tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Roki wrócił z adopcji (schr.Radom)-pojechał już do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Antaha to Twoi rodzice jadą z Red? Wielkie dzięki dla nich. Babsko trzeba koniecznie na czarnych kwiatkach umieścić, bo niezła z niej aktorka i może nabrać kolejną osobę i skrzywdzić kolejnego psa. -
A u Pati w hoteliku nie znalazłoby sie dla Norki miejsce?
-
Cały czas odnawiam Murzynkowi ogłoszenia, wklejam też go na cafeanimal. Mela a wiesz może jak on sie miewa?
-
Ale jak ją ogłaszać, jak jeszcze karmi malutkiego? Ja oczywiście porobię ogłoszenia w necie, ale tu chyba by trzeba jakąs zbiórkę na hotel zrobić.
-
Pilnie DS dla dropiatego pieska.Rudy już ma domek.Asik wciąż czeka.W-wa
tula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Dobry pomysł Mtf, ja oczywiście inne ogłoszenia też odnawiam, mam taki zwyczaj, że ogłaszam psiaki cały czas do skutku. -
[quote name='Freya73']Na razie kwota jest przygnebiajaca. Licze, ze sie to zmieni. Czy Majka ma ogloszenia wszedzie i czy sa one aktualne?[/quote] Faktycznie narazie Maja nie ma za wiele na hotel, teraz chyba ciężko z kasą u wszystkich, ja też będę dawać po 20 zł co miesiąc, nie mogę więcej bo jestem na wychowawczym i nie mam dochodów. Moje ogłoszenia cały czas uaktualniam, wklejałam gdzieś linki, są już nie aktualne bo odnawiam je na bieżąco.
-
Roki wrócił z adopcji (schr.Radom)-pojechał już do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Szkoda, ale ten dom w którym jest Roki napewno nie jest odpowiedni, będziemy cały czas szukać mu tego prawdziwego domu. -
Maleńka Daisy-kupka nieszczęścia na dwóch łapkach-zostaje w DT na stałe !!!
tula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
faktycznie cicho jakoś się zrobiło, Red a ja mam prośbę jak byś miała możliwość to zrób Daisy nowe fotki do ogłoszeń, bo nie mam za bardzo z czego wybierać, a ogłoszenia cały czas odnawiam, więc jak tylko będę miała nowe zdjęcia to zaraz je powstawiam. -
No własnie cisza, a to chyba dlatego że do końca nie wiemy jakie są plany w związku z Norką i jak ona teraz zachowuje się do ludzi, czy nadal jest agresywna czy może już się troszeczkę uspokoiła i jak sie ma szczeniaczek.
-
Pilnie DS dla dropiatego pieska.Rudy już ma domek.Asik wciąż czeka.W-wa
tula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Cafeanimal cały czas Asikowi odnawiam i będę to ciagle robić. -
"Łateczka zgasła w schronisku,Zuzia już w domku."
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Zuziunia kochana, nareszcie ma to swoje miejsce na świecie, ale jak pewnie się domyślasz Red, jak to piszę to łzy płyną mi strumieniami, tak bardzo mi szkoda, że Łateczka nie może być razem z nią szczęśliwa. Zuzia siedzi sobie u swojej nowej Pani jakby robiła to od lat, jak dobrze, że tak szybko się zadomowiła i zapomniała o tym wstrętnym schronie. Jak będziesz pisać do jej Pani to bardzo jej ode mnie podziękuj, że dała Zuzi tak wiele. A i nie zapomnij delikatnie zapytać wiesz o co... -
"Łateczka zgasła w schronisku,Zuzia już w domku."
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Na taki nie można zmienic bo to wątek Łatki, chyba trzeba zmienić, że kochana Łatka jest za TM, a dziewczyny jak będą miały nowe info o Zuzi to napiszą na tym wątku, bo i tak wchodzą tu tylko osoby, które znają całą historię. Ja też razem z Monday z niecierpliwością czekam na informacje co słychać u Zuzieńki. -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Zobacz Red, mam nadzieję, ze z oczkami już lepiej, biedak może ktoś się nim w końcu zainteresuje. I przy okazji pamietaj proszę, żeby sprawdzić czy w schronie nadal jest Selena, wiesz ta rottkowata sunia, bo ja cały czas ją ogłaszam, a nikt nie wchodzi na jej wątek i nie mam nowych wiadomości. -
Pilnie DS dla dropiatego pieska.Rudy już ma domek.Asik wciąż czeka.W-wa
tula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Biedny Asiczek, może na allegro go ktoś wreszcie zauważy, u mnie też jego ogłoszenia są cały czas uaktualniane. -
Spełniły się nasze marzenia - Dżina ma wspaniały DOM ;-)
tula replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
Ja też, nie ma to jak dobre wiadomości:lol: -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
A jaki jest koszt takich kropli dla Floyda, czy one są drogie bo może ludzie boją się, że leczenie jest bardzo kosztowne i dlatego nikt sie nim nie interesuje, Red wiesz może? Monday już kiedyś o to pytała. -
Piękny kudłacz Chester schr.Radom-adoptowany w Radomiu
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Chyba tak będzie lepiej, w końcu nie chciałybyśmy, żeby Chesterek trafił do schizofreniczki. -
Piękny kudłacz Chester schr.Radom-adoptowany w Radomiu
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
No właśnie czy odpowiednia - oto jest pytanie. -
Pirat bez oczka- kulka miłości- już w domku!!! Radom
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Ja też zgadzam z Monday, Piracik na pierwszej fotce cudowny, Red zdjecie super. Dziewczyny jeszcze raz wielkie dzięki za super bazarki. -
Radom-śliczna,duża Elza uratowana od śmierci głodowej nareszcie w domku!!!
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Elza ma ogłoszenia, ja jej odnawiam cały czas, linki gdzieś wklejałam, teraz już nie wklejam tak regularnie, ale ogłoszenia są i ciągle je uaktualniam. Elza jest śliczna.