Jump to content
Dogomania

Aga_Mazury

Members
  • Posts

    8928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga_Mazury

  1. Klara jest tak przepiękną sunia, że napradę dziwne jest to, że nadal siedzi w schronisku i wypatruje domu
  2. no Kropcia nie może tyle czasu stac w bezruchu nad miską ;)....a tak łyknie trochę...pobiegnie połobuzuje...pokrzyczy....i znowy gryzek i tak w kółko...a opanowana do perfekcji Viledzia....czeka na okazję ;)... oj te mazurskie kobietki ;).....
  3. Aguniu biegaj szczęśliwa <*> ....i pomagaj swojej pańci tu na ziemi
  4. Nie mamy zupełnie nikogo w pobliżu ktoby mógł podjechac zobaczyć...może jest chora...może potrzebuje pomocy....cholercia...
  5. Pani Kasia z Legionowa ostatecznie zdecydowała się na Tobusia.....i to on zamieszka z nią w legionowie... Natomiast, żeby nie było smutno....;) Bibo znalzł CUDOWNY DOM....W WARSZAWIE DO KTÓREGO JEDZIE JUŻ W SOBOTĘ.... trzymajcie kciuki aby wszystko sie ułożyło tak jak trzeba :kciuki:
  6. ..i właśnie dlatego adopcja będzie przez fundację...zatem nie kontakt do schroniska tylko do mnie najlepiej Agnieszka 505222207 mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] dzięki wielkie :Rose:
  7. Stan Grota się pogarsza a w każdym razie napewno nie poprawia...dzisiaj robiliśmy kolejne badania...(pobrano zeskrobiny)
  8. Do mnie konto na priw doszło, dziekuję :) przelew zrobiony
  9. Boogie najcudowniej wdzięczna, delikatna sunia...czeka na swój dom...
  10. [quote name='justynavege']domowe jedzonko kto bedzie dawal Kamysiowi??[/quote] albo mi dom...wtedy bede mu gotowac rosołki...jemu i jeszcze kilku ...;)
  11. OJ tak....jak zobaczyłam zdjęcia Tygrycha to zdałam sobie sprawę jak bardzo za nim tęsknię....jak brakuje mi jego przytulanek...i poz przybieranych w klatce ;)
  12. Trochę się slizgnął na plecach Bibusia....bo wizyta przedadopcyjna była z mysla o Bibie, ale Pani zdecydowała, że Tobuś bo wg niej bardziej potrzebujacy i tak się słodziakowi udało....(uda...bo narazie nadal w schronie)
  13. Forma lepsza...zdecydowanie...i oby tak zostało... i cóz....Tobusku chyba czas się przeprowadzić do Legionowa ;) szukamy transportu :)
  14. Bardzo pilnie potrzebujemy porady doświadczonej osoby (behawiorysty)... Monki pogryzł już kolegę nowej Pańci i kilka razy dziecko... Monki nie starasz się :(
  15. To się trafiło naszemu Skarbowi :loveu: :loveu: :loveu: Nie muszę pisać, że to DOBRA decyzja ;)...śledzę watek ...mojego Bonusia..ale pisać wczesniej racej nie mogłam (z mojego wiekjskiego raju słabiutkie połacznie mam)....ale co tam.... to kiedy wizyta przedadopcyjna wolontariusza fundacji?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :eviltong: przed podpisaniem umowy ;)
  16. oj to by musiała wziąc 4...bo Tobus siedzi z moim ukochanym Padusiem a Binus z karacikiem :)...i jeszcze z tyłu jest kamyś z Kersikiem...a całkiem niedaleko...fredzik z Branim ;)
  17. [quote name='Kanzaj']O rany - kto i do kogo????...., tzn. jaki psiak i gdzie??? Ale fajnie! :multi:[/quote] do Ciebie......:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ale się usmiałam.....sorki ;) tak serio...Pani rozważa adopcję Biba albo Tobusia (staruszki nasze...tylko, ze facetowskie )
  18. ..a odwiedzimy, odwiedzimy....tym bardziej, że do legionowa wybiera sie jeszcze jeden ostródzki psiak...chyba zapsimy Wam ostródziakami i ostródziankami:cool1: a co ...mazurzy górą:eviltong:
  19. [quote name='cytrynka10']zalezy które :cool3: :cool3: chłopcy spia[/quote] rozumiem, że największy...ogląda TV skoro Ty przy kompie :eviltong: ... Grot czeka na pomoc....licytujcie na bazarku :modla:
  20. Jak tam moja maleńka, Kochana, grzeczniutka sunieczka ?.... dzis never przysłała mi zdjęcie gdy Kropuśka była u mnie na rekach .... i jakos tak łezka się zakręciła.... cholercia tęsknię za tym wrzaskunem :diabloti: Ciotka na kiedy planujecie się sterylizować?
  21. Telma Mamuska, Wega...chyba jeszcze nie mają wątków :hmmmm: matusz a Ty żadnego psiaka nie wystawiasz na dogo w tym tygodniu?
  22. [quote name='cytrynka10']przepraszam pierwszy raz robiłam bazarek :placz:[/quote] większość linków Ciotka jest źle podanych...na wątku ostródzkim...weź jeszcze raz podaj...;)
×
×
  • Create New...