-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Bardzo proszę ...skontaktuj się...jak możesz... w ogóle mam prośbę...jeśli ktoś może gdzieś napisać...lub porozmawiać...niech to robi... ja chętnie podam numer do Pani u której jest koń...nie wiem nic ponad to co napisałam... mam tak dużo spraw i teraz jeszcze interwencji, że nie daje rady ze wszystkim... dziękuję Ja rozmawiałam z Tarą.... napisałam do eulali... list wrócił, że nieprawidłowe coś tam....
-
Fama młoda astka w schronisku :( MA DOM !!!
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Fama wspaniała sunia...nadal w schronisku... wczoraj zauważyłam jak przez przypadek uciekła z budynku przy otwieraniu drzwi...i ktoś krzyknął....ona zaraz biedna podkuliła ogonek ... bardzo spokojna...lubiąca siedziec na parapecie sunieczka :) -
Młodziutka sunia pola MA DOM U PANA MACKA DZIEKI LALUNIE!!
Aga_Mazury replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='LALUNA']Aga a jak Ci na filmiku się widzi Pola. Bo wiesz zdjęcia można upozować a filmik prawde Ci powie. ;)[/quote] na filmie?.... toż tam rozpędzona kula szczęscia jest widoczna ;)... a tak serio...piękna ona była zawsze więc i jest....ale wiadomo...że w swoim domu pies rozkwita.... ale naprawdę nie spodziewałam się aż tak szybkiego sukcesu.....znaczy się wrodzony talen -
Młodziutka sunia pola MA DOM U PANA MACKA DZIEKI LALUNIE!!
Aga_Mazury replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
Od kilku dni jak przeczytałam o Poluśce to normalnie rozpiera mnie duma z naszej ostródzianki :calus:.... cudownie, że jest szczęsliwa...że robi to co sprawia jej tyle radości...czyli skacze wszędzie na co można....;) POLA, PANIE MAĆKU GRATULACJE!!! -
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Ciotka ...ja bardzo chętnie spaceruję z Kamysiem....przeciez to mój Skarbek...i nie musi mnie przekonywać....do tego...bo to MIŁOŚĆ PRAWDZIWA...i pewnie dlatego się ugięłam ;)....KOCHAM GO STRASZNIE...mimo, że to łobuziak jest straszny....i całuje bardzo mocno...podszczypując przy tym.....;) -
No dobra ;) Bibo zamieszka w Warszawie u emerytowanej Pani doktor...i jej córki (która to właśnie dzisiaj pociągiem przyjechała po naszego Skarba). Panie miały już kalekie i chore psy i zobaczywszy Bibo (chyba z tego co kojarzę to na allegro) zakochały się na amen ... Mam nadzieję, że matusz jak się obrobi wstawi zdjęcia z odjazdu Biba ze schroniska ;) ... Jak dojedzie dam znac jak się sprawował w pociągu.... w samochodzie był grzeczny oprócz kilku prób "odbicia" mi możliwości zmieniania biegów... Oczywiście był też dzisiaj z nami na spacerze i zjadł swoją kiełbachę....a jak;)
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='sisia0'][B][COLOR=green]hehe ja też z zadrapaniami szczególnie nogi... i podarte dresy (Rysio) ale tak jak napisał Mateusz jest Ok... satysfakcja :) [/COLOR][/B] [B][COLOR=#008000]U nas w schronie ...Boguś zaginiony w akcjii.... [/COLOR][/B] [B][COLOR=#008000]Tardy też nie widziałam ale może jest w innym pomieszczeniu...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#008000]i chyba nic nowego .. Aga wyczerpałaś zapasy informacji ...[/COLOR][/B][/quote] nic dziwnego, że Tardy nie znalazłaś...;) ...przeciez ona "zagramanicą jest" ;) -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
pajunia onkowata nie ma wątku.... dzisiaj u niej byliśmy....jest bardzo Kochaną sunią....bardzo łagodną i spokojną do ludzi...pozwala wszystko robić przy swoich dzieciach i jest bardzo spokojniutka...i wcale nie jest aż taka duża :) Kochana dziewczyna Mamy kolejną ślicznotę....w schronisku...imię ma Lulu...i jest przecudna... Bibo pojechał do nowego domu :multi: Karos i Tar-zan się pogryzły :placz: i w związku z tym ja też odniosłam drobne rany przy rozdzielaniu...:eviltong: ... w ogóle dzisiaj po wizycie w schronisku wyglądam jak po cięzkim starciu....cała podrapana...z krawiącymi rękami ;).... co tam jeszcze u nas?....sisia? matusz? -
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Kamyczek dzisiaj na spacerek wyszedł z sisia) a wrócił ze mną ;).... Jak to się stało...?;) a no tak, że ja musiałam pójśc z Ryśkiem (szalonym Ryśkiem, który jest "cięzkim" psem spacerowym i praktycznie nikt z nim nie chce wychodzić).... ale w naszym miejscu "postoju"... Kamyś jak mnie zobaczył to już nie dał żyć siśce ;)...i chcia nie chciał musieliśmy się zamienić...i tym sposobem...sisia przeszła przyśpieszony kurs spacerowania z Rysiuniem... a ja wycałowałam się z moim Skarbem...(o kiełbasie to nawet już nie wspominam)... -
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Fredziak był dziś na spacerku....turlał się po trawie...szalał z Barnim...Kochany nasz poczciwina....:calus: -
Pani od kobyłki dzwoni z pretensjami czemu jeszcze tego konia nikt nie zabrał... :( Wiecie, że u niego nigdy nie był wet? :roll: przez całe życie... narazie rozmawiałamz Scarlet. Niestety oni mają teraz przeprowadzkę...a nawet gdyby to niestety, ale najprawdopodobniej podróz mogłaby ją wykończyć:roll: ktoś gdzieś pisał, dzwonił?...
-
Rudasek był dzisiaj na spacerku. Poprzytulałam go, wycałowałam...nakarmiłam kiełbaską... on jest naprawdę Kochany dla ludzi...uwielbia się przytulać...
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[COLOR=red][B]POMOC POTRZEBNA NA CITO[/B][/COLOR] [COLOR=red][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6573861#post6573861[/URL] -
Dostałam dziś informację, że koło Ostródy (wieś) znajduje się stara kobyła...która zaczyna miec problemy z chodzeniem, tzn. czasami się przewraca i "trzeba ja stawiać"...i wtedy dalej "chodzi"... Pani chciałaby ja oddac komuś kto prowadzi schronisko dla starych koni ...albo kobyła wyląduje w rzeźni:placz: :placz: Po tylu latach...do rzeźni... jak ktos ma jakis pomysł mój telefon 505222207... jestem załamana
-
[quote name='Kanzaj']Tak sobie myślę, że przecież z nami nikt nie przeprowadzał żadnych rozmów przedadopcyjnych..., a skąd wiadomo, że u nas się psów nie przerabia np. na zabawki:diabloti: ??? [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/9180/pict0018oklr1.jpg[/IMG][/quote] no właśnie....:diabloti: przyjechałas niedzielą....ciapnęłas ze schronu Vildzię...i tyle Was widzieli :eviltong: ... za to rozmowy pooadopcyjne będe bardzo ciężkie:evil_lol: Boże jak ja za nia tęsknię strasznie....