Jump to content
Dogomania

sunnynight

Members
  • Posts

    2585
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunnynight

  1. Już po północy, to ja zacznę nowy dzień - pierwsza!
  2. A wiecie, co mnie najbardziej zdumiewa na tym bazarku? Że gumki takie niechciane... Czyżby się rynek nasycił?
  3. O kurczę, ze śmietaną to jeszcze nie słyszałam... Trzeba będzie spróbować koniecznie również w realu, nie tylko wirtualnie Z bułką tartą jadłam raz i było to technicznie straszne, bo go polano w łupinkach, a był już na tyle stary, że trzeba było obierać...
  4. Ach, te nasze nieszczęsne znaki diakrytyczne! Miałam niezłą rozkminę, o jaki język chodzi Kamili... A jeżyk świetny! U nas jest ich trochę, w zasadzie na każdym nocnym spacerze spotykamy jednego lub dwa.
  5. Moje się duszą w sosie własnym. Robię z ryżem albo kaszą gryczaną i pieczarkami. Dawno nie robiłam swoją drogą.
  6. Mój M. tylko takie jada, bo kapusty nie lubi! Dla mnie to już nie są gołąbki A robicie z pomidorami czy bez?
  7. Aaaależ apetycznie! Skubnę z rozkoszą, zwłaszcza że dla mnie to jeszcze całkiem wczesna pora.
  8. oraz numeru 28, który był, a potem zniknął w tajemniczych okolicznościach
  9. Przenoszę się z zakończonego bazarku, licząc na ciąg dalszy miłej atmosfery i może coś do przekąszenia
  10. Guccio, tak na przyszłość pytanie, z której godziny liczysz na bazarkach ostatni post?
  11. Kolacyjkę już zjadłam, ale herbaty z natury nie odmawiam! Tę liściastą poproszę
  12. Dobrze, że lepiej! Też takiego stracha przeżyłam, na szczęście rzeczywiście okazało się, że to wirus, zastrzyki pomogły i szybciutko przeszło. Ale co się człowiek nadenerwuje, to jego.
  13. To się namyśliłam i poproszę 6 za 22, 10 za 23, 20 za cw, 31 za 14, 32 za 22, 47 za 14 i 4 za 35.
  14. Taki omlecik, pewnie, że pachnie, i to jak! Pogoda akurat na jedzenie, bo ciągle coś kropi.
  15. Ja potwierdzam chęć dołączenia do wspólnej
  16. No i bym była w końcu zapomniała o kurtce, poproszę nr 1, i z rozpędu jeszcze 35
×
×
  • Create New...