku w Działdowie!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Red a udało Ci się coś więcej o suni dzisiaj dowiedzieć? -
Niestety tamta pani się nie odezwała, ale wysłałam jeszcze zdjęcia Sebulka pani która zgłosiła się z ogłoszenia Korusia, który pojechał w sobotę do domku do Krakowa i dzisiaj też jeszcze dostałam zapytanie od jednego pana chyba z Wawy, napisałam mu żeby się z Tobą Aniu skontaktował telefonicznie i podałam nr na komórkę.
-
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Dorcia ma ogłoszenia na cafeanimal codziennie odnawiane, spróbuję z tym wyróżnieniem na gumtree kraków jak to warszawskie wyróżnione sie skończy, tylko że wtedy nie będe mogła zwykłego dawać na gumtree warszawa bo nie może jedna osoba dublowac ogłoszeń. Poprosze Monday żeby jej wtedy odnawiała na gumtree warszawa. Trzeba próbować wszystkiego:)