Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Jak czytam relacje Chandler z nowego domku to po prostu jak miód na serce:lol:, Dżinka trafiła swoje miejsce na świecie.
  2. DORKA czy jest już ustalony jakiś termin operację Łatki?:cool3: No i tak sie zaczynam zastanawiać czy nie próbować zacząć ogłaszać suniek osobno, wiem że to trudna decyzja, ale nie ma chętnych z ogłoszeń, a nie chcę żeby mieszkały w schronie do końca życia.
  3. Jest to napewno nauczka na przyszłość, szkoda tylko wielka że tą nauczkę odczuła Norka, trzeba tego faceta koniecznie wpisać do czarnych kwiatków, ja mam jego imię i nazwisko oraz nr tel. ale nie mam adresu, a przydałoby się dokładnie wpisać, żeby nie nabrał kogoś innego i nie wziął kolejnego psiaka. A wiesz może SBD jak się teraz czuje Noreczka? I jakie są plany gdzie ją umieścić bo nie mogę sie dodzwonić do pani Ali.
  4. Piątek minął, Red czy coś wiadomo?
  5. Będziemy ogłaszać do skutku ślicznotkę.
  6. Monday i ja już zaczęłyśmy:cool3:, linki powklejane:lol: Dobrze, że biedaczek tak sobie radzi mimo tak poważnej operacji, mam nadzieję, że ktoś go zauważy i pokocha.
  7. [quote name='sleepingbyday']tula, jkaby człowiek wiedział, ze upadnie, to by leżał caly czas. co więcej, przecież wizyta przedadopcyjna była! niestety, to jedna z dużych pomyłek. jak sobie pomyśę, co ta sunia przechodziła. mam miec jutro fotki, aż się boję... choć chyba najwięcej to w psychice ran ma noreczka.[/quote] Wiem SBD, ale cały czas o tym myślę i aż niedobrze mi się robi, Norka miała jednak jakieś przeczucie że nie chciała do niego iść jak ją zabierał z hoteliku. Ja czuję się winna i nic na to poradzić nie mogę, ale jak będzie trzeba to znowu będę ogłaszała Noreczkę, mam nadzieję, że w końcu trafi do dobrego domu. Teraz najważniejsze jest żeby sunia odzyskała jako taką stabilność psychiczną, chociaż pewnie będzie to bardzo trudne:-( Najgorsze, że ten potwór zostanie pewnie bezkarny, bo nasze prawo jest beznadziejne jeśli chodzi o ochronę i obronę zwierząt:angryy:
  8. Co za bydlak:angryy:, jak można zrobić cos takiego suni. Bardzo czuję sie odpowiedzialna za to co się stało bo to w końcu z ogłoszenia, które ja dawałam zgłosiło sie to coś. A potem, już po adopcji nie można było wyciągnąć żadnych informacji od tego potwora, wiele razy rozmawiałam z Panią Alą na ten temat i sama tez do niego pisałam, ale najpierw napisał że sunia jest szczęśliwa u jego znajomych:angryy:, a potem, jak chciałam więcej informacji to już mi nie odpisał. Dobrze, że chociaż ten inspektor w końcu tam pojechał i odebrał sunię. Sama też postaram się wspomóc finansowo Norkę, tak strasznie mi jej żal:-(:-(
  9. Zrobiłam Piracikowi trochę ogłoszeń: [FONT=Arial][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1965429_pirat_szedlby_za_toba_na_koniec_swiata.html"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1965429_pirat_szedlby_za_toba_na_koniec_swiata.html[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Pirat-8211-szedlby-za-Toba-na-koniec-swiata.html,130012"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Pirat-8211-szedlby-za-Toba-na-koniec-swiata.html,130012[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23710989,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23710989,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/45875"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/45875[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://www.eoferty.com.pl/id127080.html"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://www.eoferty.com.pl/id127080.html[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Pirat-szed-by-za-Tob-na-koniec-wiata-W0QQAdIdZ132102266"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Pirat-szed-by-za-Tob-na-koniec-wiata-W0QQAdIdZ132102266[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Pirat-szed-by-za-Tob-na-koniec-wiata-W0QQAdIdZ132103046"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Pirat-szed-by-za-Tob-na-koniec-wiata-W0QQAdIdZ132103046[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/3664/"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/3664/[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] żeby zrobić mu ogłoszenie na cafeanimal potrzebuję lepszych zdjęć, jak tylko uda Wam jakieś zrobić to będę mu tam regularnie wklejać ogłoszenie.
  10. Super:multi:wielkie dzięki dziewczyny. Przepraszam, ale wczoraj całkowicie nie wyrobiłam sie, żeby porobić Piracikowi ogłoszenia, nadrobię to dzisiaj.
  11. Dzięki Monday:loveu: Postaram się jeszcze dziś zrobic Piracikowi ogłoszenia i powklejac linki.
  12. Biedy Piracik, w schronisku będzie mu pewnie ciężko, ale chyba nie będzie po tak ciężkiej operacji mieszkał w boksie tylko w budynku dla pracowników? Napewno znalazłoby sie tam jakieś miejsce dla niego. Szkoda, że nie mam go jak odwiedzać, porobię Piracikowi ogłoszenia, Monday zrobisz mu allegro?
  13. Agaga, fajny banerek, dzięki. Super, że możesz zrobić wyróżnione allegro, może być wtedy jak to się już skończy, to wyślij mi na PW nr swojego konta i kwotę ile mam Ci wpłacić to przeleję kaskę, dzięki:lol: Red, banerek będzie wklejony;)
  14. Wspaniale:multi::multi:, życzę Ci sunieczko szczęśliwego życia w nowym domku:loveu:
  15. Coraz mniej wierzę w te adopcje z Metra, wklejam codziennie od nowa ogłoszenia kilku psiaków na cafeanimal, no i juz kilka psiaków było wydrukowanych,tak jak w przypadku Majki, a ludzie którzy sie zgłaszają okazują sie często niedopowiedzialni i potem sie wycofują z adopcji w ostatniej chwili albo nikt nie dzwoni. Ale będę próbowała dalej może coś się ruszy. A może by ktoś zrobił suni wyróżnione allegro, ja chętnie przeleję mu pieniądze na konto, sama nie robię tam ogłoszeń i nie mam konta internetowego, żeby bezpośrednio za takie ogłoszenie w allegro zapłacić.
  16. oto link: [url=http://mapapomocy.dogomania.pl/]Mapa Pomocy Dogomaniakow[/url]
  17. Milka to cudo po prostu, wygląda jak zabawkowa:loveu: Widać, że ma się wspaniale, wielkie dzięki dla pani Krysi:loveu:, ale Milka z miski też czasem jada?:evil_lol:
  18. Ale w naszej rzeczywistosci jest niestety tak, ze jak ktoś idzie do schroniska i bierze psa albo kota to nik go tak naprawdę nie sprawdza, oczywiście jest jakiś wywiad, ale wiadomo że to formalność. No i dlatego potem ludzie się dziwią, że chcemy przeprowadzać wizyty przedadopcyjne jak oddajemy zwierzeta z ogłoszeń, my w każdym razie nie dajemy do domów, w których ktoś się sprzeciwia takiej wizycie bo wiadomo że coś jest nie tak.
  19. próbuję, próbuję dlatego codziennie mu odnawiam ogłoszenie na cafeanimal. Już mi tam wydrukowali kilka psiaków z naszego schroniska, z różnym co prawda skutkiem niestety, ale czasem sie udaje znaleźć w ten sposób dom a czasem nie. Dlatego oprócz cafeanimal odnawiam też Asikowi regularnie wszystkie pozostałe ogłoszenia, ale może w Metrze też mu sie uda w końcu, mam nadzieję.
  20. cudowne wiadomości:multi::multi:Dżina nareszcie znalazła swoje miejsce na świecie, będę z niecierpliwością czekać na wieści z nowego wspaniałego domu.
  21. Odnowiłam Majeczce ogłoszenia i dałam nowe fotki.
  22. Znowu uaktualniłam Floydzikowi ogłoszenia, cały czas trzymam za niego kciuki.
  23. Odnowiłam Molly ogłoszenia: [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,4875,Lw==.html"][COLOR=black]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,4875,Lw==.html[/COLOR][/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1960397_molly_daj_jej_prawdziwy_dom.html"][COLOR=black]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1960397_molly_daj_jej_prawdziwy_dom.html[/COLOR][/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Molly-8211-daj-jej-prawdziwy-dom.html,128632"][COLOR=black]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Molly-8211-daj-jej-prawdziwy-dom.html,128632[/COLOR][/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23708940,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html"][COLOR=black]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23708940,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html[/COLOR][/URL] [URL="http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/45755"][COLOR=black]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/45755[/COLOR][/URL] [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Molly-daj-jej-prawdziwy-dom-W0QQAdIdZ130942092"][COLOR=black]http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Molly-daj-jej-prawdziwy-dom-W0QQAdIdZ130942092[/COLOR][/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/id126420.html"][COLOR=black]http://www.eoferty.com.pl/id126420.html[/COLOR][/URL] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Molly-daj-jej-prawdziwy-dom-W0QQAdIdZ130944953"][COLOR=black]http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Molly-daj-jej-prawdziwy-dom-W0QQAdIdZ130944953[/COLOR][/URL] nie wiem tylko czy odnawiać na cafeanimal bo nie mam pojęcia czy jest możliwość żeby jeszcze raz wydrukowali jej ogłoszenie.
  24. tylko że w Metrze teraz niestety nie dają ogłoszeń o adopcji codziennie, np. w tym tygodniu jeszcze nie zamieszczali. Dlatego prawdopodobieństwo wydrukowania ogłoszenia jest mniejsze niestety, ale i tak go bedę odnawiać cały czas na cafeanimal.
×
×
  • Create New...