-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Tobuś nasze ostródzkie Kochanie ma DOM :)za TM:(
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Weci najchętniej chcieliby "otworzyć" Tobusia.... ale nie jesteśmy w stanie się na to zgodzić bo to zbyt duże ryzko dla niego a chyba i tak wiele by to nie zmieniło... Pani KAsia z Legionowa chce Tobusia takiego jak jest ;)>.. więc jedziemy w sobotę... jeżeli ktoś chciałby się dorzucić dla Tobusia na transport będzie nam miło ;) matusz napisz na transportowym, że jedziemy...może akurat komuś potrzebny transport w ta lub w drugą stronę -
Boguś.... nawet nie umiem tego ubrac w słowa, żeby przekazać,,,wyraz jego pysia...z tej wiaty... jest tam chyba okropnie sterorryzowany...skulony w rogu budy, ...dwa psiaki akurat z jego wiaty się gryzły ..dlatego podbiegliśmy do wybiegu...a on...Boże ...te jego oczy... on tak wiele w życiu przezył...taki zastraszony i jeszcze teraz trafił do innych psów... wydaje mi się, że on nawet by się nie bronił gdyby został zaatakowany... ...jeszcze jeden psiak z tego wybiegu też jest mocno wystraszony
-
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
...a jak całuje....mało nosa mi nie rozwalił....;)...taki jest brutalny ;)...nacieszyć się nie może... na oczątku to się wystraszyłam...bo cytrynka mówi, że kamyś nie chce kiełbachy...(myślę,...o rany...chory czy co?)...ale gdzie....objadł mnie ile mógł :) -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Marta daj znac Ance i się umówcie...o ona zniesie Ci tą reklamówkę z rzeczami na bazarek...to coś tam wybierzesz...to rzeczy podarowane przez panią z sopotu... -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
no coś nie bardzo to wychodzi jak mówicie...... nie wiem czemu -
Tobuś nasze ostródzkie Kochanie ma DOM :)za TM:(
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Potwierdziły się nasze przypuszczenia....czyli Tobuś ma problemy z "cukrem" wczoraj był u weta...miał zbadany poziom cukru...i wyszło coś koło 20 ..(bardzo daleko od normy)...stąd pewnie jego senność i te zasypianie twarde...nagle... dostał encorton....i we wtorek kontrola.... nie wiem...czy teraz trafi do nowego domku:-( czyli nie wiem czy pojedziemy w sobotę do Legionowa... -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Kto mi podpowie jak się wstawia zdjęcia do allegro...ale nie tak normalnie tylko w tekst.... czyli coś tam piszę, piszę....zdjęcie....dalej piszę piszę....zdjęcie... no wiecie o co chodzi ;) dzięki -
NELSON - już w nowym domu pod Częstochową !! ;-)
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Poszliśmy aby na spacerek zabrać Pazurka i Ramzesa.... i patrzymy a Nelsonik chce...i nie chce...chciałby i nie....a że mieliśmy smycz dodatkową zrobiliśmy petelkę i go wywabiliśmy z budy.... jak go prowadziłam to normalnie wypręzył się, pierś do przodu ...i z takim niedowierzaniem oglądał świat...(pewnie długo go nie widział)....cudownie było patrzeć na jego zachwyt otoczeniem... A JAK PODCHODZILIŚMY DO BUDYNKU GDZIE SIEDZIAŁ MATUSZ Z CYTRYNKĄ TO MATUSZ SIĘ ZAPYTAŁ "a to kto?" nie poznał Nelsonka...:P tak jak napisał matusz...pięknie chodzi na smyczy....nie szarpie.... ma niestety dośc dużego guza ..... nam się wydaje, że to tylko taki..."kaszakowaty"...ale dopiero po opinii weta będziemy wiedzieli... JEST CUDAŚNY -
Perełka niestety choruje dośc często .... całkiem możliwe, że może to być jakiś rodzaj padaczki :( także być moż mam dwa psiaki padaczkowe.... ale póki...zdrowie to się cieszymy... wczoraj Prezesiki skończyły rok....jak ten czas szybko biegnie....tak niedawno z brzuchem siedziałam przed kompem a teraz....z domu pełnego życia ;) pozdrawiamy wszystkie Ciocie i Wujków aaaaa...a Percia niby taka odważna, taka za chłopcami...a wczoraj jak Adrian chciał się o nią oprzeć, żeby wstać to ona wielkie oczyyyyyy:-o na mnie patrzy, na niego, znowu na mnie.....i dylaaaaaaaaaa...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: nowoczesna fryzura mazurska...zaraz po wstaniu ;) .....dziś już mama zabawiła się w fryzjerkę ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img394.imageshack.us/img394/4728/psiaki094resizezd6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img488.imageshack.us/img488/2737/psiaki095resizewq3.jpg[/IMG][/URL] a to kto ? ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img488.imageshack.us/img488/3306/psiaki143resizesm3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img488.imageshack.us/img488/9305/psiaki167resizevj5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img453.imageshack.us/img453/7180/psiaki172resizeki9.jpg[/IMG][/URL]
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='mowie-nie-arce'][B][COLOR=yellowgreen]No prosze... prosze... czyzby pani prezes znudzilo sie zarządzanie afnem:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#9acd32]heheh Aga przywiezc ci te rzeczy z bazarków... twoje kubki itd. czy maja "zimować" u mnie ? [/COLOR][/B][/quote] niech zimują :) znudzić to się nie znudziło, ale przemęczenie daje się we znaki...:p -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
bardzo chętnie odstąpię posadę :eviltong: tak, 8.15 -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
dokładnie tak mi się wydaje, że ARKA prosi się o bana i nie dlatego, że sisia dostała bana ....tylko dlatego, że nie ma chyba tutaj osoby której ARKA nie obraziła swoimi oszczerstwami i wyssanymi z palca wiadomościami... -
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
...a Fredziol jak się cieszył z tego, że do niego przyszłam :).... -
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Nawet nie wiecie jak bardzo tęskniłam..... źle jest tak nie być z nimi w sobotę.... ...ale za to.... BYŁAM DZISIAJ......i ucałowałam....myślałam, że oszaleje z radości...(Kamyś i ja zreszta też ;)) -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za sympatyczne odwiedziny daisy :) w schronisku w Ostródzie :) Bardzo miło było Ciebie poznać :) never wzięła jednego szczeniaczka do domu na dogrzanie i odkarmienie bo bardzo słabiutki jest... -
Mały kudłaty bursztynek z Mazur- Majki biega za TM...
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
<*><*> Majki uwielbiałes kiełbachę....i teraz pewnie masz jej pod dostatkiem... tak mi przykro maleńki :placz: