Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Marzenka trzymam kciuki za Twoją sunię, będzie dobrze, musi być.
  2. Ja niestety jestem wyłączona aktualnie z transportów:( mój TZ jeździ do Wawy ale niestety nie przez Warkę a w taką pogode nie namówię go żeby pojechał inna trasą. A jaki psiak ma jechać do Wawy?
  3. Red ale da sie jakoś ten dom sprawdzić?
  4. Kira na pewno daje do zrozumienia że nie jest zadowolona z gościa, niestety często tak bywa, pewnie jest zazdrosna bidulka, musimy Sarze jak najszybciel znaleźć dom.
  5. Ja juz wcześniej pisałam tej pani że Dozi nie potrafi zachować czystości w domu, więc ona o tym wie problem w tym czy w praktyce da sobie radę, no i napisz proszę czy ona by sie zmieściła do takiego koszyczka na rowerze, bo pani na tym bardzo zależy:) Ja wysłałam zdjęcia Dozi te z wątku, pani pytała czy mamy jeszcze jakieś fotki suni. Może ja zapytam jej czy mogłabym przekazać Tobie jej nr kom, to jakbyś mogła to zadzwonisz i porozmawiasz z tą panią bo myslę że tak będzie najłatwiej, jak uważasz Ogonek?
  6. He he, dowcipnisia z Ciebie, tylko nie mów że wszystko było robione jednego dnia:) Ja tak na wszelki wypadek jeszcze się upewnię o to odrobaczywianie u źródła:)
  7. ja mam cały czas kontakt z tą panią, pani powiedziała że nie będzie juz szukac żadnego psiaka tylko czeka na moje propozycje, nie wiem czy tak będzie ale wiem że jest zainteresowana Dozi.
  8. Lilith ale czy ten pan chciałby przyjechac po szczeniaka, no bo jak mu psiaka do tych Niemiec zawieźć, zawsze możnaby pomóc jakiemus z naszego schronu.
  9. No Marlenki to już nic nie zdziwi:):)
  10. E to nieźle jedziesz swojej Nuce Monday:lol: a z tym ogoleniem na łyso to niezły pomysł, muszę wypróbować czy taka groźba podziała na moją córcię diabełka małego:lol::evil_lol:
  11. Dzięki Lilith:) nie dziwię Ci sie że nie masz cierpliwości mnie też zawsze wkurzają na maxa wszelkie problemy z kompem, to już chyba u mnie nałóg:)
  12. Bardzo sie ciesze że Pusia ma dom, to na pewno Monday z Twoich ogłoszeń:) wielkie dzięki dla Ciebie kobieto:loveu::loveu: Lilith super że weszłaś na wątek, witamy:lol:
  13. Ja robiłam ogłoszenie suni z przytuliska p.Ali w Augustowie i z tego ogłoszenia zgłosiła się do mnie pani z Sosonowca, która chciałaby zaadoptować malutką sunię. Tamta sunia jest mała ale nie maluteńka, a pani ze swoją poprzednią sunią, która żyła chyba 18 lat jeździła na rowerze wożąc ją w koszyku i z nowym psiakiem też by chciała tak podróżować:) W związku z tym weszłam na wątek mikropsiaków i znalazłam Dozi i Fizię z Olkusza, ale chyba do tej pani bardziej przemówiła Dozi. Napisałam jej że Dozi ma problemy z utrzymaniem czystości,a ta pani z tego co wiem pracuje więc nie wiem czy dałaby radę nauczyć tego Dozi. Wypowiedzcie się dziewczyny co myslicie? Dozi z tego co się orientuję nie jest wysterylizowana?
  14. Słodziaczek kochany:loveu:, dobrze że ma już swój domek, swoich ludzi i nie marznie w schronie:lol:
  15. Śliczności, to już wiemy że sunia uwielbia dzieci, a to często jest bardzo ważne przy adopcjach. Red tak jak rozmawiałyśmy skoro miałaś tyle wątpliwości to dobrze że nie dałaś Saruni, teraz pobędzie sobie w domku u Kingi a my będziemy ją intensywnie ogłaszać. Kinga, Red dzięki:loveu:
  16. Banerek super:) Lilith a możesz wkleić na wątku ten banerek jako fotkę, bo bym dawała z tym tekstem do ogłoszeń:)
  17. Ok Monday to jak mówi moja córka "taka jest umowa":) Ja też sie martwie o sunię, piszcie dziewczyny jak tylko będzie coś wiadomo.
  18. To wspaniale, bardzo się cieszę bo zależało mi żeby maluch szybko znalazł dobry dom:multi::multi:
  19. Asik:) faktycznie też tak pomyślałam jak zobaczyłam fotki Margosia:) Juz bardzo długo go ogłaszam, był w Metrze ale jakoś nie ma szczęścia biedak:(
  20. A Snickers, którego zdjęcie wklejałam dzisiaj poszedł do domku, rozmwiałam przed chwilą z panią kierownik schroniska:) Ogłoszenia Saruni uaktualniłam:)
  21. Super że się udało:multi:, a my dziękujemy Tobie Lilith za kawał dobrej roboty, za poświęcenie i wszystko co zrobiłaś dla maluchów:loveu::loveu: Wielkie dzięki dla wszystkich dziewczyn, które baardzo pomogły:loveu:, a dla Ciebie Aniu olbrzymie buziaki :buzi: No i tak korzystając z okazji, że na tym wątku zebrało się tyle dobrych dusz:) zapraszam na wątek psiaków pani Ali, która bardzo nas potrzebuje, ta kobieta nie odmawia pomocy żadnemu potrzebującemu psiakowi, a beznadziejni ludzie z jej okolic cały czas podrzucają jej nowe psy, często tak jak teraz szczenne suczki suczki:( U pani Ali jest już prawie [B]60 psiaków[/B], większość potrzebuje ogłoszeń, bardzo mile widziane tez wsparcie finansowe przy sterylizacjach i pomoc w transportach do nowych domów. No i pomysły jak zmusić wójta żeby podpisał umowę z jakimś schroniskiem, bo inaczej kolejne bezdomne psiaki będą trafiały do p.Ali. Będę bardzo wdzięczna za Wasze zainteresowanie, oto link do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/131629-Psiaki-z-przytuliska-w-Augustowie-za-WarkAE-Potrzebna-kasa-na-sterylizacje[/URL]
  22. Tak chyba to nie jest ten dom, ja sama bedę już za kilka dni jak tylko dostane fotki ogłaszać sunię owczarek colli 6 letnią, sunia mieszka bo tylko tak to mozna ostatecznie określić, u rodziny mojego wujka na wsi, oczywiście najpierw ją ze dwa razy rozmnożyli a teraz uznali że jest już stara i nie ma co wydawać kasy na jej karmienie, w związku z tym je raczej skromnie. Moja siostra własnie jedzie zawieźć jakąś suchą karme dla niej i pomyślałysmy że spróbujemy jej poszukać nowego domu. A jej obecni właściciele zakupili sobie ostatnio suczkę ONKA szczenię... To taka dygresja ale jak przeczytałam ten maila od tego gościa to jakoś mi się z nimi skojarzył, chyba to człowiek w takim samym typie i do tego pisać po polsku nie potrafi.. Mars i Ares muszą znaleźć dobry dom:)
×
×
  • Create New...