-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Niestety Majki (pies po prawej od Rudaska) nie żyje.....został zagryziony <*>
-
Nie wiem czy zyje dziś.... w tygodniu rozmawiałam z właścicielką i bardzo, ale to bardzo się niecierpliwiła.... zaproponowałam jej, że przyjedziemy z naszym wetem, że zapłacimy za wszystko tylko, żeby jeszcze kobyłka mogła pobyć.... ale niestety nie dało rady... myślę, że wysoce prawdopodobne, że jej nie uratujemy :placz:
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Mamy kolejną maleńką suńkę z połamaną łapą (wpadła pod samochód)...tez najprawdopodobniej potrzebny zabieg... W sobotę mieliśmy zgłoszenie ze wsi pod Ostródą o znęcaniu się nad zwierzętami... były to 3 psy (w tym sunia rotkowata z 10 szczeniaczkami)...nie karmione...nie wiem czy i nie bite,,, dzięki pomocy ....sunia i dwa pozostałe psiaki są już odebrane i trafiły do schroniska... zróbcie jutro im zdjęcia....BARDZO PROSZĘ..... niestety został 1 szczeniaczek bo..."reszta gdzieś się rozlazła".... :angryy: Boggie pojedzie na USG...i zobaczymy co to za guzy... -
RudSEK PODOBNO ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA WYBIEG Z INNYMI PSAMI.... strasznie mi trudno sobie to wyobrazić jak on się dogada z nimi...:cool3:
-
Nie mam zbyt dobrych wiadomości o psiaku.... został przeniesiony na wybieg z innymi psiakami... nie dośc, że się rzucał i mu chyba "wlały" to jeszcze połamał sobie tam łapę i to tak....że musi miec ją śrubowaną.... nie mam pojęcia jak to się stało...bo tam tylko ogrodzenie...nie wiem może jakoś tak łapinę w nie włożył czy jak.... w każdym razie cierp strasznie.... sisia zmień tytuł :(
-
Fama młoda astka w schronisku :( MA DOM !!!
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
...i już ją oddali.... bo nie dogadała się z psiakiem, który był już w domu :( Fama szuka.....domu ponownie -
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga_Mazury replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
...a gdzie jest Szarik?:diabloti: :eviltong: :evil_lol: Bardzo, ale to bardzo PIĘKNA z Was PARA.... :calus::iloveyou: -
matusz a czy pytałeś Panią czy będzie partycypować choć w częsci kosztów transportu? Wasze bilety to jak napisałeś około 120 zł....to nie jest mało dla mnie.... i dla psiaków ostródzkich... bardzo proszę też osobę, która będzie przekazywała ostatecznie Gamusię aby spisała do umowy adopcyjnej wszystkie dane Pani adoptującej no i oczywiście, żeby Pani podpisała(umowa będzie jechała z sunią)...w dwóch egzemplarzach...potem trzeba by je odesłać na adres fundacji...AFN i ja podpisaną jedną Pani odeslę... wiem, że to dodatkowy kłopot, ale bez tego ani rusz...:) dzięki :)
-
Pchełka Frania czy kiedyś opuści boks? znalazła dom!!!
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Frania....sięga gdzies tak do kolana.... -
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Tak...to była moja trójca....moich trzech muszkieterów.... Paduś, Kamyś i Kropcia (napisane w tej kolejności...bo dokładnie tak przybywali do mojego serca).... echhhh.... Skarby moje.... Kamyś to takie maleństwo całuśne...cudowne...kiełbasiane... -
Rysio z Ostródzkiego schroniska szuka domku !!!!
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
w sobotę Rysio na spacerze był ze mną...:diabloti: a potem w drodze powrotnej z sisia bo Kamyś nie dał nam żyć...jakby nie poszedł ze mną jak mnie zobaczył "na postoju"... Rysio jak ma to w zwyczaju wszedł w kałużę...kucnął....poyem się przewrócił na plecy....i z wielką radością i impetem prosto z kałuży "buchnął" na mnie...;) wyglądałam jakbym jakieś manewry przechodziła conajmniej..... następnie solidnie obsępił mnie z kiełbasy..... przekazany sisia....porwał jej spodnie i sweter....(oczywiście przy skakaniu).... Oj Ryśka trudno zastąpić....:) Jest Kochanym, pragnacym człowieka psiakiem.....ma naprawdę piekne oczy....i wiele miłości... -
TELMA - kochana mamuśkaw Domu Tymczosowym szuka domku docelowego
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Jest dośc wystraszona...widac nie miała w życiu kolorowo....ale już pomalenku się do nas przekonuje...już nawet zaczyna delikatnie się cieszyć jak przychodzimy... faktycznie wspaniała z niej mama....gdyby nie ona...podrzucony kilkudniowy szczeniaczek odszedłby za TM...a ona przyjęła go ...i otoczyła troską.... stąd mówiliśmy do niej mamuśka dośc długo....i tak już zostało...mimo, że ma tez imię...Telma... JEST CUDOWNA -
[quote name='pajunia']Jaka z niej Murka, to sliczna, prawdziwa Sniezynka, jak z bajki. Szybciutko do domku, takiego wspanialego domku.[/quote] TAK, TAK...tym bardziej, że ona z tego co wiem to właśnie pojechała do Ciebie :evil_lol:
-
Fama młoda astka w schronisku :( MA DOM !!!
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Fama pojechała do nowego domu...... malenka, Kochana sunieczko....SZCZĘŚCIA -
Sparaliżowany Milordzik w domku tymczasowym!!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
Skarbie nasz....jak Ty pięknie stajesz na tej łapince swojej.....staraj się staraj... bardzo za Tobą tęsknimy łakomczuchu nasz :calus: dziękujemy za zdjęcia.....miód na serce...:) -
Niestety nie pomogę w sprawie zdjęc bo to jest ładny kawałek drogi ode mnie a nie mam możliwości pojechania..... przykro mi...(napewno około 150 km)
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='matusz5'] [B][COLOR=navy]właśnie to robie Aguś ;)[/COLOR][/B][/quote] no to super...:) dzięki :) -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
matusz lepiej byś wstawił zdjęcia....bo od wczoraj ich wypatruje a wszędzie PUCHA....