-
Posts
1304 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dobermania
-
[CK]Hienol- energiczny, śliczny, radosny i... samotny :(
Dobermania replied to Macho's topic in Już w nowym domu
No i rękawiczki!!! Nie sam spacer! :cool3: -
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
Dobermania replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
Olenko, nie wiem, co będzie z Zonią...:shake: Nikt się do mnie nadal nie odezwał! :/ A ona taka fajna... Gdyby nie to, że mi Lachsa i Kacpra atakuje, to bym ją sama wzięła, nawet moi domownicy ją polubili :shake: Myślę o hotelu... Ale jak długo można? Może by poprosić na dogo o pomoc, jakiś tani DT? -
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
Dobermania replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
[quote name='pati']pisze tu bo vika bari napisla ze mozna ciotki zorientowane w temacie fundacji niemiedzkiej prosze o kontakt na gg[/quote] Ja może mało kumata jestem, ale czy Ty pytasz o kontakt do fundacji czy rodzaj oferowanej pomocy? -
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
Dobermania replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
[quote name='dzodzo']śliczna Kama sie zrobiła:crazyeye:Olena cuda robisz z tymi psami czy co?[/quote] No, Dzodzo, nie widziałaś czym ona je karmi;)? Cały dzień nie chcą jeść (suchej karmy), tylko czekają na te wieczorne frykasy z olejkiem na sierść;) -
Urocza amstafeczka czeka na dom! ZNOWU GROZI JEJ SCHRON!/MA DOM:)
Dobermania replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Obyś dziś wyśniła swoją nową rodzinkę, która znajdzie Cię wkrótce na jawie, śliczna Roxi:) -
Urocza amstafeczka czeka na dom! ZNOWU GROZI JEJ SCHRON!/MA DOM:)
Dobermania replied to zonia's topic in Już w nowym domu
I Roxi nie będzie smutna i samotna:) Będzie tłoczno:) Zonia, czy Twój nick jest także imieniem Twojej suczki (jeśli masz suczkę)? Bo ja mam pod opieką znajdę do adopcji i tak się nazywa, więc pytam z ciekawości:) -
[CK]Hienol- energiczny, śliczny, radosny i... samotny :(
Dobermania replied to Macho's topic in Już w nowym domu
No ba:D Któż by nie był zazdrosny o takiego przystojniaka:) Pozdrawiajcie ode mnie Hienka za każdym razem - co on najbardziej lubi, drapani po szyi, za uchem, po brzuszku:)? -
Urocza amstafeczka czeka na dom! ZNOWU GROZI JEJ SCHRON!/MA DOM:)
Dobermania replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Bardzo, bardzo ładna ta Roxi, takie pieski właśnie lubię, śliczna:) Będziemy z Lachsem zaglądać <łapka> -
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
Dobermania replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
Nie wiedzą jeszcze, będą się decydować wspólnie, podsyłam im różne zdjęcia, także z okolic W-wy. A i wyrazy współczucia z powodu Zaj-a :( -
ok [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:void%280%29;"]cancel[/URL] [URL="http://s33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/?action=view¤t=drapPODszyjka.jpg"][IMG]http://s33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/th_drapPODszyjka.jpg[/IMG][/URL][URL="http://s33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/?action=view¤t=buziCRPD.jpg"][IMG]http://s33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/th_buziCRPD.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/?action=view¤t=avTRUE_LOVE.jpg"][IMG]http://s33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/th_avTRUE_LOVE.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/?action=view¤t=aaaadne-razemNaPodlodze1.jpg"]http://s33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/th_aaaadne-razemNaPodlodze1.jpg[/URL] [URL="http://s33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/?action=view¤t=SSA46102.jpg"][IMG]http://s33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/th_SSA46102.jpg[/IMG][/URL] Lachsenstein ze swoim kotem na moim, no... naszym łóżku:) [URL="http://s33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/?action=view¤t=SSA46101.jpg"][IMG]http://s33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/th_SSA46101.jpg[/IMG][/URL]
-
ok [URL="javascript:void(0);"]cancel[/URL] [URL="http://s33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/?action=view¤t=SSA45895.jpg"][IMG]http://s33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/th_SSA45895.jpg[/IMG][/URL] Konfekcja zimowa:razz: [URL="http://s33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/?action=view¤t=SSA45883.jpg"][IMG]http://s33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/th_SSA45883.jpg[/IMG][/URL] Mamusia kocha synusia, więc siedząc przed komputerem, musi mieć Syneczka przy sobie - przyciągnęłam posłanko do swojego pokoju:loveu: [URL="http://s33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/?action=view¤t=SSA45848.jpg"][IMG]http://s33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/th_SSA45848.jpg[/IMG][/URL] Tu mój Książę na Ziarnku Grochu :cool3: - czyli wygoda przede wszystkim (trochę się wstydzi swej sławy i błysk flesza go onieśmiela): [URL="http://s33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/?action=view¤t=SSA45850.jpg"][IMG]http://s33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/th_SSA45850.jpg[/IMG][/URL]
-
Ojeeej, ogoniasta!!! Bosko!!!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu: Gratulacje:cool3:
-
[quote name='kasia19']Ha ha no to dobrze w takim razie nie mam o co sie martwić:evil_lol:[/quote] Nie, nie, masz, on jest ze schroniska, więc nie kryłabym nim tak czy owak;) To po cieczce, rozumiem:cool3:? Z jakiej dzielnicy jesteście, jeśli wolno spytać? My z Wawra:razz:
-
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
Dobermania replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vika_Bari']Dobermania co to za ludzie i którą z małych suniek będą chczeli? Sprawdzony tobą dom? Bo jak nie to nie oddam suni. A na Zonie nadal nie ma nikogo?[/quote] Znajomi znajomych znajomych;) Osobiście bym ich monitorowała i pilnowała, jak im idzie odchów. Umowę i tak byśmy przecież spisały a ja bym pełniła rolę reportera;) Ile te szczeniaczki w końcu mają? -
[quote name='kasia19']Mam podłych sasiadów , którzy wysypuja pod blok trutkę aby psy się truły a moich to wręcz nienawidza bo sa duze i niby agresywne!! Mam ochote ich zabić!!:mad: Nigdy więcej nie bedę mieszkać na strzezonym osiedlu!!:angryy::angryy::angryy:[/quote] Taaa, skąd my to znamy... A ja w domku mieszkam! :/ Więc to nie jest wcale sprawa strzeżonego osiedla... Takie śmiecie, złe, zawistne i głupie, się wszędzie trafiają :/
-
Sauron - bandog przez ludzka głupote biega za TM :(
Dobermania replied to natalia_aa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: -
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
Dobermania replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
Aj, aj, masochistka. A wreszcie śnieg przestał padać! Może biegając po podwórku,. będzie miała lepsze zajęcia niż szarpanie szwów...:/ -
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
Dobermania replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
A ja mam chętną rodzinkę na Zarinego szczeniaczka, sunię! :roll::roll::roll::roll::roll: Czy są sunie w miocie? Bo oni się uparli na suczkę. Ile one już mają, z miesiąc? Mogłabyś zrobić nowe zdjęcia? -
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
Dobermania replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
Jak jest bardzo mały (może w Bariku tak silnie eksplodował "matczyny" instynkt, że go... ukradł mamie:cool3:), to jeszcze nie może stałego pokarmu. A jak więskzy, to w zoologicznych kupisz karmy dla królików (dla zajęcy to raczej nie, chyba że ktoś tam na wsi hoduje na pasztet i Ci poradzi...). To teraz dopiero będzie zoo :D:D:D:D:D Bari rządzi. -
[CK]Hienol- energiczny, śliczny, radosny i... samotny :(
Dobermania replied to Macho's topic in Już w nowym domu
[quote name='Itske']Dzisiaj w kominku się pali, a za oknem śnieżek, dawać Hienola tutaj - wstawiam wodę na herbatkę, jaką lubicie?[/quote] Zieloną! Liściastą! U nas ziiimno - mam nadzieję, że jeden z moich dogomaniackich faworytów, przystojny pręgus nie marznie tak jak ja! Ucałujcie go ode mnie przy nast. wizycie :loveu::loveu::loveu: -
No piękne, piękne, KONIECZNIE musimy się spotkać - mój Lachs się zakocha :cool3::cool3::cool3::cool3::loveu::loveu::loveu::loveu: Spokojnie, jest wykastrowany :cool3:
-
Im większe i bardziej pomarszczone, śliniące się, tym ładniejsze:loveu: Ale wiem też oczywiście o problemach ze skórą, oczami, stawami. A więc molosy. Zwłaszcza mastify i dogi (canario, argentino). Bullowate! :loveu::loveu::loveu: Pinczery, ale niekoniecznie miniaturowe. Niebieskie i czekoladowe dobermany :loveu::loveu::loveu: