Jump to content
Dogomania

Aga_Mazury

Members
  • Posts

    8928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga_Mazury

  1. Jak się nie mylę to Ciebie nikt o zdanie nie pytał więc się nie wysilaj :) Biegnij do swojego kółka adoracji i wymądrzaj się dalej....tam może ktoś zwróci na Ciebie uwagę. Tak jak napisałam Ci na wątku ślepych kotków na którym znowu atakujesz Ostródę....(jak przedszkole)... Rozumiem, że Ty przyjedziesz i zajmiesz się psami ostródzkimi?.. Boli co? że ARKA kazała ..a tu ..nikt ARKI nie posłuchał...hmmmm... i nikt nie posłucha bo zdartej płyty się nie słucha tylko ją wyrzuca :)
  2. [quote name='Evelin']Jesli dobrze zobaczyłam w ostatnio opublikowanym rozliczenie afn Tinka nazbierała 399zł...To chyba ta Tinka??? Pajunia Tinka jest ważna...Ale przynaję rację, mam takie lekki niepokój (mimowolnie) jak się tu odzywam.. Trzymaj sie Pajunia i głaski dla Tinki...[/quote] to nie ta Tinka....nie z Ostródy .... Tina obecnie z zebranych pieniędzy ma 50 zł.... pajunia nie pisz tak nawet
  3. never w jakiej klatce samotna po wyjeździe Śniezki?.... bo się pogubiłam.... jesli wszystko poszło z planem....to Mamuśka wczoraj pojechała na DT (jesli pracownicy wiedzieli która to mamuśka i dali dobra sunie)
  4. Ja poprosze taki wąski banerek :P Rudasek bardzo, ale to bardzo się poprawił ...co tu dużo mówić...przytył...to zupełnie inny psiak...zaczyna nawet być grubaśny ;)
  5. chłopców rozpoznaje albo dobrze improwizuje :evil_lol: jacie ....jaka ta moja synowa ponętna :loveu::lol:
  6. [quote name='Evas']Czy Pepisek był może wczoraj na spacerze? Dobrze się czuje?[/quote] Był na spacerku..... czuje się dośc dobrze.....brykał, fikał.....i oglądał świat :)
  7. ...a mi się jakoś przykro zrobiło jak zobaczyłam te zdjęcia ze SM....biedna Tośka :glaszcze: ...ale zdjęcie z podziękowaniem jest nie do wyjęcia :evil_lol::evil_lol::evil_lol: i oczywiście mój Tz znowu jak zobaczył to mówi... a czemu naszego Pola nazywacie Tośka? :diabloti::evil_lol:
  8. baffi2 ma bana...:niewiem: ktoś wie dlaczego?
  9. [quote name='Lemoniada']Może się wściekła?:nerwy:[/quote] oj to nawet dobrze ;) może załtwi z poniektórymi porachunki ;)
  10. lidka a co ze spacerami z psiakiem u tej starszej pani.....? ustaliliście coś?....bo chyba zapomnieliśmy wziąc namairy od Ewki
  11. [quote name='matusz5'][COLOR=navy][B]a no chyba, że... ale pamiętam, że dzwoniła do mnie jakaś pani właśnie z Zakaźnego i wypytywała...[/B][/COLOR] [/quote] ja zresztą nie wiem kiedy ja ię tam pokażę....czy mnie puszczą z pracy ;) i kiedy... ale ale....gdzie jest lidka...? żyjesz???
  12. [quote name='matusz5'][COLOR=navy][B]mnie jak wtedy ugryzła ta jamnica, to nie szedłem do zakaźnego na tą konsultacje... chciałem oszczędzić obserwacji i tych całych procedur..[/B][/COLOR][/quote] o ile w przypadku Rysia to możliwe to w przypadku Centa trudniejsze....Rysio szczepiony, Cent nie...
  13. Nie ma już gipsu....ale łapkę trzyma w górze.... podjadł kiełbachy... i chyba w końcu przybrał trochę ciałka
  14. [quote name='Lemoniada']Tylko sińce? Czy coś poważniejszego? Z powodu sińców raczej nie leci się na pogotowie, Lidka, powiedz, mocno Ci nogę poharatały?:([/quote] powinna żyć ;)... widziałam ranę....jest całkiem "ciekawa"... na pogotowie poszłyśmy aby sprawdzić czy aktualne są chociażby szczepienia jej na tężec...ona ma aktualne, ja załapałam się na gratisową ;) no i jutro mamy się zgłosić do zakaźnego..;) na konsultację...
  15. Wątku nie ma: rotkowata, Bociek (tu lidka mówiła, że założy), sunia która ma jednego szczeniaczka....z budynku, sunia (mama Guziczka)...bardzo Kochana... i to chyba wszystkie narazie te co możecie mieć zdjęcia.... Jest jeszcze sunia co siedzi z Milką...jest sunia przywieziona co zdjęcia jej wkleiłam...siedzi na miejscu Chilli....jest jeden kudłato szorstkowłosy...nowy... jest Łatek co siedział w klatce z Fredem i Barnim...i z nim siedzi ten nowy większy psiak co dwa tygodnie temu był na budynku... a Apacz ma wątek? jest ten duży owczarkowaty co siedzi teraz z Centem... i jeszcze dziesiątki następnych...
  16. [quote name='gamoń']Aga moze nalezy skonsultowac te jego slepote pourazowa :shake:.Moze uda sie cos zrobic aby odzyskał wzrok .Zabierz go do weta lub moze opisz wszystko co wiesz po konsultacji waszego weta i wyslij e-maila do dr.Garncarza aby sie wypowiedział. Jakiej wielkosci jest psiak?[/quote] psiak jest wielkości dużego jamnika....(tak na oko...bo nie wstał ani razu)... tak szczerze mówiąc to nie wiem czy widział czy nie go wet, ale chyb atak...stąd diagnoza, że byc może to powypadkowe (być może jakiś krwiak czy coś takiego)...
  17. Skarby moje [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/9254/psiaki120resizeaf3.jpg[/IMG][/URL]
  18. Rino ...nasze maleństwo ...nadal w schronisku... na wczorajszym spacerku [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/3589/psiaki054resizeky3.jpg[/IMG][/URL]
  19. Nietety Kamyś nie był za mną na spacerku i strasznie to przeżywał....okropnie...:( musiałam iśc z psiakiem...który nie jest znany i nie można było dac go wolontariuszom.... a tak Kamyś się do mnie wyrywał....bidulek mój Kochany.... za to potem jak mnie dorwał pod budynkiem...to mnie tak wycałował....popodgryzał....że lekko mnie poturbował ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4627/psiaki040resizezv7.jpg[/IMG][/URL]
  20. moja KOchana słodycz....Boogie... wczoraj na spacerku [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/2461/psiaki034resizesb0.jpg[/IMG][/URL]
  21. Uno nadal w schronisku..... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/9196/psiaki023resizenq0.jpg[/IMG][/URL]
  22. Misiasty w górę.....popros jak tylko Ty cudnie potrafisz...o wspaniały domek :)
  23. [quote name='matusz5'][COLOR=navy][B]śliczny Domel, podobny do Kamisa ;)[/B][/COLOR][/quote] Bardzo podobny..... byłam z nim na spacerze....i wiele razy jak patrzyłam na jego pysio...przez ułamek sekundy myślałam, że to kamisek....
  24. wątek DOmela [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7189336#post7189336[/URL]
×
×
  • Create New...