-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Jak się nie mylę to Ciebie nikt o zdanie nie pytał więc się nie wysilaj :) Biegnij do swojego kółka adoracji i wymądrzaj się dalej....tam może ktoś zwróci na Ciebie uwagę. Tak jak napisałam Ci na wątku ślepych kotków na którym znowu atakujesz Ostródę....(jak przedszkole)... Rozumiem, że Ty przyjedziesz i zajmiesz się psami ostródzkimi?.. Boli co? że ARKA kazała ..a tu ..nikt ARKI nie posłuchał...hmmmm... i nikt nie posłucha bo zdartej płyty się nie słucha tylko ją wyrzuca :)
-
[quote name='Evelin']Jesli dobrze zobaczyłam w ostatnio opublikowanym rozliczenie afn Tinka nazbierała 399zł...To chyba ta Tinka??? Pajunia Tinka jest ważna...Ale przynaję rację, mam takie lekki niepokój (mimowolnie) jak się tu odzywam.. Trzymaj sie Pajunia i głaski dla Tinki...[/quote] to nie ta Tinka....nie z Ostródy .... Tina obecnie z zebranych pieniędzy ma 50 zł.... pajunia nie pisz tak nawet
-
TELMA - kochana mamuśkaw Domu Tymczosowym szuka domku docelowego
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
never w jakiej klatce samotna po wyjeździe Śniezki?.... bo się pogubiłam.... jesli wszystko poszło z planem....to Mamuśka wczoraj pojechała na DT (jesli pracownicy wiedzieli która to mamuśka i dali dobra sunie) -
Ja poprosze taki wąski banerek :P Rudasek bardzo, ale to bardzo się poprawił ...co tu dużo mówić...przytył...to zupełnie inny psiak...zaczyna nawet być grubaśny ;)
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
baffi2 ma bana...:niewiem: ktoś wie dlaczego? -
Rysio z Ostródzkiego schroniska szuka domku !!!!
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lemoniada']Może się wściekła?:nerwy:[/quote] oj to nawet dobrze ;) może załtwi z poniektórymi porachunki ;) -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
lidka a co ze spacerami z psiakiem u tej starszej pani.....? ustaliliście coś?....bo chyba zapomnieliśmy wziąc namairy od Ewki -
Rysio z Ostródzkiego schroniska szuka domku !!!!
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
[quote name='matusz5'][COLOR=navy][B]a no chyba, że... ale pamiętam, że dzwoniła do mnie jakaś pani właśnie z Zakaźnego i wypytywała...[/B][/COLOR] [/quote] ja zresztą nie wiem kiedy ja ię tam pokażę....czy mnie puszczą z pracy ;) i kiedy... ale ale....gdzie jest lidka...? żyjesz??? -
Rysio z Ostródzkiego schroniska szuka domku !!!!
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
[quote name='matusz5'][COLOR=navy][B]mnie jak wtedy ugryzła ta jamnica, to nie szedłem do zakaźnego na tą konsultacje... chciałem oszczędzić obserwacji i tych całych procedur..[/B][/COLOR][/quote] o ile w przypadku Rysia to możliwe to w przypadku Centa trudniejsze....Rysio szczepiony, Cent nie... -
Rysio z Ostródzkiego schroniska szuka domku !!!!
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lemoniada']Tylko sińce? Czy coś poważniejszego? Z powodu sińców raczej nie leci się na pogotowie, Lidka, powiedz, mocno Ci nogę poharatały?:([/quote] powinna żyć ;)... widziałam ranę....jest całkiem "ciekawa"... na pogotowie poszłyśmy aby sprawdzić czy aktualne są chociażby szczepienia jej na tężec...ona ma aktualne, ja załapałam się na gratisową ;) no i jutro mamy się zgłosić do zakaźnego..;) na konsultację... -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Wątku nie ma: rotkowata, Bociek (tu lidka mówiła, że założy), sunia która ma jednego szczeniaczka....z budynku, sunia (mama Guziczka)...bardzo Kochana... i to chyba wszystkie narazie te co możecie mieć zdjęcia.... Jest jeszcze sunia co siedzi z Milką...jest sunia przywieziona co zdjęcia jej wkleiłam...siedzi na miejscu Chilli....jest jeden kudłato szorstkowłosy...nowy... jest Łatek co siedział w klatce z Fredem i Barnim...i z nim siedzi ten nowy większy psiak co dwa tygodnie temu był na budynku... a Apacz ma wątek? jest ten duży owczarkowaty co siedzi teraz z Centem... i jeszcze dziesiątki następnych... -
[quote name='gamoń']Aga moze nalezy skonsultowac te jego slepote pourazowa :shake:.Moze uda sie cos zrobic aby odzyskał wzrok .Zabierz go do weta lub moze opisz wszystko co wiesz po konsultacji waszego weta i wyslij e-maila do dr.Garncarza aby sie wypowiedział. Jakiej wielkosci jest psiak?[/quote] psiak jest wielkości dużego jamnika....(tak na oko...bo nie wstał ani razu)... tak szczerze mówiąc to nie wiem czy widział czy nie go wet, ale chyb atak...stąd diagnoza, że byc może to powypadkowe (być może jakiś krwiak czy coś takiego)...
-
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Nietety Kamyś nie był za mną na spacerku i strasznie to przeżywał....okropnie...:( musiałam iśc z psiakiem...który nie jest znany i nie można było dac go wolontariuszom.... a tak Kamyś się do mnie wyrywał....bidulek mój Kochany.... za to potem jak mnie dorwał pod budynkiem...to mnie tak wycałował....popodgryzał....że lekko mnie poturbował ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4627/psiaki040resizezv7.jpg[/IMG][/URL] -
BOOGIE - mała radosna sunia, już w nowym domku w Ostródzie :)))))
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
moja KOchana słodycz....Boogie... wczoraj na spacerku [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/2461/psiaki034resizesb0.jpg[/IMG][/URL] -
Uno, młody pies w ciasnej klatce oddany przez właściciela
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Uno nadal w schronisku..... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/9196/psiaki023resizenq0.jpg[/IMG][/URL] -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
wątek DOmela [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7189336#post7189336[/URL]