tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Adoptowana ze schroniska, po dwóch latach straciła dom (RADOM - ŁÓDŹ)
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Pani Sylwia nosi na spacer cały czas jakies smakołyki ale nie wiem czy juz się chociaz raz przydały.. -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
No to widac panu zależy, może to będzie TEN domek, trzymam kciuki za wizytę:lol:. I ponawiam pytanie o zdjęcia Margosia i czy go gdzieś ogłaszać i na jakie miasta? -
Już półtora roku czeka na dom-długowłosa sunia-nareszcie znalazła dom!!!
tula replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Ale cudowna:) tak jak pisałam na wątku Toro nie wyrabiam sie juz z ogłoszeniami ale coś pomyślę, a co do sterylki to poproście może w schronie by ja wysterylizowali w końcu to bezdomny psiak. -
Wychudzony,poturbowany prawie BULMASTIF znalazł domRADOM!!!!!
tula replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Monia ja będę robić śliczniakowi ogłoszenia na gumtree, na adopcja psa i na cafeanimal, przepraszam ale nie dam rady więcej bo daje całą masę ogłoszeń i juz tak naprawdę miałam narazie więcej nie brać dopóki sie jakieś zwierzaki nie wyadoptują. Daj prosze Cie jak możesz jego ogłoszenie też w Anonsach radomskich, tam mozna wybrac takie z hasłem i ze zdjęciem, koszt smsa jakos około 10 zł, może ktos sie zgłosi bo to piękny psiak. Monia mam prośbę zrób jak możesz jakies niedługie teksty do ogłoszeń Tora i tej szczeniakowatej suni. -
Adoptowana ze schroniska, po dwóch latach straciła dom (RADOM - ŁÓDŹ)
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
A na dworze nic a nic? Ja rozmawiałm z behawiorystką i ona mówiła że jak psiak nasika to trzeba go natychmiast bez słowa zamknąć w innym pomieszczeniu i sprzątnąć tak żeby tego nie widział. Potem przez jakis czas ignorowac go bo to podobno największa kara dla psa jak sie nim nie interesujemy gdy on tego chce, no i oczywiście czete spacery i chodzić do bólu aż zrobbi choć wiem że w taka pogode to mało wykonalne. Oczywiście mówiłam o tym Pani Sylwi. Dobrze że Dianka zaczęla jeść no i ze dogadali sie z kotkiem, w końcu zacznie tez sikac na dworze. Ja tez zadzwonie na dniach, wielkie dzieki MMD za wieści:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']Tula ja tez bym nie umiała , tez kiedys usypiałam swoje , wychodziłam z domu wet przyjechał dał zastzyk mąż pochował ale ból był . A co z tymi psami wszystkimi zrobić ??? juz jest u niej ponad 50 psów dochodzi do 60 szt . ile może Ala sama udźwignąc ??? Kto będzie jej pomagał , ja jestem jeszcze młoda i przyznaje ze nie miałabym siły tyle co ona ma . Naprawde ją podziwiam i będe dziś ją namaiwac na uśpienie maluchów .[/QUOTE] Marlenka dlatego właśnie napisałam że trzeba p.Alę jakoś przekonać, bo ona na dłuższą metę nie da rady. Ja też czasem sobie tak myslę jak ona ma siłę opiekować sie tyloma psami i powiem szczerze nie wyobrażam sobie tego. Dziewczyny Wy p. Ale znacie lepiej ode mnie spróbujcie prosze przekonać ja że nie może zostawić kolejnych szczeniąt:( -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Tylko że p. Ali jest cięzko usypiać szczeniaki i ja ją w sumie rozumiem bo nie wiem czy potrafiłabym to zrobić, ale trzeba ją jakoś przekonać, bo inaczej sytuacja moze stac sie naprawdę beznadziejna. -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Ale fajnie że dwa szczeniorki jadą, wielkie dzięki Anna że chcesz je zawieźć:loveu:. Lilith bardzo dobrze Cię rozumiem mi też często czasu brakuje na cokolwiek. Dziewczyny a macie jakieś świeże fotki Margosia to bym go też poogłaszała, tylko nie wiem czy na Warszawę czy gdzie indziej? -
[quote name='Monday']OK...red? Jaki jest Korek? Z drugiej strony opis opisem, zdjęcie jest wg mnie najistotniejsze. Człowiek widzi, zagląda, bo pies mu się podoba....a później czyta. Jak nic w opisie go nie zrazi to bierze telefon, żeby o wszystko dopytać. Ja tak robię, myślę, że sporo ludzi tak robi...[/QUOTE] Koruś jest sympatycznym psiakiem, łagodnym dla ludzi i innych psów, kierowniczka mówiła mi że zaczyna na szkoleniu z behawiorystką i wolontariuszami ładnie siadać przy nodze. Myślę że to taki fajny, niekonfliktowy psiak.
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Tylko że Metro wychodzi oczywiście w Warszawie, ale również w Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, chyba Katowicach i nie wiem gdzie jeszcze:) Ale poogłaszam tam szczeniaczki, nigdy nie wiadomo czy sie uda i wydrukuja i kto zadzwoni, ale można spróbować. -
He he fajnie że tego maila napisałaś MMD, może zadziała:) Ja mam jeszcze te dwie fotki, które kiedyś zrobiłam, ale też zza krat:( ale wydawało mi sie że Red je wklejała na forum: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/250/4d53f75cf8aaaaaamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/249/6bde5880747d550dmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Tez tak myśle, najlepiej byłoby wpłacać od razu do osoby, która bedzie kupowała kojec byłoby chyba najprościej, ale jak uważacie. Ja tez robię ogłoszenia, oczywiście na gumtree i adopcja psa. Nie wiem czy robić na cafeanimal bo jak wydrukują ogłoszeni w Metrze to pewnie będa dzwonic ludzie z różnych miast i trzeba bedzie transport kołować, a nie wiem czy by sie nam udało, jak myślicie? Marzenuś jak będziesz u p.Ali to popytaj najlepiej co by sie przydało i wtedy pooffujemy na wątkach, może sie coś uda zebrać chociaż wiem że teraz ciężko. -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Takie to szczęscie tych astkowatych psiaków że dzwonia czasem psychole, może jeszcze ktos sensowny zadzwoni a jak nie to ogłaszam dalej, może do trzech razy sztuka... -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
tula replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Ja Jankesika ogłaszam nieustannie cały czas i powiem szczerze że fajnie by było przeczytać czy był chociaż jeden telefon, cokolwiek a tak moge sobie ogłaszać, a na wątku nie ma żadnych informacji. Nic to, bedę ogłąszac dalej może z jakiegos innego ogłoszenia ktos zadzwoni, a może sie uda i Jankesika znowu w Metrze wydrukują.. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
ja tez poprosze nr konta na zbiórkę na zakup kojca to cosik dorzucę;). Marzenka a może by w banerku napisać że robimy zbiórke karmy albo na karmę, co myślisz? Fajnie jakby Twoja koleżanka zaadoptowała psiaczka, trzymam kciuki. -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
dzisiaj niestety nie dawałam ogłodzeń na cafeanimal bo strasznie sie zawieszało i nic sie nie dało zrobić:( -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
To już chyba drugi raz Lady jest w Metrze, może tym razem zadzwoni ktoś sensowny..oj suniu tak bym chciała żebyś w końcu znalazła domek. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Wielkie dzięki Monday:loveu: -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']dom dla gajuni w warszawie ok[/QUOTE] Ale sie ciesze:lol: To kiedy Gajunia jedzie bo ona dla mnie jest najpiekniejsza z całego miotu, słodzizna śliczna:loveu: -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Jeszcze raz wielkie dzięki MMD że przyłaczyłaś sie do wątku:loveu:, jak bys miała chwile i porobiła ogłoszenia zbiorcze tym szczeniaczkom, których fotki wkleiłam kilka postów temu to byłoby super. Ja oczywiście na gumtree warszawa i robie i na adopcja psa. Zdjecia są takie sobie ale narazie trzeba z tymi ogłaszać póki nie ma nowych. Aha w ogłoszeniach mozna podawać komórke p.Aliny - koleżanki p.Ali, prześlę Ci nr na PW. -
Super MMD, ktos sie musi w końcu odezwać. A ja przy okazji pozwole sobie zaoffować, zajrzyjcie proszę do wątku z mojego pierwszego banerka, każda pomoc mile widziana. Kobieta ma ponad 50 psiaków, ciągle podrzucają jej nowe, utrzymuje je z własnych środków, teraz ma jeszcze cztery szczeniaki które trzeba jak najszybciej wyadoptować, sytuacja naprawdę ciężka.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
tula replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234'][B]tula,[/B]ten watek jest po to by wklejac jamniczki ale najlepiej jakbyś załozyła mu osobny watek,wstaw linki gdzie go juz ogłaszałaś ,ja dorobie mu nowe ogłoszenia i wstaw na jego watku wiecej zdjec ,1 to za mło do ogłoszen.[/QUOTE] Niestety mam tylko to jedno zdjęcie, mogę mu oczywiście założyć wątek (postaram się dzisiaj to zrobić), ale myślę że najważniejsze to go ogłaszać, ja go regularnie kilka razy w tygodniu ogłaszam na gumtree warszawa i adopcjapsa, nie robie dużej ilości ogłoszeń bo ogłaszam w tej chwili 25 zwierzaków i bym sie nie wyrobiła. Ogłaszam psiaki też na cafeanimal, co jakiś czas drukuja mi jakiegoś w Metrze, ale jamniczka tam nie ogłaszałam bo z Metra dzwonią ludzie z różnych miejsc Polski a kolezanka nie ma za bardzo możliwości transportu do jakiegoś odległego miasta. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
tula replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Pozwolę sobie wkleic zdjęcie jamniczka, który juz chyba ze dwa miesiące mieszka w pobliżu firmy mojej znajomej w Radomiu. Jamniczek na początku był strasznie dziki, nie pozwolił sie do siebie zbliżyć, ostatnio oswoił się na tyle że pozwala sie głaskać osobom które go dokarmiają. Psiak pilnie potrzebuje domu, ja go cały czas ogłaszam, ale na razie nie ma zbyt wielkiego odzewu. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/245/a048d4eab172ffd8.jpg[/IMG][/URL]