Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Antaha to Twoi rodzice jadą z Red? Wielkie dzięki dla nich. Babsko trzeba koniecznie na czarnych kwiatkach umieścić, bo niezła z niej aktorka i może nabrać kolejną osobę i skrzywdzić kolejnego psa.
  2. Ja bedę w schronie w przyszły piatek bo mamy tam zebranie TOZ-u to poszukam karty adopcyjnej Maniusia, chyba że dziewczyny wcześniej znajdą.
  3. A u Pati w hoteliku nie znalazłoby sie dla Norki miejsce?
  4. Cały czas odnawiam Murzynkowi ogłoszenia, wklejam też go na cafeanimal. Mela a wiesz może jak on sie miewa?
  5. Ale jak ją ogłaszać, jak jeszcze karmi malutkiego? Ja oczywiście porobię ogłoszenia w necie, ale tu chyba by trzeba jakąs zbiórkę na hotel zrobić.
  6. Dobry pomysł Mtf, ja oczywiście inne ogłoszenia też odnawiam, mam taki zwyczaj, że ogłaszam psiaki cały czas do skutku.
  7. [quote name='Freya73']Na razie kwota jest przygnebiajaca. Licze, ze sie to zmieni. Czy Majka ma ogloszenia wszedzie i czy sa one aktualne?[/quote] Faktycznie narazie Maja nie ma za wiele na hotel, teraz chyba ciężko z kasą u wszystkich, ja też będę dawać po 20 zł co miesiąc, nie mogę więcej bo jestem na wychowawczym i nie mam dochodów. Moje ogłoszenia cały czas uaktualniam, wklejałam gdzieś linki, są już nie aktualne bo odnawiam je na bieżąco.
  8. Szkoda, ale ten dom w którym jest Roki napewno nie jest odpowiedni, będziemy cały czas szukać mu tego prawdziwego domu.
  9. faktycznie cicho jakoś się zrobiło, Red a ja mam prośbę jak byś miała możliwość to zrób Daisy nowe fotki do ogłoszeń, bo nie mam za bardzo z czego wybierać, a ogłoszenia cały czas odnawiam, więc jak tylko będę miała nowe zdjęcia to zaraz je powstawiam.
  10. Edytowałam pierwszy post, ale robiłam takie podsumowanie pierwszy raz, dlatego bardzo proszę zobaczcie i napiszcie czy coś zmienić, a chętnie to zrobię.
  11. No własnie cisza, a to chyba dlatego że do końca nie wiemy jakie są plany w związku z Norką i jak ona teraz zachowuje się do ludzi, czy nadal jest agresywna czy może już się troszeczkę uspokoiła i jak sie ma szczeniaczek.
  12. Cafeanimal cały czas Asikowi odnawiam i będę to ciagle robić.
  13. Zuziunia kochana, nareszcie ma to swoje miejsce na świecie, ale jak pewnie się domyślasz Red, jak to piszę to łzy płyną mi strumieniami, tak bardzo mi szkoda, że Łateczka nie może być razem z nią szczęśliwa. Zuzia siedzi sobie u swojej nowej Pani jakby robiła to od lat, jak dobrze, że tak szybko się zadomowiła i zapomniała o tym wstrętnym schronie. Jak będziesz pisać do jej Pani to bardzo jej ode mnie podziękuj, że dała Zuzi tak wiele. A i nie zapomnij delikatnie zapytać wiesz o co...
  14. Na taki nie można zmienic bo to wątek Łatki, chyba trzeba zmienić, że kochana Łatka jest za TM, a dziewczyny jak będą miały nowe info o Zuzi to napiszą na tym wątku, bo i tak wchodzą tu tylko osoby, które znają całą historię. Ja też razem z Monday z niecierpliwością czekam na informacje co słychać u Zuzieńki.
  15. Freya ma rację, Red trzeba edytować pierwszy post:cool3: wszystko będzie jasne i przejrzyste. Jak chcesz to ja mogę to zrobić jak nie masz kiedy bo mam Twoje hasło.
  16. Zobacz Red, mam nadzieję, ze z oczkami już lepiej, biedak może ktoś się nim w końcu zainteresuje. I przy okazji pamietaj proszę, żeby sprawdzić czy w schronie nadal jest Selena, wiesz ta rottkowata sunia, bo ja cały czas ją ogłaszam, a nikt nie wchodzi na jej wątek i nie mam nowych wiadomości.
  17. Biedny Asiczek, może na allegro go ktoś wreszcie zauważy, u mnie też jego ogłoszenia są cały czas uaktualniane.
  18. Ja też, nie ma to jak dobre wiadomości:lol:
  19. A jaki jest koszt takich kropli dla Floyda, czy one są drogie bo może ludzie boją się, że leczenie jest bardzo kosztowne i dlatego nikt sie nim nie interesuje, Red wiesz może? Monday już kiedyś o to pytała.
  20. Chyba tak będzie lepiej, w końcu nie chciałybyśmy, żeby Chesterek trafił do schizofreniczki.
  21. No właśnie czy odpowiednia - oto jest pytanie.
  22. Ja też zgadzam z Monday, Piracik na pierwszej fotce cudowny, Red zdjecie super. Dziewczyny jeszcze raz wielkie dzięki za super bazarki.
  23. Trzy operacje w ciągu roku, każdy miałby dość, biedna Majeczka, zdrowiej nam suniu.
  24. Elza ma ogłoszenia, ja jej odnawiam cały czas, linki gdzieś wklejałam, teraz już nie wklejam tak regularnie, ale ogłoszenia są i ciągle je uaktualniam. Elza jest śliczna.
×
×
  • Create New...