Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Poprosiłam SBD i się zgodziła:) teraz musimy dograc szczegóły:)
  2. Dziewczyny potrzebna jest osoba do zrobienia wizyty przedadopcyjnej dla Lali, w Warszawie na Ochocie. Ja napiszę do dziewczyn z wawy chyba że Wy macie kogos chetnego:)
  3. [quote name='rita60']Sliczna jestes malenka,czy ona ma ogłoszenia ?[/QUOTE] ja standardowo robię gumtree, cafeanimal i adopcjapsa:)
  4. A ja Cię podziwiam Aniu że wzięłaś szczeniaczki do siebie na DT i nie dziwię Ci się że się martwisz, pamietam jak ryczałam kiedy odwiozłam mojego znalezionego Misiaczka, to nie jest łatwe.
  5. Mozna spróbować hydroksizinę ale na moją Zuźke to nie za bardzo działa.
  6. Wiesz co Monday może też niektórych nie chcą zamieścić bo np ja im juz zrobiłam ogłoszenie, miałam tak wczoraj z Farą od eliza_sk chciałam dać jej ogłoszenie i za nic nie mogłam a to pewnie dlatego że ona już jest ogłaszana na gumtree, bo Sarze z naszego schronu zamieściłam bez problemu. Zaczynają wymyslac na tym gumtree jakieś cudaczne zasady i utrudniają życie. Podobno z Metra odezwało się parę osób, poprosiłam Panią Alinke żeby porozmawiała z tymi z Warszawy i jak byłby ktos sensowny to poprosimy kogos o wizytę przedadopcyjną i transport w razie czego bo to przeważnie ludzie niezomotoryzowani dzwonili.
  7. No i niech się Red cieszy że nie padłam bo bym jej zostawiła w spadku te prawie 30 zwierzaków do ogłaszania:)
  8. [quote name='mmd']A ja nie wiem o co chodzi :placz: paskudy:diabloti:[/QUOTE] A to niech Red napisze jakie jej się głupie żarciki trzymają:)
  9. Wielkie dzięki Bico za Twój uspokajający wpis, mocno trzymam kciuki za powodzenie całej operacji o kryptonimie "adopcja Margosia" i wielkie dzięki dla Ciebie Macia:loveu:
  10. Red napisałam na szybko taki tekst do ogłoszeń, jak uważasz że przydałoby się coś zmienić to napisz proszę: [FONT=Arial]"Sara to młoda sunia, wielkością przypominająca małego sznaucera. Jest łagodna i przyjacielska, ale strasznie smutna i samotna. Sara całymi dniami siedzi wtulona w ścianę czekając aż ktoś przyjdzie i zabierze ją do domu, tak wielkie błaganie jest w jej oczach. Ona boi się wchodzić do boksu i mimo mrozu ciągle siedzi na dworze. Ta śliczna sunia bardzo potrzebuje swojego człowieka, każdy kolejny dzień w schronisku jest dla niej przerażający. Sunia została wysterylizowana i czeka na dobrą duszę.[/FONT] [FONT=Arial]Pomożemy w transporcie do nowego domu."[/FONT]
  11. [quote name='red']Nie było w karcie, póki co.....[/QUOTE] Czyli wetka się zastanawia:razz:
  12. [quote name='red']No tak, o mało zawału nie dostałaś......gdzie te ikonki... nie umiem ich znaleźć......[/QUOTE] Ty wredoto i jeszcze się wyśmiewasz na forum publicznym z koleżanki, a znajdź se ikonki:diabloti:. A tak serio to jak piszesz to musisz kliknąć w "opcje zaawansowane" w oknie odpowiedzi. Mam nadzieję że tej sznaucerowatej Saruni też uda nam się znaleźć wspaniały domek. Koruś się doczekał i wierzę że i ją ktoś sobie wybierze.
  13. Będę ogłaszać bidulkę, ale co to znaczy że jest młoda, nie mogą okreslic jej wieku?
  14. Wspaniałe zdjęcie, ale się cieszę że Koruś jest taki szczęśliwy i że w końcu znalazł swoich ludzi i swoje miejsce na ziemi:loveu::loveu::multi:. Jak będziesz miała okazję Red to pozdrów serdecznie Państwa ode mnie i prześlij tysiące głasków dla Korusia.:loveu: Ale i tak Red nie wybaczę Ci tak szybko twojego żarciku:diabloti:
  15. Ja standardowo gumtree tylko że zmieniam raz na kraków raz na warszawę, adopcjapsa i cafeanimal.
  16. ja często usuwam ogłoszenia na gumtree i daję na drugi dzień takie samo i jeszcze mi nie zwrócili za to uwagi, ale nie moge dawać takiego samego ogłoszenia na dwa miasta bo piszą że dubel, a co Tobie Monday sie wyswietla jak chcesz tam zamieścić ogłoszenie?
  17. Kurczę wydrukowali mi już w Metrze Dzidzię i dzisiaj Lalę, czemu nikt konkretny nie dzwoni:( Lala to moja faworytka ma przepiękny pyszczek, słodka malutka.
  18. Red a udało Ci się coś więcej o suni dzisiaj dowiedzieć?
  19. Ja temu panu dopiero niedawno wysłałam maila może jeszcze zadzwoni, Sebulek ma cały czas odnawiane ogłoszenia i codziennie jest od nowa w cafeanimal.
  20. Niestety tamta pani się nie odezwała, ale wysłałam jeszcze zdjęcia Sebulka pani która zgłosiła się z ogłoszenia Korusia, który pojechał w sobotę do domku do Krakowa i dzisiaj też jeszcze dostałam zapytanie od jednego pana chyba z Wawy, napisałam mu żeby się z Tobą Aniu skontaktował telefonicznie i podałam nr na komórkę.
  21. Wielkie dzięki Fara będzie miała codziennie odnawiane cafeanimal, podubluje się z Wami i porobię jej tez na gumtree i na adopcjapsa:)
  22. Red mi wczoraj mówiła że Koruś całą noc czuwał przy swoich Państwie, został wykąpany i tak jak pisała Eliza Państwo go pokochali:)
  23. Eliza a możesz dać mi jakiś króciutki tekścik do ogłoszeń o Farze, to bym ją codziennie wklejała na cafeanimal, może wydrukują (kilku psiakom już w ten sposób dom znalazłam), ale tam raczej jak zauważyłam preferuja krótkie ogłoszenia.
  24. Dorcia ma ogłoszenia na cafeanimal codziennie odnawiane, spróbuję z tym wyróżnieniem na gumtree kraków jak to warszawskie wyróżnione sie skończy, tylko że wtedy nie będe mogła zwykłego dawać na gumtree warszawa bo nie może jedna osoba dublowac ogłoszeń. Poprosze Monday żeby jej wtedy odnawiała na gumtree warszawa. Trzeba próbować wszystkiego:)
×
×
  • Create New...