tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
A który szczeniaczek jedzie do Łodzi? Ja zrobię Bobikowi wyróznione ogłoszenie na gumtree ale może na Kraków spróbuję, tylko prześlę sobie kase na PayPal. I już mam tytuł: "Bobik - pies o niesamowitym spojrzeniu":) -
Przyklejam się do ściany, patrzę ci w oczy-Sara już w domku w Działdowie!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Jej, ja miałam jeszcze dwa zapytania o Sarę i poleciłam tym osobom inne psiaki, w każdym raziie nie zdjełam ogłoszenia Sary więc może jeszcze ktos sensowny sie odezwie, chyba że ta dziewczyna w Wawie okaże się jednak spoko. W innym wypadku napiszę do tamtych osób i powiem że jednak Sara jest do wzięcia i nadal będę jej odnawiac ogłoszenia. Ale Rita miała jeszcze zapytania, nie kontaktowałas się Red z tamtymi osobami? -
Przyklejam się do ściany, patrzę ci w oczy-Sara już w domku w Działdowie!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
DT to bardzo dużo:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Myslę że najważniejsze żeby naswietlić mu problem i uzmysłowić że to do jego obowiązków nalezy podpisanie umowy z jakims schroniskiem, trzeba napisac jak bardzo dramatyczna jest sytuacja u pani Ali i jak wielkie koszty ona ponosi przez jego nieodpowiedzialność. Chyba trzebaby wspomnieć ile ostatnio psów w tak krótkim okresie czasu zostało jej podrzucone i może napiasć też że zwróciliśmy na to uwagę lokalnych mediów. A własnie wiecie do jakiej gazety mozna by o tym napisać? A może napisać by do Metra? -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Dzięki Marzenka za propozycję to czeakamy na info od SBD z wizyty i najwyżej zrobimy zrzutkę na paliwo:) -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Dzieki za wieści i wielką pomoc Macia:) To z niecierpliwością czekamy na wieści, bardzo się cieszę że Margoś tak dobrze się czuje:) -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Wielkie dzięki Aniu:) ja też mocno kciuki zaciskam:) -
Przyklejam się do ściany, patrzę ci w oczy-Sara już w domku w Działdowie!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Dzięki Rita:) Red dzisiaj mi mówiła że ta pani jest zdecydowana, a że jest w warszawie podobno jeszcze jedna chetna osoba, która dzisiaj dzwoniła i chciałaby przygarnąć Sarę. -
Przyklejam się do ściany, patrzę ci w oczy-Sara już w domku w Działdowie!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Rita a czy którejś z tych zainteresowanych osób nie mogłabys polecić Snickersa z naszego schronu? Snickers jest 3 letnim psiakiem przypominającym owczarka nizinnego tylko że mniejszym. Jego własciciele wyprowadzili sie a jego po prostu zostawili w starym domu i tak trafil do schroniska. To pogodny, bardzo łagodny psiak. Nie wiem czy jest juz wykastrowany ale w razie co to nie ma z tym problemu. Oto Snickers, niestety narazie mam tylko ta fotkę ale p. kierownik schroniska obiecała mi więcej:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/255/2a40bfde99275e8f.jpg[/IMG][/URL] -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']nie widziałam fotek, ta ruda, kudłata fruzia to od ali? ale ten świat mały... wizyta w wawie jutro, z orpha idziemy. do ali się nie dodzwoniłam, ale spróbuje jeszcze. jakby było ok, to czy sa jakies widoki na transport ewentualne? co mam mówić? za zwrot kosztów benzyny? przekonywac babkę o jakiejś wpłacie dla ali? ja bym chetnie...[/QUOTE] SBD bardzo Ci dziękuję:) Myslę że jak dom okaże sie ok to bedziemy transport kombinować, tak jak Ci mówiłam przez telefon sprawdź jakie warunki mieszkaniowe i otoczenie, nie wiem czy babke bedzie stać żeby zwrócić koszty paliwa, jakby chciała to pewnie , ale jak wyczujesz ze nie to jakos sobie bedziemy musiały poradzić. A macie dokłady adres bo mi p.Ala nie podawała? -
Adoptowana ze schroniska, po dwóch latach straciła dom (RADOM - ŁÓDŹ)
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
No i dzięki Tobie Lilith bo to Ty maluchom założyłaś wątek inaczej nawet bym nie wiedziała o istnieniu Dianki, postaram się teraz poogłaszać któregoś z pozostałych szczeniaczków z tego wątku, tylko ostatnio barkuje mi troche czasu. -
Przyklejam się do ściany, patrzę ci w oczy-Sara już w domku w Działdowie!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Kinga wielkie dzięki, bardzo się cieszę:loveu: Red super że jedziecie zawieźć Sarunię:loveu: -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Ja też bardzo mocno trzymam kciuki:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Może poprosić Frotkę żeby nam pomogła takie pismo napisać, ona na pewno będzie potrafiła, a jak ktos ma kontakt do loklnej prasy czy mediów to trzeba się z nimi skontaktować. Jak już będziemy miec pismo to mozemy zrobić akcje na dogo żeby jak najwięcej ludzi wysyłało pismo do tego wójta. Ja teraz niestety przez dwa dni będę wyłączona razczej bo jutro moja 3,5 letnia córka ma zabieg bo upadła i uszkodziła sobie nos, strasznie sie denerwują bo to w znieczuleniu ogólnym:( -
Dzisiaj dostałam następne zapytanie o Sebulka, państwo mieszkają na Woli w Warszawie, napisał do mnie ten pan że musi jeszcze wszystko uzgodnić z żoną ale najprawdopodobniej chętnie adoptują Sebulka. Pan nie będzie miał dostępu do netu aż do poniedziałku dlatego spisał sobie nr do Ciebie Aniu i podałam mu tez na wszelki wypadek do mnie. Podał też swój nr kom. prześlę Ci go na PW to jakby sie nie odzywał do jutra to najwyżej zadzwonisz i sie wszystkiego dowiesz.
-
Adoptowana ze schroniska, po dwóch latach straciła dom (RADOM - ŁÓDŹ)
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Ostatnio mam tyle roboty że całkiem zapomniałam napisać, kilka dni temu dzwoniałam do pani Sylwi i Dianka zaczęła załatwiac sie na dworze:multi:, teraz dla odmiany kotek sika gdzie popadnie, chyba chce zamanifestować swój sprzeciw. Dianka ma jakąś infekcję ale nie bardzo groźną, dostawała antybiotyki. Sunia chodzi krok w krok za swoją ukochaną panią:loveu: -
Przyklejam się do ściany, patrzę ci w oczy-Sara już w domku w Działdowie!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Nawet jezeli wszystko dobrze pójdzie to Sarunia musi jeszcze troszke poczekac bo zainteresowana pani mogłaby ją zabrać dopiero w następny weekend z Warszawy, Red ma kontakt z tą panią i wszystko będzie na bieżąco ustalać:) Nam pozostaje baardzo mocno trzymać kciuki:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
O kamerce można by pomyśleć zapytam TZ tylko że to trzeba na czymś nagrać więc musi byc rejestrator albo komp. A u jakiego weta sterylka? -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
O kur.., co za ludzie tam mieszkają, penie nie bedzie innego wyjścia jak uspić miot, bo przecież p.Ala nie może pozwolic sobie na kolejne szczeniaki. Powinno sie wziąć te co juz są i zawieźć to tego pseudowójta żeby im domów poszukał. A jest jakis namiar na tego człowieka mailowy to może zrobimy jakąś akcjęz mailami do niego, przeciez tak dalej być nie może. -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Mi sie wydaje że szczeniaczki i tak szybko domy znalazły, wiem jak długo ogłszałyśmy szczeniaczki od p.Ali, które wczesniej miała, a teraz są następne urodzone przez przygarnietą sunię:( -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
To mocno kciuki ściskamy i powodzenia jutro Aniu:) -
Przyklejam się do ściany, patrzę ci w oczy-Sara już w domku w Działdowie!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Red mi mówiła ze zgłosiła się jakaś bardzo fajna pani z ogłoszenia, może coś z tego będzie, ale Red pewnie potem więcej napisze:)