-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Mały kudłaty bursztynek z Mazur- Majki biega za TM...
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jest przepiękny, uwielbia kiełbasę.....i dlatego Kocha mnie strasznie na spacerach ;) -
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
Przepiekny i Kochany Cencik wypatruje domku -
Karos - radosny psiak"śpiewający" tenorem;) Ostróda
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
maleństwo w góre -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='baffi2']ACZY NIKT Z WAS NIE BęDZIE MOżE JECHAł Z WAWY DO OSTRóDY?:razz: LUB MOżE ZNACIE KOGOś KTO BęDZIE JECHAł??:razz:;) bo ja nie bardzo... pozdrawiam, poglaszczcie odemnie psiaki;)[/quote] dziękujemy :Rose: wygłaszczemy :) -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
wątek astki Famy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6560363#post6560363[/URL] wątek cudownej mojej nowej miłości Crazy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77470[/URL] -
Trafiła do schroniska z interwencji..błakała się pod Ostródą... Ma jakies 3-4 lata, widac , że najprawdopodobnie urodziła niedawno szczenięta. Bardzo spokojne usposobienie zarówno do ludzi jak i zwierząt. Poprostu Kochana :calus: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/1051/psiaki192resizeyv1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/9744/psiaki193resizevo6.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://matusz5.kgb.pl/kan/38.jpg[/IMG] [IMG]http://matusz5.kgb.pl/kan/39.jpg[/IMG] [IMG]http://matusz5.kgb.pl/kan/40.jpg[/IMG]
-
Wizyta wypadła jak najbardziej pozytywnie.... aczkolwiek Pani jeszcze do końća chyba nie zdyecydowała czy będzie to Bibo czy Tobuś (chyli sie bardziej ku Tobusiowi)... Najprawdopodobnieuj Bibusia cos boli....albo...pokazuje swoje prawdziwe oblicze ;) w sobotę Ciotkę Agę ugryzł...gdy chciała go wsadzić do klatki po spacerze....jak złapałam aby go podnieść....
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Tutaj link do bazarku dla Grota [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77416[/URL] -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='lidka_park']przepraszam, ze tak późno... :oops: :oops: :oops: [B][U]Numer konta:[/U][/B] [B][SIZE=4][COLOR=navy]78213000042001038801430001[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3]VWBank[/SIZE][/B] [SIZE=2]zaś jeśli chodzi o dary to trzebaby sie uśmiechnąć do kogoś, kto będzie jechał samochodem na trasie Warszawa - Gdańsk ;)[/SIZE] [/quote] psmiętajcie tez o dopisku "psy Ostróda" i adres do przelewu Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie ul. Jagiełły 5/19 14-100 Ostróda BARDZO DZIĘKUJEMY :Rose: -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Przypominam zatem tę pekinkę, nie moze znaleźć sie w schronisku :shake:[/quote] tak, tą pekinkę albo oddadzą do schronu albo uśpią...jej Kochana rodzina -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='sisia0']no juz jestem to jak .... ? zalozyc temu dalmatynczykowi watek ??[/quote] zakładaj. Dałam mu na imię Cent....jak chcesz to zmień.... Krecik ma dom więc wątku juz nie potrzebuje... -
Ares-kangurek...juz szczęsliwy ...pierwsze sukcesy w leczeniu :)
Aga_Mazury replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monia70']No too............................ [SIZE=5][COLOR=darkorange]Zbieramy kasę na WÓZEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE] Pan Piotr sie zdecydował!!!!!!!Zrobi nam wózeczek dla Areska.Będę jeszcze wieczorem do niego zdwonić i dowiem się szczegołów. Powiedział,że skoro zrobił wózek dla szynszyla to i dla pieska na przednie łapki zrobi:multi: Cieszycie sie???????:multi:[/quote] Ja się BARDZOOOOOOOOO cieszę.....bardzooooooo.... czekamy na szczegóły... a tak przy okazji czy ktoś zna wątek psa sparaliżowanego (jest na dogo...jakis psiak w schronisku....Tytan, Tyran....nie mogę go znaleźć)....sorki za offik -
Ares-kangurek...juz szczęsliwy ...pierwsze sukcesy w leczeniu :)
Aga_Mazury replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Jest jeszcze wet w Lublinie, ktory specjalizuje się w pomocy (wózkach) psiakom niepełnosprawnym. Namiary podała mi asia... czy tam ktos dzwonił? -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Aga_Mazury replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Maryla ..... przepiękna z Ciebie sunieczka :calus:.... aż serce ściska jak patrzyłąm na zdjęcia jak trzyma Ciotkę ewatr.... (oj cięzko jest odprowadzać psa po spacerze znowu do schroniska....najtrudniejsze chwile....) Gdzie dom...dla tego Skarba? -
Jamnik Pluto, daj mu szanse...Odszedł [*]...:(
Aga_Mazury replied to lon_cia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo Ci dziękujemy,,,,,BARDZO :Rose: -
Ostroda! Ruda kieszonkowa Pinezka. Zostaje w DT na stale :)
Aga_Mazury replied to masienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='pajunia']Dlaczego nikogo juz nie obchodzi los Pinezki? :placz: :placz: :placz:[/quote] no wiesz Ciotka co :mad: :mad: :mad: ruda mała Pinezka zawsze będzie obchodzić Ciotkę Agę....jak całe psie ostródzkie towarzystwo, które opuściło schron...ale wiesz jak jest...zawsze jakas bieda potrzebuje pomocy...a wiemy, że Pinezce nic już nie grozi..ma domek i Pańcię i może łobuzować na maksa :eviltong: -
[quote name='Asia_M']Nie, nie na wakacjach niestety, ale dużo zajęć miałam ;) Ciocia Aga zauważyła, że troszkę mnie nie było - chyba mnie lubi!!!:diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :multi:[/quote] i to nie chyba.....:evil_lol: jak można nie zauważyć nieobecności przyjaciólki ostródzkich bidul :calus:
-
Łódź-Porzucony w Lesie Dalmatyńczyk- JUTRO JEDZIE DO NOWEGO DOMKU
Aga_Mazury replied to bunia's topic in Już w nowym domu
Bardzo przyjaxnie nastaiony do ludzi i psów....z moim Padusiem się obwąchali, pomerdali ogonkami... ma z tego co pamiętam około 3 lata....radosny, Kochany....znaleziony jak się błakał...calkiem możliwe, ż wyrzucony z samochodu...bo znaleziony przy głównej trasie.... coś mu się dzieje na tyłku (jakies zmiany skórne...wet to obejrzy lub już obejrzał)... Cent przebywa w schronisku w Ostródzie (obecnie na kwarantannie). telefon do mnie 505222207 -
Łódź-Porzucony w Lesie Dalmatyńczyk- JUTRO JEDZIE DO NOWEGO DOMKU
Aga_Mazury replied to bunia's topic in Już w nowym domu
Ciotki sory za off-ik, ale widzę, że tu samo dalmatyńczykoluby ;) Koło Ostródy znaleziono taki Skarb....przywieziono do schroniska....nie ma jeszcze wątku chłopak... [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img115.imageshack.us/img115/1847/psiaki073resizenp2.jpg[/IMG][/URL] -
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga_Mazury replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
jacie.....;) zakochani Wszystkiego co Najpiękniejsze, Najlepsze....niosące nadzieję.... :Rose::iloveyou: Szarik będzie świadkiem? ;)