Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Myślę że to swietny pomysł aby poprosic Bumerang, o ile bedzie miała czas żeby się przejśc na wizytę. Monday transport dzięki Maci możemy mieć w przyszłym tygodniu.
  2. Karlunia ma wspaniały dom:) no i świetną opaskę, która chyba za bardzo jej do gustu nie przypadła:)
  3. ja zaglądam cały czas i mocno trzymam kciuki żeby ktoś sensowny zadzwonił.
  4. W Radomi Asior, w Radomiu:evil_lol: Ale zapytam siostry czy ktoś z jej znajomych nie bedzie jechał z Łodzi albo do Łodzi.
  5. dzisiaj jedna z suczek szczeniaczków - Dzidzia jest w Metrze, potem skontaktuję się z p.Aliną i zapytam czy ktoś dzwonił bo do niej podawałam kontakt w ogłoszeniu.
  6. To baaardzo mocno zaciskam kciuki za małego. Red a rozmawiałś z ta panią o jakiejś wizycie przedadopcyjnej? Bo chyba dobrze byłoby coś wiedzieć.
  7. W ogłoszeniach Margosia podaje nr Lilith, a w ogłoszeniach Sebulka Twój Aniu.
  8. Margoś jest dzisiaj w Metrze, zadzwonił ktoś może?
  9. Ja niestety nie jeżdżę do schronu, z powodów osobistych nie mam kiedy. Zrobiłam Korusiowi wyróżnione ogloszenie na gumtree kraków, może w Krakowie znajdzie sie ktoś kto go pokocha..
  10. Zrobiłam Toro wyróżnione ogłoszenie na gumtree kraków
  11. Zrobiłam Dorci wyróżnione ogłoszenie na gumtree warszawa.
  12. Super Marzenka, to czekamy na fotki i opisy psiaków, szczególnie tych najpilniejszych. Mtf a ja czekam na nr konta:)
  13. nie zapominamy o Margosiu ślicznym naszym, maluch ma codziennie odnawiane ogłoszenia. Tylko nie wiem czy to moje wrażenie ale jakis zastój sie ostatnio wszedzie w adopcjach zrobił..
  14. Bardzo mi przykro Monia, ja mogę pomóc tylko ogłoszeniami niestety i cały czas ogłaszam psiaka, jak dojdzie mi kasa, którą przelałam sobie na PayPal to na gumtree zrobie mu wyróżnione.
  15. A ja Monia czekam na skrócony tekst do ogłoszeń, a ze sterylką tak jak pisałam poproś w schronie może pomogą:)
  16. Nie wiem Aniu czy one potrzebują oddzielnych wątków, przy tym ogromie wątków na dogo może i lepiej że mają wspólny. Kurcze ja w tej chwili nie dam rady psiaków ogłszać, przepraszam, ale sie po prostu nie wyrabiam, jak tylko jakieś psiaki z ogłąszanych przeze mnie się wyadoptują to im porobie ogłoszenia. W schronie jest jeszcze jeden psiak zabrany spod dworca, przeszkadzał ludziom... opiekowali sie nim taksówkarze, miał swoją budę, było mu dobrze, ale widać osobom które zarządzają dworcem był nie na rękę wałęsający sie pies...
  17. Ja sobie też wydrukuje i poprosze o zawieszenie mojego weta na Struga, poproszę też żeby zawiesił ogłoszenie Dorci.
  18. Tak ja chyba też najwięcej psiaków wyadoptowałam z gumtree, chociaż Metro i adopcjapsa też dają rezultaty, ale w Metrze trzeba miec szczęście..a ja go cos ostatnio nie mam. Monday a odnawiasz Dorci ogłoszenie na gumtree warszawa, bo też jej tam robię cały czas od nowa, więc jak Ty tam robisz cały czas to ja może porobie jej na gumtree kraków?
  19. Jak to????????dlaczego, Monika napisz coś.
  20. Ja ogłaszam szczeniaczki na gumtree warszawa, cafeanimal i adopcjapsa, jak będą nowe fotki to porobie im indywidualne ogłoszenia, narazie mają wspólne. Ogłaszam też tą pinczerowatą Milę i cały czas Bubę i Asika, już bardzo długo. O Milę miałam zapytanie pani z Warszawy ale jak jej napisałam że chciałbybysmy żeby sunia została wysterylizowana to już mi nie odpisała, może się jeszcze odezwie zobaczymy. Mtf jak kojec juz jest to podaj nr konta na PW, coś dorzucę, ale niestety wiele nie dam rady:(
  21. Codziennie odnawiam Sebulkowi ogłoszenie na gumtree warszawa i codziennie ma ponad 120 wyświetleń, podejrzewam że na pozostałych moich i wszystkich Beatki ogłoszeniach ( a jest ich baardzo wiele:))ma równie dużo, ktoś odpowiedni musi w końcu zadzwonić.
  22. Super plakaciki i ten Sofii i te Dorci, wielkie dzieki Beatko, masz super pomysły marketingowe:) Bardzo dziękujemy Zoju:)
  23. Myslę że maluch powinien szybko znaleźć dom, jego uroda powala:) i wcale sie Tobie nie dziwię że go zabrałaś, chwała Ci za to. A to że dajesz DT psiakom to jest najważniejsze, bo ogłoszenia bez problemu możemy my robić ale DT są bardzo potrzebne:)
  24. Aniu musisz wejść w Edytu post i tam mozna go usunąć trzeba zaznaczyć taki "kwadracik" po lewej stronie i kliknąć "usuń tą wiadomość". A swoją drogą to jakaś żenada jak to dogo cały czas działa, otwiera się kiedy chce i jak długo chce, nie widzę tego problemu na innych forach, ciekawe kiedy naprawdę usprawnią działanie tego forum bo ja jak narazie tego nie widzę.
×
×
  • Create New...