-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Kam na każdym wątku pojawią się pieniacze i tu takiego nie zabrakło więc poprostu trzeba ta osobę ignorowac nic ponadto..TROLL POSPOLITY a teraz pomijając wszynaną dyskusję....i dla osób naprawdę zainteresowanych losem Biba a nie leczeniem swoich frustracji.... trzymajcie kciuki za wizytę przedadopcyjną....która odbędzie się dzięki naszej asif1 :Rose:
-
KARUSIA - piękna sunia, za TM [*][*][*]
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zdjęcia piękne :calus: nasza maleńka księżniczka w swoim łóżeczku :loveu: czy Karusia już jest bardziej "otwarta" czy spokojniutka i tylko nakolankowo poduszkowa? -
[quote name='Agata69']Tak myślałam że wywołam święte oburzenie pani prezes. Ja nie wiedziałam, że ty nam łaskę robisz , że się w ogóle wypowiadasz na swoim wątku. Może nie przypadkiem pani zainteresowana Bibem woli odpisywać Sabinie, bo jeśli ty kontaktujesz się z nią w takim tonie jak z nami to wszystko jasne.[/quote] do twojego tonu dyktatu jeszcze jednak mi daleko.... wywołujesz tylko zamęt w tym wątku (właśnie Ty i nikt inny...więc zastanów się zanim znowu coś napiszesz)... jesteś osobą z którą nie będę już dyskutować ani na tym ani na żadnym wątku (ignor) nie robię nikomu łaski, ale i nie mam obowiązku.....więc nie myl pojęc i nie wywołuj nipotrzebnych awantur bo widzę, że do tego dązysz... nie po raz pierwszy.... ciekawe co Twoje posty wnoszą do wątku tego psa?? niespełnione obietnice? awantury? może zanim rzucisz kamień spojrzysz w lustro? EOT
-
Ciocia Aga wcale a wcale się nie wczasuje (tfu Mama Aga ;))....tylko dzieciaczki moje się wczasują i do nich jeżdże codziennie po pracy i od nich do pracy....a że to na wsi...i dostęp do internetu przez operatora komórkowego więc róznie bywa ;) ... Bardzo się cieszę, że Kropa już o mnie nie pamięta :obrazic: i że wie, że to jej dom.... bardzo dobrze, że broni Vildzi...bo to jej psiapsióleczka....z która może powspominać choćby mnie ;) czyli niebawem będziemy mogli niunię odwiedzić bo pewnie nie będzie chciała już z nami wracać ;) a co najwazniejsze ....cieszę się.....ŻE NOWA MAMA POKOCHAŁA ...córcię moją.....wielką miłością... ps. Kanzaj podaj mi na priw swój adres, żebym mogła wiedzieć gdzie kartkę z wakacji przesłac dla mojej Kropci i Viledy....:)
-
Sparaliżowany Milordzik w domku tymczasowym!!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelin']Milord też dziś pojechał ?[/quote] Tak pojechał..... -
Monki młody wspaniały piesek / pojechał do domku!
Aga_Mazury replied to cytrynka10's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evas']Rany..Aga..nie trzymaj tak napięcia...powiedz..kto, skąd sie wziął..[/quote] Osoba przeczytała na allegro o Monkim...a allegro sie skończyło i znalazła kontakt do mnie...przez allegro i ogłoszenia innych psiaków z Ostródy... zadzwoniła, porozmawiałyśmy.... sama przyjechała po słodziaka ....te 100 km....i Monkuś odjechał do nowego domku :placz: ... (to ze wzruszenia)... za jakiś czas zadzwonię do Pani podpytać jak się sprawuje :) -
Ares-kangurek...juz szczęsliwy ...pierwsze sukcesy w leczeniu :)
Aga_Mazury replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Monia70 rozmawiaj, rozmawiaj.... Milordzik napewno chętnie wesprze kolegę, który jeszcze nie ma domku -
[quote name='Agata69']jeżeli w przypadku biba kastracji nie będzie, to po co ta dyskusja, to tylko robi złą atmosferę. szukanie dziury w całym. a bibo siedzi w schronie...[/quote] zastanawiam się kto tu szuka dziury w całym? jakoś wybitnie ostatnie Twoje posty biją dziwną pretensją ... wydawać by się mogło, że to forum i się pisze... ale jak się okazuje nie warto się z coponiektórymi dzielić wnioskami z rozmowy.... i na tym kończę pisanie na tym wątku bo po co......
-
Monki młody wspaniały piesek / pojechał do domku!
Aga_Mazury replied to cytrynka10's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evas']Hop, hop..lidka, powiedz coś.[/quote] a czemu lidka?:eviltong: jakby Wam powiedzieć.... :hmmmm: już z MOnkim na spacerek nie wyjdziemy....:multi: :multi: :multi: :multi: -
Monki młody wspaniały piesek / pojechał do domku!
Aga_Mazury replied to cytrynka10's topic in Już w nowym domu
...za to dzisiaj dzwoniła Pani zainteresowana adopcją Monkiego.... trzymajmy kciuki :kciuki: -
Pchełka Frania czy kiedyś opuści boks? znalazła dom!!!
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
U frani bez zmian...siedzi biedna jak siedziała w schronisku.... może tylko to, że ostatnio stała się obiektem ataków pozostałych suń z wybiegu... chyba po zagryziebniu Gabi ona stała się kolejnym obiektem ataków -
[quote name='Evas']Czy Bibo trzeba kastrować? To starszy pies, spokojny, można go upilnować..zdaje mi się ..chyba że coś źle zrozumiałam..:roll:[/quote] no i to tak właśnie jest.... napisałam, że w przypadku Biba to nie ma zastosowania bo jest starszym psem tylko, że ogólnie Pani jest przeciwniczka kastracji w ogóle psów... i tu się róznimy zdaniem
-
[quote name='Agata69']Aga zadzwoń w końcu...[/quote] Agato tak dla wyjasnienia. Ja od rana do późnego wieczora nie mam dostępu do internetu (jestem w pracy). Tytuł zmieniłam. Rozmawiałam dzisiaj z Panią na temat Bibusia. W jednej kwestii się zupełnie nie zgadzamy czyli na temat kastracji (ogólnie..kastracji) bo przypadek Biba może być zupełnym wyjątkiem adopcyjnym...gdyz ze względu na wiek może poprostu się nie nadawać do takiego zabiegu, ale....pomijam przypadek Biba. Ok. Mam nadzieję, że zgłosi sie ktoś z Legionowa :)
-
Sparaliżowany Milordzik w domku tymczasowym!!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
[quote name='carolinascotties'][B]Aga - a czy możesz mi prosze powiedzieć- co lekarze mówią o rehabilitacji takich piesków? na czym powinna polegać? czy jest to poza masażami - również trening w wodzie, o którym pisała Osiolek? czy są jeszcze inne zalecenia?[/B][/quote] Zalecane sa przede wszystki masaże, i basen...jak również naświetlania....(chyba, że coś pomyliłam:oops: ).... ale jak widać Milordzik się stara bardzo ;) dziś nawet pojechał się zachipowac ;) -
Dragon[*] odszedł na moich rękach.....
Aga_Mazury replied to mosii's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Myślę, że o Dragonie pamięta bardzo duzo osób.... <*> -
[quote name='Sabina02']Aha! No to sorki...:oops: Dizsiaj dostalam odpowiedz od tej Pani, przekazalam jej e-mail na Twoja skrzynke. Jest tam nr. telefonu do niej. Czy zadzwonisz?[/quote] Tak, zadzwonię..... i zarazem odrazu proszę ...o podpowiedź...kto od nas z dogo....jest z Legionowa?...chodzi o wizytę przedadopcyjną.... do Legionowa nie jest od nas daleko....więc mam nadzieję, że ewentualnie z transportem nie będzie problemu
-
[quote name='Sabina02']Aga, czy ten e-mail to Twoj? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] Sabinko tak mój... i wczoraj odpisałam chyba Tobie ...a potem po Twoim odpisaniu...wysłałam jeszcze raz do tej Pani mail-a.... i czekałam na odpowiedź a odpowiedź jak widze przyszła do Ciebie