Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. szkoda, ale może los się w końcu do maleńkej uśmiechnie. Ja będę jej uaktualniać ogłoszenia, a codziennie od nowa daję jej ogłoszenie na cafeanimal, chociaż zauważyłam, że oni teraz nie drukują w Metrze codziennie ogłoszeń psiaków niestety. Red a temu drugiemu psiakowi zakładałaś wątek?
  2. Strasznie cicho u Elzuni, uaktualniłam jej trochę ogłoszeń: [FONT=Arial][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,4673,Lw==.html"][FONT=Verdana][COLOR=black]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,4673,Lw==.html[/COLOR][/FONT][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1941475_elza_mloda_madra_sunia_tak_pragnie_miec.html"][FONT=Verdana][COLOR=black]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1941475_elza_mloda_madra_sunia_tak_pragnie_miec.html[/COLOR][/FONT][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Elza---mloda-madra-sunia-tak-pragnie-miec-dom.html,124985"][FONT=Verdana][COLOR=black]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Elza---mloda-madra-sunia-tak-pragnie-miec-dom.html,124985[/COLOR][/FONT][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23701813,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html"][FONT=Verdana][COLOR=black]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23701813,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html[/COLOR][/FONT][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://www.eoferty.com.pl/id124304.html"][FONT=Verdana][COLOR=black]http://www.eoferty.com.pl/id124304.html[/COLOR][/FONT][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Elza-m-oda-m-dra-sunia-tak-pragnie-mie-dom-W0QQAdIdZ127491113"][FONT=Verdana][COLOR=black]http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Elza-m-oda-m-dra-sunia-tak-pragnie-mie-dom-W0QQAdIdZ127491113[/COLOR][/FONT][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Elza-m-oda-m-dra-sunia-tak-pragnie-mie-dom-W0QQAdIdZ127491721"][FONT=Verdana][COLOR=black]http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Elza-m-oda-m-dra-sunia-tak-pragnie-mie-dom-W0QQAdIdZ127491721[/COLOR][/FONT][/URL][/FONT] [FONT=Arial]resztę tez niedługo odnowię, ale przez mój wyjazd i awarię kompa mam teraz bardzo dużo ogłoszeń psiaków do uaktualnienia dlatego trochę mi schodzi.[/FONT]
  3. Uaktualniłam ogłoszenia Asika na tych stronach: [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,4672,Lw==.html"][COLOR=black]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,4672,Lw==.html[/COLOR][/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1941472_mlody_przyjacielski_psiak_blaga_o_nowy.html"][COLOR=black]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1941472_mlody_przyjacielski_psiak_blaga_o_nowy.html[/COLOR][/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Asik---mlody-przyjacielski-psiak-blaga-o-nowy-dom.html,124986"][COLOR=black]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Asik---mlody-przyjacielski-psiak-blaga-o-nowy-dom.html,124986[/COLOR][/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23701811,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html"][COLOR=black]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23701811,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html[/COLOR][/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/id124305.html"][COLOR=black]http://www.eoferty.com.pl/id124305.html[/COLOR][/URL] [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Asik-m-ody-przyjacielski-psiak-b-aga-o-nowy-dom-W0QQAdIdZ127490862"][COLOR=black]http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Asik-m-ody-przyjacielski-psiak-b-aga-o-nowy-dom-W0QQAdIdZ127490862[/COLOR][/URL] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Asik-m-ody-przyjacielski-psiak-b-aga-o-nowy-dom-W0QQAdIdZ127491973"][COLOR=black]http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Asik-m-ody-przyjacielski-psiak-b-aga-o-nowy-dom-W0QQAdIdZ127491973[/COLOR][/URL] wcześniej dawałam jego ogłoszenia jeszcze na kilku innych, które też na dniach uaktualnię. Codziennie odnawiam mu ogłoszenie na cafeanimal i mam nadzieję, że w końcu wydrukują je w Metrze.
  4. Anhata, wklejam Ci link do wątku Murzynka, powinna się wyswietlić ostatnia strona, to będziesz mogła sobie śledzić na bieżąco, bo z doświadczenia wiem że znaleźć jakiś wątek na dogo to czasem graniczy z cudem;): [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/juz-w-nowym-domu-albo-nowy-dom-dla-psa-strozujacego-albo-schronisko-radom-131353/index30.html[/URL]
  5. To będziemy bardzo mocno trzymać kciuki za maleńką:thumbs: A co to za drugi psiaczek?
  6. Dodałam ogłoszenie Daisy na cafeanimal: [URL="http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Daisy---malenka--nieszczesliwa-sunia-szuka-domu,19096"]Daisy - maleńka, nieszczęśliwa sunia szuka domu - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/URL] mój komp niestety nadal szwankuje, ale będę suni uaktualniać wszystkie ogłoszenia na bieżąco.
  7. Myślę, że psiaki zdają sobie sprawę, że ich życie tak się zmieniło jak w przypadku Milki, dlatego tak bardzo mocno okazują swoją wdzięczność. Aż miło poczytać Maszaberla, jak piszesz o Milce, ma taki dobry, ciepły dom:loveu:
  8. nie sposób się nie uśmiechnąć na widok Korusia, dobrze że chociaż czasem psiaki znajdują TAKIE domy:loveu::loveu::loveu:
  9. Zrobiłam suni troche ogłoszeń: [COLOR=#0d0d0d][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1930524_malenka_nieszczesliwa_daisy_szuka_domu.html"][COLOR=#0d0d0d][FONT=Calibri][SIZE=3]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1930524_malenka_nieszczesliwa_daisy_szuka_domu.html[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#0d0d0d][URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23695755,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html"][COLOR=#0d0d0d][FONT=Calibri][SIZE=3]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23695755,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#0d0d0d][URL="http://www.eoferty.com.pl/id122705.html"][COLOR=#0d0d0d][FONT=Calibri][SIZE=3]http://www.eoferty.com.pl/id122705.html[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#0d0d0d][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=3109509&cid=1558"][COLOR=#0d0d0d][FONT=Calibri][SIZE=3]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=3109509&cid=1558[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#0d0d0d][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,4537,Lw==.html"][COLOR=#0d0d0d][FONT=Calibri][SIZE=3]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,4537,Lw==.html[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#0d0d0d][URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Male-ka-nieszcz-liwa-Daisy-szuka-domu-W0QQAdIdZ124798758"][COLOR=#0d0d0d][FONT=Calibri][SIZE=3]http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Male-ka-nieszcz-liwa-Daisy-szuka-domu-W0QQAdIdZ124798758[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#0d0d0d][URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Male-ka-nieszcz-liwa-Daisy-szuka-domu-W0QQAdIdZ124799147"][COLOR=#0d0d0d][FONT=Calibri][SIZE=3]http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Male-ka-nieszcz-liwa-Daisy-szuka-domu-W0QQAdIdZ124799147[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#0d0d0d][URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/malenka-nieszczesliwa-daisy-szuka-domu/"][COLOR=#0d0d0d][FONT=Calibri][SIZE=3]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/malenka-nieszczesliwa-daisy-szuka-domu/[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#0d0d0d][URL="http://www.mojpupil.pl/oddam_psa"][COLOR=#0d0d0d][FONT=Calibri][SIZE=3]http://www.mojpupil.pl/oddam_psa[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#0d0d0d][URL="http://www.hodowcy.com.pl/4068"][COLOR=#0d0d0d][FONT=Calibri][SIZE=3]http://www.hodowcy.com.pl/4068[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#0d0d0d][URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Malenka-nieszczesliwa-Daisy-szuka-domu.html,121969"][COLOR=#0d0d0d][FONT=Calibri][SIZE=3]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Malenka-nieszczesliwa-Daisy-szuka-domu.html,121969[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] w niedzielę dodam jeszcze do cafeanimal.
  10. Śliczna ta malutka akrobatka, mam tylko nadzieję, że uda jej się pomóc. Ja ze swojej strony mogę sie dorzucić do wizyty. Ale strasznie drogi ten wet, za taka kasę to chyba leczy dotykiem:evil_lol:, niestety warszawskim wetom się trochę w głowie przewraca. Porobię suni ogłoszenia, ale do cafeanimal mogę ją dać dopiero w niedzielę bo wcześniej chyba nie ma sensu, bo Metro w weekend nie wychodzi. No i tak jak pisze Monday trzeba sunieczce jakieś imię nadać.
  11. tula pamięta o bransoletce, ale się nie wyrobiła jej odebrać:lol: Odbiorę ją Lilith jak wrócę z Zabajki.
  12. Nie mogę sobie pojeździć to sobie chociaż poobgryzam he he. Ale Murka ma fajny ogródek, widać, że pyszczol zadowolony. Wielkie dzięki Gunia za fotki, miło popatrzeć jak sunia jest szczęśliwa:loveu:
  13. Czy już coś wiadomo o domku, czy Tamb była u tej Pani?
  14. Super wiadomości:multi::multi: A co to za Pani Lilith bo nie pisałaś, czy to ktoś znajomy, domek sprawdzony? Tak pytam bo nie wierzyłam, że ktoś zdecyduje się wziąć maluchy razem, a tu taka niespodzianka i do tego jak widać domek psiarzy:loveu::lol: Jak tylko wrócę z Zabajki to poogłaszam sunię bo tutaj mam dostęp do internetu na ogólnym komputerze i to niezbyt często.
  15. Dziewczyny trzeba wyrwać Rockiego od tych ludzi, czeka na niego dobry dom, a skoro ta kobieta nie dotrzymała umowy to automatycznie ją zerwała. Nie można Rockiego tam zostawić. Ja tu mam neta z doskoku, ale cały czas myślę o psiaku.
  16. Ja też jestem bardzo ciekawa:cool3:
  17. Popieram Gonię:loveu::loveu::loveu: Lili jest już Wasza na dobre i na złe:lol::loveu: A sunia-mama szczeniaczków napewno marzy o domu z ogrodem i kochających właścicielach:cool3:
  18. Tak zróbcie koniecznie wizytę przedadopcyjną, jeżeli kobieta jest ok to nie będzie miała nic przeciwko.
  19. Ludzie się pewnie boją takiej odpowiedzialności i Floyd jest bardzo duży to też mniej chetnych pewnie. Miałam nadzieję, że jednak ktoś zadzwoni, szkoda, że teraz nie bedę mogła mu odnawiać ogłoszeń, dopiero jak wrócę:-(
  20. Red wpisz może w tytule wątku że szukamy mu DT bo w schronisku to będzie z tymi oczkami coraz gorzej:-(
  21. Super:lol: Teraz trzeba sprawdzić domek i transportu szukać, zawsze można wpisać do wątku transportowego. Ja niestety nie mogę pomóc bo mój TZ teraz nie będzie chyba jechał do Krakowa bo dopiero tam był, no i wyjeżdżam niestety na dwa tygodnie. Najważniejsze, że jest szansa na domek, trzymam baaardzo mocno kciuki żeby się udało kochanej Molly:loveu:
  22. Zrobiłam Lusilce trochę ogłoszeń, teraz wyjeżdżam na dwa tygodnie na turnus rehabilitacyjny z synem, ale jak wrócę to znowu uaktualnię jej ogłoszenia. Mam nadzieję, że w końcu Lusilkę ktoś zauważy i pokocha tak jak Wy. Mam nadzieję, że dane do ogłoszeń sie nie zmieniły bo nadal wpisywałam te nr telefonów z 1-go postu:cool3:
  23. Szkoda, bardzo szkoda:-( Może jednak ktoś zauważy Floydzika i go pokocha.
  24. Ja oczywiście cały czas odnawiam ogłoszenia, ale nieśmiało zapytam czy dzwoniłyście dzisiaj może do tej zainteresowanej pani?
×
×
  • Create New...