tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Marzenka trzymam kciuki za Twoją sunię, będzie dobrze, musi być. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Ja niestety jestem wyłączona aktualnie z transportów:( mój TZ jeździ do Wawy ale niestety nie przez Warkę a w taką pogode nie namówię go żeby pojechał inna trasą. A jaki psiak ma jechać do Wawy? -
Przyklejam się do ściany, patrzę ci w oczy-Sara już w domku w Działdowie!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Red ale da sie jakoś ten dom sprawdzić? -
Przyklejam się do ściany, patrzę ci w oczy-Sara już w domku w Działdowie!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Kira na pewno daje do zrozumienia że nie jest zadowolona z gościa, niestety często tak bywa, pewnie jest zazdrosna bidulka, musimy Sarze jak najszybciel znaleźć dom. -
Ja juz wcześniej pisałam tej pani że Dozi nie potrafi zachować czystości w domu, więc ona o tym wie problem w tym czy w praktyce da sobie radę, no i napisz proszę czy ona by sie zmieściła do takiego koszyczka na rowerze, bo pani na tym bardzo zależy:) Ja wysłałam zdjęcia Dozi te z wątku, pani pytała czy mamy jeszcze jakieś fotki suni. Może ja zapytam jej czy mogłabym przekazać Tobie jej nr kom, to jakbyś mogła to zadzwonisz i porozmawiasz z tą panią bo myslę że tak będzie najłatwiej, jak uważasz Ogonek?
-
Przyklejam się do ściany, patrzę ci w oczy-Sara już w domku w Działdowie!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
He he, dowcipnisia z Ciebie, tylko nie mów że wszystko było robione jednego dnia:) Ja tak na wszelki wypadek jeszcze się upewnię o to odrobaczywianie u źródła:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Lilith ale czy ten pan chciałby przyjechac po szczeniaka, no bo jak mu psiaka do tych Niemiec zawieźć, zawsze możnaby pomóc jakiemus z naszego schronu. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
No Marlenki to już nic nie zdziwi:):) -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
E to nieźle jedziesz swojej Nuce Monday:lol: a z tym ogoleniem na łyso to niezły pomysł, muszę wypróbować czy taka groźba podziała na moją córcię diabełka małego:lol::evil_lol: -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Dzięki Lilith:) nie dziwię Ci sie że nie masz cierpliwości mnie też zawsze wkurzają na maxa wszelkie problemy z kompem, to już chyba u mnie nałóg:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Bardzo sie ciesze że Pusia ma dom, to na pewno Monday z Twoich ogłoszeń:) wielkie dzięki dla Ciebie kobieto:loveu::loveu: Lilith super że weszłaś na wątek, witamy:lol: -
Ja robiłam ogłoszenie suni z przytuliska p.Ali w Augustowie i z tego ogłoszenia zgłosiła się do mnie pani z Sosonowca, która chciałaby zaadoptować malutką sunię. Tamta sunia jest mała ale nie maluteńka, a pani ze swoją poprzednią sunią, która żyła chyba 18 lat jeździła na rowerze wożąc ją w koszyku i z nowym psiakiem też by chciała tak podróżować:) W związku z tym weszłam na wątek mikropsiaków i znalazłam Dozi i Fizię z Olkusza, ale chyba do tej pani bardziej przemówiła Dozi. Napisałam jej że Dozi ma problemy z utrzymaniem czystości,a ta pani z tego co wiem pracuje więc nie wiem czy dałaby radę nauczyć tego Dozi. Wypowiedzcie się dziewczyny co myslicie? Dozi z tego co się orientuję nie jest wysterylizowana?
-
Przyklejam się do ściany, patrzę ci w oczy-Sara już w domku w Działdowie!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
A była odrobaczona w schronie? -
Przyklejam się do ściany, patrzę ci w oczy-Sara już w domku w Działdowie!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Śliczności, to już wiemy że sunia uwielbia dzieci, a to często jest bardzo ważne przy adopcjach. Red tak jak rozmawiałyśmy skoro miałaś tyle wątpliwości to dobrze że nie dałaś Saruni, teraz pobędzie sobie w domku u Kingi a my będziemy ją intensywnie ogłaszać. Kinga, Red dzięki:loveu: -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Banerek super:) Lilith a możesz wkleić na wątku ten banerek jako fotkę, bo bym dawała z tym tekstem do ogłoszeń:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Ok Monday to jak mówi moja córka "taka jest umowa":) Ja też sie martwie o sunię, piszcie dziewczyny jak tylko będzie coś wiadomo. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Asik:) faktycznie też tak pomyślałam jak zobaczyłam fotki Margosia:) Juz bardzo długo go ogłaszam, był w Metrze ale jakoś nie ma szczęścia biedak:( -
Przyklejam się do ściany, patrzę ci w oczy-Sara już w domku w Działdowie!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
A Snickers, którego zdjęcie wklejałam dzisiaj poszedł do domku, rozmwiałam przed chwilą z panią kierownik schroniska:) Ogłoszenia Saruni uaktualniłam:) -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Super że się udało:multi:, a my dziękujemy Tobie Lilith za kawał dobrej roboty, za poświęcenie i wszystko co zrobiłaś dla maluchów:loveu::loveu: Wielkie dzięki dla wszystkich dziewczyn, które baardzo pomogły:loveu:, a dla Ciebie Aniu olbrzymie buziaki :buzi: No i tak korzystając z okazji, że na tym wątku zebrało się tyle dobrych dusz:) zapraszam na wątek psiaków pani Ali, która bardzo nas potrzebuje, ta kobieta nie odmawia pomocy żadnemu potrzebującemu psiakowi, a beznadziejni ludzie z jej okolic cały czas podrzucają jej nowe psy, często tak jak teraz szczenne suczki suczki:( U pani Ali jest już prawie [B]60 psiaków[/B], większość potrzebuje ogłoszeń, bardzo mile widziane tez wsparcie finansowe przy sterylizacjach i pomoc w transportach do nowych domów. No i pomysły jak zmusić wójta żeby podpisał umowę z jakimś schroniskiem, bo inaczej kolejne bezdomne psiaki będą trafiały do p.Ali. Będę bardzo wdzięczna za Wasze zainteresowanie, oto link do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/131629-Psiaki-z-przytuliska-w-Augustowie-za-WarkAE-Potrzebna-kasa-na-sterylizacje[/URL] -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Tak chyba to nie jest ten dom, ja sama bedę już za kilka dni jak tylko dostane fotki ogłaszać sunię owczarek colli 6 letnią, sunia mieszka bo tylko tak to mozna ostatecznie określić, u rodziny mojego wujka na wsi, oczywiście najpierw ją ze dwa razy rozmnożyli a teraz uznali że jest już stara i nie ma co wydawać kasy na jej karmienie, w związku z tym je raczej skromnie. Moja siostra własnie jedzie zawieźć jakąś suchą karme dla niej i pomyślałysmy że spróbujemy jej poszukać nowego domu. A jej obecni właściciele zakupili sobie ostatnio suczkę ONKA szczenię... To taka dygresja ale jak przeczytałam ten maila od tego gościa to jakoś mi się z nimi skojarzył, chyba to człowiek w takim samym typie i do tego pisać po polsku nie potrafi.. Mars i Ares muszą znaleźć dobry dom:)