-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Domel głodzony, bity ...rzeczywistośc polskiej wsi nie ominęła Domela... Miał jednak to szczęście, że sąsiedzi mieli serce i zgłosili do AFN-u i schroniska co się dzieje w jednej z podostródzkich wsi. Były tam psiaki, suczki odkarmiające młode, starsza rotkowata....wszystkie trafiły do schroniska w Ostródzie gdzie oczekują na nowy, kochający dom. Domel napewno na smyczy chodzić nie potrafi ;) ....wymęczył mnie okrutnie... natomiast lubi kiełbachę i jest bardzo sprytny ... ale bezczelny :evil_lol: potrafi sam sobie z kieszeni ciotkowej wyciągnąć torebkę z kiełbaską ;) Ma około 3 lata.... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/773/psiaki003resizeri1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/5589/psiaki007resizejx9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=518&i=psiaki007resizejx9.jpg"][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/5589/psiaki007resizejx9.c1363369e6.jpg[/IMG][/URL]
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Marta...a wątek rotkowatej Beti?...ona taka biedna w tej klatce.... ? lidka jak założysz wątek dla Boćka...zdjęcia z soboty Ci podeślę... -
Blind został przywieziony do schroniska najprawdopodobniej po zgłoszeniu...że jakis piesek się błąka... Blin nie widzi...najprawdpodobniej jest to uraz powypadkowy....i to całkiem być może nowy.. Ewidentnie psiak sobie nie radzi ze swoją ślepotą co właśnie mogłoby sugerować nową dla niego sytuację....jedzenie trzeba mu podstawiać pod pysio inaczej nie zje....potyka się o wszystko....i w schronisku zupełnie sobie nie radzi...chociaż dopiero do niego trafił :( Tak jak na zdjęciach....cały czas tak leży, nawet nie zamerda ogonkiem...nawet nie reaguje...zbyt mocno na głosy...delikatnie podnosi głowę.......i jest potwornie smutny...... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/6484/psiaki164resizeve0.jpg[/IMG][/URL]
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
tak założymy mu wątek ...tylko się troche obrobię z dziećmi.... dzieci poczekały ;) wątek Blinda [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7186886#post7186886[/URL] -
[quote name='Gosiapk']Ma się te sposoby :razz: Chciałam naskarżyć na Kropencję, że nie daje Kanzaj żyć. Chodzi za nią krok w krok, cały czas patrzy jej w oczy z oddaniem, dziewczyna nie może nawet w toalecie posiedzieć w samotności! Kropcia wiecznie na kolankach albo pod nogami. Strach się odwrócić, bo Kanzaj wpada na Kropcię, ktora zaraz za nią stoi. A jak Kropencja nie widzi Kanzaj, to zaczyna się uskarżać i płakać i biadoli i biadoli! Biedna Kanzaj :help1:[/quote] Ja uważam, że to wielkie szczęście....mieć kogoś przy sobie kto kocha aż tak :) Proszę mi tu się nie skarżyć na moją idealną Kropkę...ja żadnych skarg nie przyjmuje....ponieważ kocham ją tak mocno, że nie widzę żadnych wad :loveu: ...a i owszem ze mną też Kropcia chodziła do toalety...nie ma samotności...dlatego jest pies aby człowiek nie czuł się nigdy samotny i Kropcia doskonale wypełnia to zadanie:evil_lol:
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Odeszła od nas dzisiaj w nocy sunieczka.... z wybiegu Niki...ta jedyna, która nie miała imienia...taka szorstkowłosa... została zagryziona <*> -
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oczywiście, że był.... ma nowego kolegę...w klatce... FRedziak dzisiaj do mnie bardzo zamaszyście merdał ogonem......i sie pychol mu pieknie usmiechał....ot mój Fredziak Kochany :calus: -
PUSZEK - mały, młody kłębuszek, lecz bez domku:( doczekał się domku
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
[quote name='neverend']jak to się stało?? czy nic mu nie jest??[/quote] jemu nic... ;) ale lidka....ucierpiała....dośc mocno ...:p -
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']Czy Kamyś był na spacerku?[/quote] oczywiście......obowiązkowo :).... -
[quote name='neverend']tam, gdzie Arktik? przecież płot jest wysoki... ja rozumiem wybieg Grota, to jeszcze by wylazła... ale Arktika jest wyższy...[/quote] no niestety....wylazła właśnie z wysokiego....to jest typ uciekiniera ...i ten typ już tak ma....nie ma żadnego praktycznie ogrodzenia...dla niej...
-
[quote name='neverend']biedna....:( ona potrzebuje ruchu... szkoda,że nie może iść na wybieg... nawet sama,jak Arktik...przecież miałaby trochę przestrzeni... a na spacery by wychodziła przecież jakby była sama..:([/quote] problem w tym, że ona ucieka z wybiegu.....bo przeciez juz na taowym była...przeciez ona w nowym domu, którym była...właśnie przeskakiwała każde ogrodzenie...i chodziła po wsi....i wracała dopiero na posiłki
-
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
[quote name='Reno2001']To może przez te dwa tyg uda się załatwić zabieg???... ...Co by czasu nie tracić :evil_lol:. I tak w sumie nie wadomo czy ci państwo się zdecydują :roll:. W każdym bądź razie allegro ma cały czas.[/quote] w ogóle nie byłoby problemu....chociaz nie wiem czy jak pies jest na obserwacji to cokolwiek przy nim można robić (raczej nie...:niewiem:)... jednak problem u nas cały czas tkwi w braku szpitala....i braku takowego w całym mieście...braku hotelu....czyli braku czegokolwiek gdzie psiaki mogłyby dochodzić do siebie po zabiegach... ....zabaczymy :razz: -
[quote name='matusz5'] bo mi serwer usunęli i wszystkie zdjęcia poszły..............:-(:-(:-(:-(:-( trzeba więc pouzupełniać....choć po jednym powstawiać....bo pierwszy post wątku najważniejszy...tam zaglądają ludzie....żeby zobaczyć psiaka.... a i my z Twoich zdjęc korzystaliśmy ...więc sporo się posypało pewnie
-
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
spokojnie, spokojnie....... oczywiście, że Cencik idzie do adopcji...i szuka domku.... kastracja swoją drogą....albo u nas albo w domu docelowym... Mamy jak narazie inny drobny problem....minimum dwa tygodnie Cencik jeszcze musi zostać w schronisku.... dzisiaj z mojej głupoty....troszkę zbyt łapczywie potraktował moją rekę....z kiełbachą ;)... i w związku z tym...wiadomo....dostałam na pogotowiu zastrzyk na tężęc...w poniedziałek mam się zgłosić do szpitala zakaźnego w celu konsultacji....i niestety....Cencik...został przyblokowany przez moją nieostrożność :( -
NELSON - już w nowym domu pod Częstochową !! ;-)
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Ta narośl z całą pewnością jest do usunięcia.... zbieramy na operację.... kwestia teraz tylko...kiedy schronisko znajdzie czas ...i miejsce po zabiegu... potrzebna jest tez jeszcze operacja Boogie i Zuzi....(i to sa teraz trzy operacje, które AFN ma w najbliższych i pierwszych planach)... -
NELSON - już w nowym domu pod Częstochową !! ;-)
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Nelsona nie widział wet .... Był dzisiaj z nami na spacerze..... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/3622/psiaki109resizexp1.jpg[/IMG][/URL]