-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Aguniu biegaj szczęśliwa <*> ....i pomagaj swojej pańci tu na ziemi
-
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
..i właśnie dlatego adopcja będzie przez fundację...zatem nie kontakt do schroniska tylko do mnie najlepiej Agnieszka 505222207 mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] dzięki wielkie :Rose: -
Ares-kangurek...juz szczęsliwy ...pierwsze sukcesy w leczeniu :)
Aga_Mazury replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Do mnie konto na priw doszło, dziekuję :) przelew zrobiony -
BOOGIE - mała radosna sunia, już w nowym domku w Ostródzie :)))))
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Boogie najcudowniej wdzięczna, delikatna sunia...czeka na swój dom... -
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='justynavege']domowe jedzonko kto bedzie dawal Kamysiowi??[/quote] albo mi dom...wtedy bede mu gotowac rosołki...jemu i jeszcze kilku ...;) -
Tobuś nasze ostródzkie Kochanie ma DOM :)za TM:(
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trochę się slizgnął na plecach Bibusia....bo wizyta przedadopcyjna była z mysla o Bibie, ale Pani zdecydowała, że Tobuś bo wg niej bardziej potrzebujacy i tak się słodziakowi udało....(uda...bo narazie nadal w schronie) -
Fama młoda astka w schronisku :( MA DOM !!!
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Fama na górę Kochana -
Tobuś nasze ostródzkie Kochanie ma DOM :)za TM:(
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Forma lepsza...zdecydowanie...i oby tak zostało... i cóz....Tobusku chyba czas się przeprowadzić do Legionowa ;) szukamy transportu :) -
Monki młody wspaniały piesek / pojechał do domku!
Aga_Mazury replied to cytrynka10's topic in Już w nowym domu
Bardzo pilnie potrzebujemy porady doświadczonej osoby (behawiorysty)... Monki pogryzł już kolegę nowej Pańci i kilka razy dziecko... Monki nie starasz się :( -
To się trafiło naszemu Skarbowi :loveu: :loveu: :loveu: Nie muszę pisać, że to DOBRA decyzja ;)...śledzę watek ...mojego Bonusia..ale pisać wczesniej racej nie mogłam (z mojego wiekjskiego raju słabiutkie połacznie mam)....ale co tam.... to kiedy wizyta przedadopcyjna wolontariusza fundacji?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :eviltong: przed podpisaniem umowy ;)
-
Ares-kangurek...juz szczęsliwy ...pierwsze sukcesy w leczeniu :)
Aga_Mazury replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Poproszę i ja numer konta.... -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Telma Mamuska, Wega...chyba jeszcze nie mają wątków :hmmmm: matusz a Ty żadnego psiaka nie wystawiasz na dogo w tym tygodniu?