Jump to content
Dogomania

sunnynight

Members
  • Posts

    2585
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunnynight

  1. Proszę rezerwację i wymiary nr 19 i nr 127
  2. Pasuje
  3. Moja paczuszka przybyła lotem błyskawicy Wszystko śliczne, i wreszcie bransoletka, która mi nie spada Dziękuję!
  4. I może jeszcze 35, 46, 53
  5. Proszę 1, 9a, 18, 30
  6. A ja poproszę cw 28 i 33...
  7. No, jeśli dorosły, samodzielnie mieszkający człowiek potrzebuje akceptacji dziadka dla swojej decyzji o adopcji psa, to on ma poważny problem... Dobrze, że dziadek dziewczynę zaakceptował - widocznie ona nie brudzi, a może nawet sprząta
  8. Sama słodycz suńka!
  9. Rozi, napisz coś, martwimy się...
  10. Bardzo, aż cud, że tyle wytrzymała w tym schronie...
  11. ojej, jaka skonsternowana tą suszarką... Sama słodycz
  12. Zaglądają, zaglądają Cudna jest Twoja Duch. Dobrze, że ją wypatrzyłaś, takie delikatne stworzonko...
  13. Tym lepiej dla niej...! Tak ze zdjęć to ja bym jej dychy nie dała. Ale ja jestem kiepska w ocenianiu wieku, ludzkiego też
  14. Super, to już niedługo! Bardzo się cieszę, że ją wzięłaś pod skrzydła
  15. I co, wiadomo już, kiedy psica jedzie?
  16. Ja wiem tylko tyle, co przeczytam na innych wątkach. Wpadło mi w oko, że dzikuska tam pojechała. Pytanie, która z suń jest bardziej dzika... Zajrzyj może tutaj:
  17. Malagos, a może spróbować u LILUtosi? U niej teraz jest prawie-dzika Sabinka...
  18. Bo z zakochaniami tak to już jest, z "ludzkimi" przecież dokładnie to samo: szybka fascynacja, zauroczenie, zachwyt, a dopiero po chwili rozsądek się dopukuje do głowy... Założę się, że u części osób rozsądek się odzywa zanim sięgną po telefon, i dobrze. Dobrze jest, jeśli najpierw zapada decyzja o psie, a dopiero potem rodzina zaczyna się rozglądać za tym właściwym, no, ale bywa różnie, zwłaszcza kiedy chodzi o słodkie szczeniaczki
  19. Lepiej, że zrezygnowali teraz, niż po tygodniu Aż pięć piesków pojechało do siebie, a Tobie skrzydełka opadają? No dajże spokój
×
×
  • Create New...