Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Może oczywiście tylko "nieodpowiednich" zmienię chyba na "nieodpowiedzialnych". Jutro poogłaszam Rockiego, ale trzeba kombinować jak go zabrać.
  2. Piękny Chesterek, ludzie za to w naszym mieście nie piękni niestety.
  3. Łateczko, cały czas o Tobie myślę (*) (*) (*) :-(:-(:-(
  4. Red napisz proszę jakiś tekst do ogłoszenia bo ja sama nie wiem co mam teraz w Rokiego ogłoszeniach pisać, a chciałabym jak najszybciej je porobić.
  5. Zrobiłam Murzynkowi trochę ogłoszeń: [FONT=Arial][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,5036,Lw==.html"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,5036,Lw==.html[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1971297_murzynek_umarl_moj_pan_i_jestem_sam.html"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1971297_murzynek_umarl_moj_pan_i_jestem_sam.html[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Murzynek-8211-umarl-moj-pan-i-jestem-sam.html,131438"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Murzynek-8211-umarl-moj-pan-i-jestem-sam.html,131438[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23713556,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23713556,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/45997"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/45997[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://www.eoferty.com.pl/id127716.html"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://www.eoferty.com.pl/id127716.html[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Murzynek-umar-m-j-pan-i-jestem-sam-W0QQAdIdZ133378853"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Murzynek-umar-m-j-pan-i-jestem-sam-W0QQAdIdZ133378853[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/3722/"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/3722/[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [SIZE=2]będę go też umieszczać na cafeanimal codziennie to może wydrukują ogłoszenie w Metrze.[/SIZE] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Verdana]Wszystkie ogłoszenia będę Murzynkowi uaktualniać regularnie, więc jakby któryś z w/w linków nie działał za parę dni to znaczy że ogłosznie usunęłam i dałam od nowa, żeby je podbić[/FONT]:lol:[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Verdana]A i jeszcze jedno przydałoby się też Allegro, ja niestety nie robię bo ciągle nie mam czasu nauczyć się jak wystawia się tam aukcje, napisz może do Monday z Radomia, albo do Gallegro oni Ci napewno nie odmówią[/FONT]:lol:[/FONT]
  6. Nasze maisto jest do d..y, ale chyba juz to pisałam, byłam w marcu w Toruniu, na turnusie rehabilitacyjnym z synem i tam wszędzie dosłownie wszędzie widziałam ludzi z psami na spacerach, u nas jakoś tak dużo mniej. W ośrodku w którym byłam były powystawiane budki dla bezdomnych kotów, które tam mieszkały, a pani z pobliskiego osiedla ich dokarmiała. Wszystkie te koty były wysterylizowane. Ale co miasto to miasto, a nasze raczej przypomina dużą wieś jeśli chodzi o mentalność wielu ludzi.
  7. Mela, potrzebuję jakiegoś kontaktu, który bedę podawać w ogłoszeniach, najlepiej do Twojej cioci, bo ona najwiecej wie o psiaku. Jak możesz to napisz mi proszę, może być na PW. Przydałby się też jakiś adres e-mail, ale najwyżej podam swój i bedę informować jak by ktoś do mnie napisał. Ciężko jest teraz niestety, bo mało ludzi sie zgłasza z ogłoszeń, mam jednak nadzieję, że Murzynek będzie miał szczęście.
  8. No to teraz to ja się już gubię i nic nie rozumiem. Z niecierpliwością czekam na te nowe wieści, mam nadzieje, że znajoma pani Ali dostanie tego maila, może wtedy sie czegoś konkretnego dowiemy. A temu czemuś co wzięło Norkę to bym j..a urwała:angryy:, najgorsze że jest bezkarny i pewnie znowu weźmie jakąś bidę.
  9. Super:multi::multi::multi::multi::multi: Bądź szczęśliwy Baskuniu, bardzo szczęśliwy.
  10. SBD moze napisz mu maila albo smsa i przypomnij, ja też do niego pisałam na maila i przypominałam żeby pojechał i sprawdził ten przeklęty dom Noreczki, jak nie wiedziałysmy co się z nią dzieje.
  11. Jutro porobię Rokiemu ogłoszenia, dzisiaj nie jestem w stanie nic zrobić, przepraszam. Ale tak jak rozmawiałyśmy Red trzeba go stamtąd zabierać jak najszybciej, chyba mniej się będziemy o niego martwić jak bedzie nawet w schronie niż teraz.
  12. Usunę jutro, dzisiaj jeszcze nie mogę, nie jestem na siłach tego zrobić, mój dzisiejszy dzień to jeden wielki płacz. Jeżeli uważasz Red ze te pieniądze Łatki powinny iść na operację Pirata to ja nie mam nic przeciwko, niech dziewczyny się wypowiedzą, mi na razie jest wszystko jedno. Nie moge się z tym pogodzić, cały czas myślę co by było gdyby...
  13. Ok to od jutra zacznę robić ogłoszenia Murzynkowi. Biedak został sam i pewnie cały czas czeka.. Bardzo dobra kobieta z Twojej cioci, że mu pomaga.
  14. Red wiem że nie wiesz jak to napisać więc ja napiszę, choć cały czas płaczę i nie mogę przestać ŁATKA DZISIAJ UMARŁA:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( GŁUPI,GŁUPI LOS, nie jestem w tej chwili nic wiecej w stanie napisać. Żegnaj kochana suniu, mogłaś mieć domek nareszcie, tak strasznie mi żal.
  15. Ja postaram się porobić ogłoszenia dla psiaka, jestem ostatnio strasznie zawalona ogłoszeniami, ale postaram się zrobić jak najszybciej. Z tego co rozumiem piesek mieszka teraz sam w mieszkaniu tego pana co zmarł, tak? A jak się wabi, bo dobrze wpisać imię w ogłoszeniu. Mela, a tak zapytam z ciekawości Ty jesteś z Radomia?
  16. Mam nadzieję, że ten chłop jednak się w schronie nie pojawi. Agaga pamiętaj o mojej propozycji na wyróżnione allegro dla Majki, czekam na PW:cool3:, bo z moich ogłoszeń narazie jak widać cisza niestety.
  17. Dlaczego? Bo Radom to miasto do d..y, bardzo mi przykro Anhata, ale napewno znajdziesz coś lepszego bo jesteś super dziewczyną. Ja Goldi cały czas odnawiam ogłoszenia, na cafeanimal też ją cały czas wklejam, a nuż jeszcze raz wydrukują.
  18. Ja już się popłakałam, bardzo, ale to baaaardzo mocno trzymam kciuki...
  19. Ja porobię Rockiemu ogłoszenia oczywiście, ale babsko nie dość że unikało wizyty poadopcyjnej to teraz jeszcze nie może sama odwieźć psiaka, chyba mogłaby się jakos wysilić.:angryy: No i nie wiadomo dlaczego pies nagle po takim czasie zrobił sie agresywny, akurat, nie wierzę za grosz. To jacyś chorzy ludzie i tyle, szkoda Rokiego, bardzo szkoda.
  20. Tak tak on musi mieć super domek i jak będziecie to wymiziajcie go mocno i pamiętajcie o fotkach jeśli będzie taka możliwość;)
  21. jego tel: 501 562 695. Nie wiem czy nadal aktualny, ale pewnie pani Ala będzie wiedziała. Nie wiem czy tak mozna wklejać na forum, ale nie mówił ze nie moge go komuś podawać:diabloti:
  22. Na gumtree też daje Floyda cały czas, na gumtree warszawa, gumtree kraków i gumtree łódź. Do cafeanimal tez go nadal wklejam, nie wiem czy jest szansa, żeby go jeszcze raz wydrukowali, ale co mi tam, próbuję.
  23. Codziennie odnawiam Daisy cafeanimal i daję też inne ogłoszenia.
  24. Ale co to za chłop, bo tak o nim piszesz Red, że widać, ze zachwycona nie jesteś po rozmowie z nim. No i jak to tak pojedzie sobie i zabierze naszą Maję, a jak sie okaże że wsadzi ją do budy do boksu, albo na łańcuch? Napisz coś więcej, o co chodzi że nie był zachwycony perspektywą wizyty poadopcyjnej, czy mogą być z jego strony problemy z taką wizytą?
  25. No i mamy szybciutko allegro, dzięki Monday:lol: Chesterka oczywiście zaczęłam od nowa na cafeanimal wklejać codziennie inne ogłoszenia tez mu będę robiła.
×
×
  • Create New...