-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
...ale Wy jesteście.....:eviltong: nawet nie dacie mi wkręcić siśki :diabloti: -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='matusz5'][COLOR=navy][B]Czili poszła do adopcji????????????:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/quote] to chyba dobrze... -
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img357.imageshack.us/img357/3217/psiaki019resizeca4.jpg[/IMG][/URL] -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/285/psiaki151resizeab1.jpg[/IMG][/URL] -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
...a to przesłodkie malenstwo, które zostało przywiezione ze swoją mamusią....wczoraj do schroniska... mamusia także wyjątkowo słodka , delikatna sunieczka.... brzuszko u maluszka jak piłeczka...i chora skóra... dostał już na robale... i sami zobaczcie jaki jestem słodki....(i wcinałem kiełbachę od Cioci ;) zabrałem mamie...taki jestem dzielny :evil_lol:) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/3383/psiaki152resizecq4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=511&i=psiaki152resizecq4.jpg][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/3383/psiaki152resizecq4.0c26fb06ce.jpg[/IMG][/URL] -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='sisia0'][B]ja dopiero co wrócilam... nogi mi odpadaja bo pracowalam na tym swiecie szkoly jako kelnerka:roll:. Widze ze dużo nowych bid jest. Zauwazylam ze Czili nie ma tam gdzie zawsze... gdzie ona teraz jest ?[/B][/quote] jak to gdzie? poszła do adopcji.... -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
wątek Grizmo [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7162231#post7162231[/URL] -
Został przywiązany do drzewa w lasku nieopodal schroniska....i tak został znaleziony....ot cała historia jaką znamy... Ma około 3-4 lat. Pięknie chodzi na smyczy, siada, aportuje..... chyba nie przepada za dziećmi bo nawarczał mi na młodą wolontariuszkę... na psy nie warczy (przynajmniej dziś nie zauważyłam)....lubi kiełbachę i to OGROOOOOOOMNIE..... Jest piękny, ale tego chyba nie musze pisac bo to widać...
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='matusz5'][COLOR=navy][B]a ten onek to skąd on??[/B][/COLOR] [B][COLOR=navy]śliczny jest !! [/COLOR][/B][/quote] dostał ode mnie imię Grizmo.... podobno jest w schronisku już jakiś czas....dlatego napisałam, że nie wiem jak to się stało, że go nie zauwazyliśmy.... dziś go zobaczyłam.... bo siedzi w budynku na miejscu Famy -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
...niewidomy piesek po wypadku :( ..bardzo smutny...i zagubiony... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/1428/psiaki163resizemo4.jpg[/IMG][/URL] -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Maleńka sunieczka....przywieziona do schroniska [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img471.imageshack.us/img471/7130/psiaki156resizelj6.jpg[/IMG][/URL] -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
POznałam też wspaniałef=go psa.....nie wiem jak on się przede mną uchował w tym schronie ;) porwałam go dziś na spacer [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/6416/psiaki081resizewx7.jpg[/IMG][/URL] -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Pies...cudniasty :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/102/psiaki009resizeey3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/2425/psiaki010resizeki5.jpg[/IMG][/URL] Dwa nowe psiaczki ...bardzo sympatyczne...wsadzone do wybiegu Nelsona, Pepisa i Pazurka [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/5791/psiaki066resizeyd1.jpg[/IMG][/URL] -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Kolega Centa z wybiegu [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img357.imageshack.us/img357/3217/psiaki019resizeca4.jpg[/IMG][/URL] Psiak który zamieszkał z Fredem.... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img357.imageshack.us/img357/6922/psiaki007resizetf8.jpg[/IMG][/URL] -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Zatem do schroniska w sobotę nikt się nie wybiera, tak? Czy to święto szkoły to jest jednej szkoły..czy wszystkich ...bo nie wiem czy pozostali wolontariusze w ogóle przyjdą..... -
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Matusz nie pisz na każdym wątku tego samego bo dostaniesz punkty za spamowanie :eviltong: -
Oj Bossiku.....<*> wiesz, że jesteś mi bardzo bliski ..... jak ten czas płynie...