tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Spełniły się nasze marzenia - Dżina ma wspaniały DOM ;-)
tula replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
Jak czytam relacje Chandler z nowego domku to po prostu jak miód na serce:lol:, Dżinka trafiła swoje miejsce na świecie. -
"Łateczka zgasła w schronisku,Zuzia już w domku."
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
DORKA czy jest już ustalony jakiś termin operację Łatki?:cool3: No i tak sie zaczynam zastanawiać czy nie próbować zacząć ogłaszać suniek osobno, wiem że to trudna decyzja, ale nie ma chętnych z ogłoszeń, a nie chcę żeby mieszkały w schronie do końca życia. -
Jest to napewno nauczka na przyszłość, szkoda tylko wielka że tą nauczkę odczuła Norka, trzeba tego faceta koniecznie wpisać do czarnych kwiatków, ja mam jego imię i nazwisko oraz nr tel. ale nie mam adresu, a przydałoby się dokładnie wpisać, żeby nie nabrał kogoś innego i nie wziął kolejnego psiaka. A wiesz może SBD jak się teraz czuje Noreczka? I jakie są plany gdzie ją umieścić bo nie mogę sie dodzwonić do pani Ali.
-
Piękny kudłacz Chester schr.Radom-adoptowany w Radomiu
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Piątek minął, Red czy coś wiadomo? -
Maleńka Daisy-kupka nieszczęścia na dwóch łapkach-zostaje w DT na stałe !!!
tula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Będziemy ogłaszać do skutku ślicznotkę. -
Pirat bez oczka- kulka miłości- już w domku!!! Radom
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Monday i ja już zaczęłyśmy:cool3:, linki powklejane:lol: Dobrze, że biedaczek tak sobie radzi mimo tak poważnej operacji, mam nadzieję, że ktoś go zauważy i pokocha. -
[quote name='sleepingbyday']tula, jkaby człowiek wiedział, ze upadnie, to by leżał caly czas. co więcej, przecież wizyta przedadopcyjna była! niestety, to jedna z dużych pomyłek. jak sobie pomyśę, co ta sunia przechodziła. mam miec jutro fotki, aż się boję... choć chyba najwięcej to w psychice ran ma noreczka.[/quote] Wiem SBD, ale cały czas o tym myślę i aż niedobrze mi się robi, Norka miała jednak jakieś przeczucie że nie chciała do niego iść jak ją zabierał z hoteliku. Ja czuję się winna i nic na to poradzić nie mogę, ale jak będzie trzeba to znowu będę ogłaszała Noreczkę, mam nadzieję, że w końcu trafi do dobrego domu. Teraz najważniejsze jest żeby sunia odzyskała jako taką stabilność psychiczną, chociaż pewnie będzie to bardzo trudne:-( Najgorsze, że ten potwór zostanie pewnie bezkarny, bo nasze prawo jest beznadziejne jeśli chodzi o ochronę i obronę zwierząt:angryy:
-
Co za bydlak:angryy:, jak można zrobić cos takiego suni. Bardzo czuję sie odpowiedzialna za to co się stało bo to w końcu z ogłoszenia, które ja dawałam zgłosiło sie to coś. A potem, już po adopcji nie można było wyciągnąć żadnych informacji od tego potwora, wiele razy rozmawiałam z Panią Alą na ten temat i sama tez do niego pisałam, ale najpierw napisał że sunia jest szczęśliwa u jego znajomych:angryy:, a potem, jak chciałam więcej informacji to już mi nie odpisał. Dobrze, że chociaż ten inspektor w końcu tam pojechał i odebrał sunię. Sama też postaram się wspomóc finansowo Norkę, tak strasznie mi jej żal:-(:-(
-
MA DOM!!!!Wychudzony,skołtuniony,brudny BERNARDYN- Radom!!!
tula replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Super:multi::multi: -
Pirat bez oczka- kulka miłości- już w domku!!! Radom
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam Piracikowi trochę ogłoszeń: [FONT=Arial][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1965429_pirat_szedlby_za_toba_na_koniec_swiata.html"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1965429_pirat_szedlby_za_toba_na_koniec_swiata.html[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Pirat-8211-szedlby-za-Toba-na-koniec-swiata.html,130012"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Pirat-8211-szedlby-za-Toba-na-koniec-swiata.html,130012[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23710989,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23710989,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/45875"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/45875[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://www.eoferty.com.pl/id127080.html"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://www.eoferty.com.pl/id127080.html[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Pirat-szed-by-za-Tob-na-koniec-wiata-W0QQAdIdZ132102266"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Pirat-szed-by-za-Tob-na-koniec-wiata-W0QQAdIdZ132102266[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Pirat-szed-by-za-Tob-na-koniec-wiata-W0QQAdIdZ132103046"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Pirat-szed-by-za-Tob-na-koniec-wiata-W0QQAdIdZ132103046[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/3664/"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/3664/[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] żeby zrobić mu ogłoszenie na cafeanimal potrzebuję lepszych zdjęć, jak tylko uda Wam jakieś zrobić to będę mu tam regularnie wklejać ogłoszenie. -
Pirat bez oczka- kulka miłości- już w domku!!! Radom
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Super:multi:wielkie dzięki dziewczyny. Przepraszam, ale wczoraj całkowicie nie wyrobiłam sie, żeby porobić Piracikowi ogłoszenia, nadrobię to dzisiaj. -
Pirat bez oczka- kulka miłości- już w domku!!! Radom
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Dzięki Monday:loveu: Postaram się jeszcze dziś zrobic Piracikowi ogłoszenia i powklejac linki. -
Pirat bez oczka- kulka miłości- już w domku!!! Radom
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Biedy Piracik, w schronisku będzie mu pewnie ciężko, ale chyba nie będzie po tak ciężkiej operacji mieszkał w boksie tylko w budynku dla pracowników? Napewno znalazłoby sie tam jakieś miejsce dla niego. Szkoda, że nie mam go jak odwiedzać, porobię Piracikowi ogłoszenia, Monday zrobisz mu allegro? -
Spełniły się nasze marzenia - Dżina ma wspaniały DOM ;-)
tula replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
Wspaniale:multi::multi:, życzę Ci sunieczko szczęśliwego życia w nowym domku:loveu: -
Coraz mniej wierzę w te adopcje z Metra, wklejam codziennie od nowa ogłoszenia kilku psiaków na cafeanimal, no i juz kilka psiaków było wydrukowanych,tak jak w przypadku Majki, a ludzie którzy sie zgłaszają okazują sie często niedopowiedzialni i potem sie wycofują z adopcji w ostatniej chwili albo nikt nie dzwoni. Ale będę próbowała dalej może coś się ruszy. A może by ktoś zrobił suni wyróżnione allegro, ja chętnie przeleję mu pieniądze na konto, sama nie robię tam ogłoszeń i nie mam konta internetowego, żeby bezpośrednio za takie ogłoszenie w allegro zapłacić.
-
MA DOM!!!!Wychudzony,skołtuniony,brudny BERNARDYN- Radom!!!
tula replied to monikab's topic in Już w nowym domu
oto link: [url=http://mapapomocy.dogomania.pl/]Mapa Pomocy Dogomaniakow[/url] -
Poturbowana, bez oczka Milka (Radom) - już w swoim wymarzonym domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Milka to cudo po prostu, wygląda jak zabawkowa:loveu: Widać, że ma się wspaniale, wielkie dzięki dla pani Krysi:loveu:, ale Milka z miski też czasem jada?:evil_lol: -
MA DOM!!!!Wychudzony,skołtuniony,brudny BERNARDYN- Radom!!!
tula replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Ale w naszej rzeczywistosci jest niestety tak, ze jak ktoś idzie do schroniska i bierze psa albo kota to nik go tak naprawdę nie sprawdza, oczywiście jest jakiś wywiad, ale wiadomo że to formalność. No i dlatego potem ludzie się dziwią, że chcemy przeprowadzać wizyty przedadopcyjne jak oddajemy zwierzeta z ogłoszeń, my w każdym razie nie dajemy do domów, w których ktoś się sprzeciwia takiej wizycie bo wiadomo że coś jest nie tak. -
Pilnie DS dla dropiatego pieska.Rudy już ma domek.Asik wciąż czeka.W-wa
tula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
próbuję, próbuję dlatego codziennie mu odnawiam ogłoszenie na cafeanimal. Już mi tam wydrukowali kilka psiaków z naszego schroniska, z różnym co prawda skutkiem niestety, ale czasem sie udaje znaleźć w ten sposób dom a czasem nie. Dlatego oprócz cafeanimal odnawiam też Asikowi regularnie wszystkie pozostałe ogłoszenia, ale może w Metrze też mu sie uda w końcu, mam nadzieję. -
Spełniły się nasze marzenia - Dżina ma wspaniały DOM ;-)
tula replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
cudowne wiadomości:multi::multi:Dżina nareszcie znalazła swoje miejsce na świecie, będę z niecierpliwością czekać na wieści z nowego wspaniałego domu. -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Znowu uaktualniłam Floydzikowi ogłoszenia, cały czas trzymam za niego kciuki. -
Odnowiłam Molly ogłoszenia: [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,4875,Lw==.html"][COLOR=black]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,4875,Lw==.html[/COLOR][/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1960397_molly_daj_jej_prawdziwy_dom.html"][COLOR=black]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1960397_molly_daj_jej_prawdziwy_dom.html[/COLOR][/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Molly-8211-daj-jej-prawdziwy-dom.html,128632"][COLOR=black]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Molly-8211-daj-jej-prawdziwy-dom.html,128632[/COLOR][/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23708940,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html"][COLOR=black]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23708940,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html[/COLOR][/URL] [URL="http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/45755"][COLOR=black]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/45755[/COLOR][/URL] [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Molly-daj-jej-prawdziwy-dom-W0QQAdIdZ130942092"][COLOR=black]http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Molly-daj-jej-prawdziwy-dom-W0QQAdIdZ130942092[/COLOR][/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/id126420.html"][COLOR=black]http://www.eoferty.com.pl/id126420.html[/COLOR][/URL] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Molly-daj-jej-prawdziwy-dom-W0QQAdIdZ130944953"][COLOR=black]http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Molly-daj-jej-prawdziwy-dom-W0QQAdIdZ130944953[/COLOR][/URL] nie wiem tylko czy odnawiać na cafeanimal bo nie mam pojęcia czy jest możliwość żeby jeszcze raz wydrukowali jej ogłoszenie.
-
Pilnie DS dla dropiatego pieska.Rudy już ma domek.Asik wciąż czeka.W-wa
tula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
tylko że w Metrze teraz niestety nie dają ogłoszeń o adopcji codziennie, np. w tym tygodniu jeszcze nie zamieszczali. Dlatego prawdopodobieństwo wydrukowania ogłoszenia jest mniejsze niestety, ale i tak go bedę odnawiać cały czas na cafeanimal.