-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Nie spodziewałam się poprostu, że ona jeszcze tak mocno będzie to przezywać......piękny moment.... Kropcia wyskakuje na podwórko...wącha buta...delikatnie...patrzy na górę...kto to...chwila konsternacji...i ja do niej "Kropciaaaaaa"...i się zaczęło.....;).... "huraaaaa adoptowali też mamę i tatę z Ostródy" ;)..... Strasznie ją Kocham :calus: i ona mnie też troszkę :calus:... jak nowa sunieczka?
-
Niestety nie wiem czy jeszcze Was odwiedzę...... to nie na moje nerwy....teraz siedzę i tęsknię....i jest mi smutno... Moja Kochana krzykaczka :)...nawet do łazienki za mną chodziła....(może żebym nic nie zwędziła ;)).... no jak jej nie kochać... :iloveyou: Niesamowicie miło było Was poznać.....echhhh....szkoda, że doba taka krótka ... i cudowne macie psiaki...:calus:
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Elzunia....za TM<*> [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/639/img5275rw7.jpg[/IMG] nasza Elza <*> -
Elza z ostródzkiego buszu Stróżuje już za TM :-(
Aga_Mazury replied to Kara.'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Elza odeszła za TM<*> Elzuniu zawsze za mało się robi....często jest za późno.... ciężko z tym żyć... do zobaczenia...gdzies tam po drugiej stronie... -
Rudasek ma banerek?....czy nawet tego nie ma :-(
-
Tobuś nasze ostródzkie Kochanie ma DOM :)za TM:(
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
On nawet nie wiem jaki jutro dzień go czeka...że to nie taka zwyczajna sobota....że jak wyjdzie z klatki to już nie wróci....i że ten czerwony samochód nie pojedzie już bez niego :) tylko.................tylko..........:placz::placz::placz: moje szczęście najdroższe znowu zostaje....najpierw Papuś poszedł do adopcji (nasz bardzo podeszły staruszek...) teraz Tobuś... -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.allegro.pl/search.php?string=alarmowy+fundusz+nadziei+na+zycie&search_type=1&description=1&exclude=&location_radio=1&selected_country=1&state=0&city=&price_from=&price_to=&category=0&order=t&st=gtext&listing_sel=2&listing_interval=7[/URL] Zapraszamy wszystkich na aukcje rysunków dzieci ...licytujcie, prześlijcie link znajomym... sprawmy radośc dzieciom i pomózmy zwierzętom :iloveyou: -
[quote name='Kanzaj']Mamuśku i Tatuśku! :sweetCyb::calus:O której przyjedziecie, bo mamy Wam tyle do opowiadania :talker::lol:, że musicie zostać chociaż tydzień!!! Becik i Kropi :Cool!::hand:[/quote] :niewiem: Mamy najpierw Tobusia na Jagielońską dostarczyć....a jakby tu powiedzieć...Legionowa nie znam...;) nigdy nie byłam...i nawet nie wiem jak do niego dojechać...myślę, że jakoś przed Wawą zjazd w lewo będzie....;)... rano jedziemy do schroniska....na chwile dwie...zawożę kiełbachę....zabieram Tobusia i jedziemy.... będziemy z drogi...się kontaktować.... oj chyba dziś nie zasnę....z wrażenia , że Skarby nasze odwiedzimy :multi:....a może one wcale nas nie poznają :cool1:....
-
Tobuś nasze ostródzkie Kochanie ma DOM :)za TM:(
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
uffff .... bo już myślałam, że nas nie zapraszacie ;) :evil_lol: DOCZEKAĆ SIĘ NIE MOGĘ ......:multi: No ale na coś jeszcze to Becik z Kropką zapraszają... -
Tobuś nasze ostródzkie Kochanie ma DOM :)za TM:(
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tobuś dzisiaj wcale nie miał lepszych wyników poziomu cukru...być może trzeba będzie jeszcze zwiększyć dawkę encortonu.... matusz...cytrynka nie jedzie...więc kanapki rób tylko dla mnie :P -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='neverend']Boguś, Frania, Telma i Zosia[/quote] i Sonia... -
Pchełka Frania czy kiedyś opuści boks? znalazła dom!!!
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Pchełka w sobotę jedzie......................... -
Tobuś nasze ostródzkie Kochanie ma DOM :)za TM:(
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pakuj ;) moją córeczkę.....już się doczekać nie mogę spotkania.... tylko ona nie będzie już chciała wracać z nami...:placz:..... i dobrze:evil_lol: -
Śliczna ...w schronisku w Ostródzie...ma swój domek w Nidzicy:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Reno2001']A ja dziś jej wznowiłam allegro...hihihi :cool3:. Aaaaale sie cieszę :loveu::loveu::loveu:. Zaraz wystawię chyba waszą drugą collaczkę :cool1:.[/quote] Telepatia??? Też właśnie pomyślałam o Klarze....:) masz dobrą rękę...:calus: -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
kilka znalazło.....i mam nadzieję, że jescze kilka znajdzie :) -
Śliczna ...w schronisku w Ostródzie...ma swój domek w Nidzicy:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Śliczna już jest w nowym domku...... -
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Kamyk przede wszystkim niesamowicie dziekuje za prezent...od Cioteczki Evelin :Rose::calus: Michy wstawione do klatki....pewnie korzystać będzie i Kersik ;) ...smakołyki w michy nasypane ;).... BARDZOOOOOOOOOOOOOOOOO DZIĘKUJEMY....jest nam tak miło jak ktoś myśli o Ostródzie....:) :loveu: