Nie wiem, czy to prawda, ale podobno te psy były głodne. To fakt , ludzie nie potrafią się zachować odpowiednio w obecności psa(i nie tylko w takim przypadku), ale nie należy też psów idealizować i uczłowieczać. To wspaniałe zwierzaki i najlepsi przyjaciele człowieka, ale zwierzęta. Drapieżcy. Nie zapomnę, jak na nieużytkach pod Lasem Kabackim, otoczyła mnie i moją Bryzę(naszą pierwszą Onkę) sfora bezdomnych psów. Wyraźnie było widać, że chcą na nas zapolować. Odważna Bryza, wręcz przykleiła mi się do nogi .......A dookoła żywej duszy......Pamiętam, co wtedy czułam...............
A co do telewizji i pani Antoniuk, to się zgadzam :)