tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
"Łateczka zgasła w schronisku,Zuzia już w domku."
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
To nie tak że Zuzia znalazła domek dzięki Łatce, tak samo mocno chciałyśmy żeby obie znalazły dom, dlatego były ogłaszane razem, ale Zuzia nie miała założonego wątku, dlatego o niej pisałyśmy na wątku Łateczki. Bardzo się cieszę, że Zuzia jest nareszcie szczęśliwa, ale jednocześnie tak bardzo mi żal i za każdym razem jak myślę o Łatce to nie mogę przestać płakać. Ja jestem całkowitą ateistką, ale jak odchodzą te tak bliskie psiaki to bardzo chciałabym, żeby coś dobrego ich jeszcze tam czekało.., przepraszam Cię Łateczko że tak późno zaczęłam Wam szukać tego domku, za późno dla CIEBIE. Zuziuniu kochana bądź szczęśliwa u swojej nowej wspaniałej Pani. -
Maleńka Daisy-kupka nieszczęścia na dwóch łapkach-zostaje w DT na stałe !!!
tula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Tak sobie dziś jak zwykle dodawałam ogłoszenia psiaków i pomyślałam że przydałyby sie Daisy jakieś nowe fajne fotki, jakby sie udało jej coś pstryknąć to będę wdzięczna. Red czy wiadomo już kiedy Daisy będzie sterylizowana? -
Piękny kudłacz Chester schr.Radom-adoptowany w Radomiu
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Fajnie:lol:, ale teraz trzeba ten transport zorganizować, mój TZ teraz rzadko jeździ do Wawy a w weekendy wcale, mogłabym go najwyżej przymusić ale dopiero jak by jechał w przyszłym tygodniu. A to ta Pani co była wczesniej zainteresowana się w końcu zdecydowała? -
Radom-śliczna,duża Elza uratowana od śmierci głodowej nareszcie w domku!!!
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Szkoda, ale jak ktoś jest taki niezdecydowany to może i lepiej, uważam że ludzie jak dzwonią w sprawie adopcji psiaka to dlatego, że chcą go naprawdę wziąć i cały czas nie mogę zrozumieć po co dzwonić i pytać jak nie jest się pewnym, cóż może jestem dziwna.. -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
ja też wierzę, że Floyd w końcu komuś przypadnie do serca, dlatego musimy go cały czas konsekwentnie ogłaszać. -
Byłam na czarnych kwiatkach i mtf tam juz napisała nazwisko faceta takie samo jak mi podał.
-
Radom-śliczna,duża Elza uratowana od śmierci głodowej nareszcie w domku!!!
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Red, to link do mapy pomocy dogo: [url=http://mapapomocy.dogomania.pl/]Mapa Pomocy Dogomaniakow[/url] trzeba poszukać może jest ktoś z tamtych okolic kto mógłby sprawdzić dom. -
Roki wrócił z adopcji (schr.Radom)-pojechał już do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
A wystarczyłoby go trochę przeszkolić u specjalisty no i poczekać aż sam przestanie być dzieckiem, czego sie spodziewała biorąc młodego, sporego psa? Bardzo mi go szkoda, będzie strasznie tęsknił, już drugi raz ktoś go krzywdzi, ale lepiej jak najszybciej go zabrać i szukać nowego domu. Ludzie są podli, bardzo podli. -
Dopiszę oczywiście. Norki chyba narazie nie będę ogłaszać znowu bo chyba musi dojść do siebie i szczeniaczka wykarmić oczywiście, ale jak tylko bedzie trzeba to natychmiast porobię jej ogłoszenia. Szczeniaczek cudowny, a ona taka smutna.
-
Roki wrócił z adopcji (schr.Radom)-pojechał już do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Red i co próbowałaś dzwonić do tej baby, czy może Ci odpisała? -
Radom-śliczna,duża Elza uratowana od śmierci głodowej nareszcie w domku!!!
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
A co to za gość, jak wnioskujesz z rozmowy Red? -
Roki wrócił z adopcji (schr.Radom)-pojechał już do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Aniu próbuj do niej dzwonić, trzeba to szybko wyjaśnić. -
On mi podał w mailu inne nazwisko, też na K, ale nazwisko i imię chyba podaje prawdziwe bo w umowach adopcyjnych spisuje się przecież ludzi z dowodu?
-
Podnoszę Murzynka, on taki biedny i samotny.
-
Wspaniała wiadomość:lol:, bardzo się cieszę, że Goldi się udało. Lilith, ale nie bądź taka oszczędna w słowach, napisz coś więcej, bo nas ciekawość zeżre.
-
SBD a jakie są wiesci o Noreczce jak ona się czuje, gdzie teraz jest i czy jest z nią ten szczeniaczek?
-
Roki wrócił z adopcji (schr.Radom)-pojechał już do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam Rokiemu troche ogłoszeń: [FONT=Arial][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,5064,Lw==.html"][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,5064,Lw==.html[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1973373_roki_blaga_o_prawdziwy_dom.html"][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1973373_roki_blaga_o_prawdziwy_dom.html[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Roki-8211-blaga-o-prawdziwy-dom.html,131814"][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Roki-8211-blaga-o-prawdziwy-dom.html,131814[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/46029"][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/46029[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23714232,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html"][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23714232,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://www.eoferty.com.pl/id127994.html"][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black]http://www.eoferty.com.pl/id127994.html[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ManageMyAds"][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black]http://warszawa.gumtree.pl/c-ManageMyAds[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/3742/"][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/3742/[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Verdana][SIZE=2]będę go też dodawać na gumtree w innych miastach, ale tam można dodawać konkretne ogłoszenie tylko raz na dzień niezależnie od miasta więc muszę poczekać i dodać jutro w innym mieście. Na cafeanimal też go umieszczę ale co będzie jak go wydrukują a on nadal u tej baby?[/SIZE][/FONT][/FONT] -
Maleńka Daisy-kupka nieszczęścia na dwóch łapkach-zostaje w DT na stałe !!!
tula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
W domu tymczasowym gdzie jest Daisy są koty, więc jej stosunek do kotów jest chyba ok. -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
To tak jak ja Monday, cały czas wierzę, ale w czwartek coś we mnie pękło i jest już inaczej, dlatego bardzo dobrze Cię rozumiem. Mam jednak wielką nadzieję, że wspaniały Floyd znajdzie swoje miejsce na świecie i szybko opuści schron. -
"Łateczka zgasła w schronisku,Zuzia już w domku."
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Jej jaka Łatka była szczęśliwa na tym zdjęciu, ona miała nadzieję...:-(:-(:-( Red wiem, że Ciebie to boli tak samo jak mnie. Wielkie dzięki Monday wiedziałam że na Ciebie można liczyć, lubię jak ktoś szybko reaguje, to wiele dla nas znaczy, tak bardzo żałuję, że nie mogę teraz sama jeździć z psiakami i tak im pomagać. -
Roki wrócił z adopcji (schr.Radom)-pojechał już do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
u babsztyla, bo nie mamy transportu, Red trza coś kombinować bo boję się o niego. -
MA DOM!!!!Wychudzony,skołtuniony,brudny BERNARDYN- Radom!!!
tula replied to monikab's topic in Już w nowym domu
okrutne, ale dobrze, że znajdujecie ludzi, którzy chcą je adoptować i działacie tak szybko i sprawnie, dzięki temu wiele bernardynków ma nowe dobre domy.