Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. No ale chyba trzeba wybrać, którąś z tych pań, bo po co robic wizytę w Siedlcach jak w końcu psiak trafi do Wa-wy? A nie wiadomo czy ta pani z Siedlec będzie chciała tego drugiego psiaka. Po naszych ostatnich doświadczeniach z nieudanym domem dla Elzy myślę, że lepiej rozmawiać o konkretach z jedną wybraną osobą.
  2. Znowu odnowiłam Asikowi wszystkie wcześniejsze ogłoszenia i codziennie od nowa daję jego ogłoszenie do cafeanimal, bardzo bym chciała, żeby ktoś się nim zainteresował:-(
  3. Własnym oczom nie wierzę w to co przeczytałam, ale Red chyba mnie rozumiesz;) Wspaniale, że uda nam się pomóc Piracikowi, WIELKIE DZIĘKI dziewczyny:loveu:
  4. Red napisz czy lecznica zgodzi się w razie czego poczekać na resztę kwoty?:cool3:
  5. Tym bardziej, że tytuł ogłoszeń, które np. ja dawałam brzmi: "Basko - pokochaj łagodnego olbrzyma":cool3: Uważam, ze jeżeli dom jest naprawdę dobry to ludzie nie boją sie podpisać umowy adopcyjnej. Może te wizyty przedadopcyjne wydają się ludzim trochę dziwne, bo to nowość w końcu:evil_lol:, ale my zanim oddamy jakiegoś psiaka z ogłoszenia staramy się je przeprowadzać i wielu ludzi nie ma nic przeciwko. Mam nadzieję, że w zgłosi sie ktoś odpowiedzialny, a tymczasem będę Basko odnawiała ogłoszenia i codziennie od dzisiaj ma wklejane ogłoszenie do cafeanimal od nowa.
  6. Super:multi::multi:bardzo dziękujemy:loveu:
  7. Zrobiłam Daisy od nowa ogłoszenia: [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,4837,Lw==.html#"][COLOR=windowtext]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,4837,Lw==.html#[/COLOR][/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1957982_malenka_daisy_pokochaj_ja.html"][COLOR=windowtext]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1957982_malenka_daisy_pokochaj_ja.html[/COLOR][/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Malenka-Daisy----pokochaj-ja.html,128116"][COLOR=windowtext]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Malenka-Daisy----pokochaj-ja.html,128116[/COLOR][/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23707889,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html"][COLOR=windowtext]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23707889,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html[/COLOR][/URL] [URL="http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/45680"][COLOR=windowtext]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/45680[/COLOR][/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/id126176.html"][COLOR=windowtext]http://www.eoferty.com.pl/id126176.html[/COLOR][/URL] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Male-ka-Daisy-pokochaj-j-W0QQAdIdZ130375098"][COLOR=windowtext]http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Male-ka-Daisy-pokochaj-j-W0QQAdIdZ130375098[/COLOR][/URL] [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Male-ka-Daisy-pokochaj-j-W0QQAdIdZ130375734"][COLOR=windowtext]http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Male-ka-Daisy-pokochaj-j-W0QQAdIdZ130375734[/COLOR][/URL] ale faktycznie, nowe fotki byłyby mile widziane:cool3: Cały czas odnawiam jej ogłoszenie na cafeanimal.
  8. Red napisz mniej wiecej za ile tygodni może być do wzięcia, żebym wiedziała co w ogłoszeniach pisać, no i ile on teraz może mniej więcej mieć tygodni.
  9. Ja mam taki system, że każdy tekst do ogłoszenia mam zrobiony w Wordzie i jak robie ogłoszenia to kopiuję ten tekst, a każdy link z ogłoszenia kopiuję do dokumentu Word konkretnego psiaka, żeby wiedzieć gdzie robiłam. No i potem zaznaczam te wszystkie linki i kopiuję do wpisu na dogo, więc to tylko chwilę mi zajmuje, ale odnawiam cały czas te same ogłoszenia, dlatego nie wklejam ich za każdym razem. Trochę pokrętnie to chyba napisałam, ale u mnie się ten system sprawdza:lol: No i każdemu psiakowi zakładam odzielny folder, gdzie mam ten tekst do ogłoszenia i zdjecia.
  10. Znowu uaktualniłam sunieczkom ogłoszenia, ale nie będę w kółko wklejać linków;). Kurcze czy ktoś się nimi w końcu zainteresuje, one takie biedne:-(
  11. No to trzymamy kciuki:cool3:
  12. Może uda się Wam dziewczyny jakoś dogadać z kliniką, w której bedzie operowany Piracik żeby im płacić w ratach za tą operację? Ale jestem pod wrażeniem:lol: to bedzie prawdziwy MEGA-BAZAREK.
  13. Ale cudo, ludzie są podli:angryy:, jednak jest w tym coś dobrego bo trafiło na Ciebie:loveu:
  14. Szkoda:-(, Red a gdzie tekścik dla mnie:cool3:
  15. Ale chyba czytałaś, że kobieta ma juz 6 psów:cool3:, jezeli będzie zatrzymywać każdego, który potrzebuje pomocy to w końcu będzie miała małe schronisko i już żaden psiak nie będzie mógł u niej mieszkać tymczasowo. DT są potrzebne i uważam że trzeba poszukać Basko domu stałego, ale to moje zdanie.
  16. Super Monday że im uaktualniasz ogłoszenia, bo ja mam też taką listę tylko z 12 psiakami i trochę nie wyrabiam, ale sie staram;)
  17. Uśmiech wspaniały:loveu:, szczęście od Lusilki bije i dobrze że już tak zostanie:lol:
  18. Nie ma sprawy, będę Basko ogłaszała:lol:, może coś to da:roll:, ale wczoraj zrobiłam ogłoszenia, a dzisiaj takie piekne fotki wstawiłaś, aż żal że ich tam nie ma. Ale jak tylko bedę uaktualniała to już z nowymi fotkami, chociaż tamte tez były fajne.
  19. Pisz, pisz kochana bo mi jej ogłoszenia strasznie pospadały, a nie mam tekstu do nowych, a Daisy miała dość dużo wejść.
  20. Red może jednak trzeba wybrać kogoś z osób, które się zgłosiły, bo sama wiesz, że nie było odzewu dopóki nie wydrukowali jej w Metrze. Pogadamy w sobotę i może coś się nam wyklaruje:cool3:
  21. Pamiętam, pamiętam będę mu regularnie odnawiała ogłoszenia, on jest taki piękny, uwielbiam takie duże psiaki.
  22. Ale on jest wspaniały:loveu:, mam nadzieję, że szybko znajdzie dobry domek. Zrobiłam Basko kilka ogłoszeń: [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,4812,Lw==.html"][COLOR=windowtext]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,4812,Lw==.html[/COLOR][/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1954721_basko_pokochaj_lagodnego_olbrzyma.html"][COLOR=windowtext]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1954721_basko_pokochaj_lagodnego_olbrzyma.html[/COLOR][/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Basko-8211-pokochaj-lagodnego-olbrzyma.html,127445"][COLOR=windowtext]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Basko-8211-pokochaj-lagodnego-olbrzyma.html,127445[/COLOR][/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23706634,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html"][COLOR=windowtext]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23706634,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html[/COLOR][/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/id125685.html"][COLOR=windowtext]http://www.eoferty.com.pl/id125685.html[/COLOR][/URL] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Basko-pokochaj-agodnego-olbrzyma-W0QQAdIdZ129746193"][COLOR=windowtext]http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Basko-pokochaj-agodnego-olbrzyma-W0QQAdIdZ129746193[/COLOR][/URL] [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Basko-pokochaj-agodnego-olbrzyma-W0QQAdIdZ129747509"][COLOR=windowtext]http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Basko-pokochaj-agodnego-olbrzyma-W0QQAdIdZ129747509[/COLOR][/URL] Będę go też wrzucała regularnie na cafeanimal, to może będzie miał szczęście i wydrukują jego ogłoszenie w Metrze.
  23. Zrobiłam Goldi troche ogłoszeń: [FONT=Arial][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,4811,Lw==.html"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,4811,Lw==.html[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1954724_goldi_chce_byc_tylko_kochana.html"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1954724_goldi_chce_byc_tylko_kochana.html[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Goldi-8211-chce-byc-tylko-kochana.html,127444"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Goldi-8211-chce-byc-tylko-kochana.html,127444[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23706635,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23706635,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://www.eoferty.com.pl/id125684.html"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://www.eoferty.com.pl/id125684.html[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Goldi-chce-by-tylko-kochana-W0QQAdIdZ129746813"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Goldi-chce-by-tylko-kochana-W0QQAdIdZ129746813[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Goldi-chce-by-tylko-kochana-W0QQAdIdZ129747876"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Goldi-chce-by-tylko-kochana-W0QQAdIdZ129747876[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] cieszę się, że sunia dobrze się czuje:lol:
  24. I ja też deklarują 50 zyla i tez przekażę w sobotę, acha i wydrukuję na zebranie zdjęcia Piracika i opis to może ktoś z TOZ-u się dorzuci:cool3: Eski, Selenga wielkie dzięki że organizujecie bazarek dla Piracika, napewno bardzo mu jest potrzebny:loveu::loveu: Lilith bardzo dziękuję za banerek, jak zwykle szybko odpowiedziałaś na moją prośbę:loveu::loveu:
×
×
  • Create New...