-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
[quote name='LALUNA']Nie do jednej, bo ona sama sobie nie dawała punktów. A jezeli ktoś komuś dał niesłusznie punkty, to zamiast dawac odwet trzeba było napisać do Moda. Mod moze odwrócic punkty a jezeli dalej by się to powtarzało, ukarze taka osobe. I bedzie to bardziej obiektywne, bo takie decyzje podejmuje kilka Modów nie zaangazowanych w dane wątki. Dlatego zastanówcie się nad tym. Ktoś w końcu musi przestac. Bo tak dalej nie może być. I pamiętacje, w końcu Modzi sami nie beda mogli już nic zrobić jak się zablokujecie na dobre. Nie mamy zbyt duzo technicznych możliowosci aby wszystko odkręcic w systemie.[/quote] Pisałam do Ciebie :) Niestety nie dostałam nawet odpowiedzi :cool1: Może warto sprawdzić kto na dogomanii dał najwięcej ostrzeżeń... ja uważam otrzymanie ostrzeżenia za odmienne zdanie albo i za nic za ewidentny atak na daną osobą i dopiero za to nalezy się ostrzeżenie... ale cóż......być może się mylę :)
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[B]Wielkaaaaaaaaa prośba...[/B] [B]czy ktoś kto ma konto na miau mógłby w tym wątku[/B] [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=66035&postdays=0&postorder=asc&start=30[/URL] podac informację, że kotek jest bardzo chory....od tygodnie odmawia jedzenia i picia....ma podawane kroplówki .... DT na cito..... ja niestety jakoś nie mogę się zarejestrowac na miau ... -
[quote name='Kanzaj']POMOCY - SPRAWA ROBI SIĘ BARDZO PILNA!!!!!!!!!!!!!! BERCIE GROZI SCHRONISKO!!!!!!!!!! (nie umiem zmienić tytułu wątku) CZY NAPRAWDĘ NIKT NIE CHCE TAKIEJ PRZYJACIÓŁKI???[/quote] Kochana wejdź w swój pierwszy post ...kliknij "edytuj" i jeszcze raz to samo "edytuj" i już możesz zmienić tytuł... Berta tylko nie schroniskooooooooooo:placz::placz::placz: ona jest taka słodka, lubi gumowe ringa, świetnie się bawi, przytula...i tak bardzo pragnie miec dom
-
Może jakieś dziecko podpatrzy wspaniały pomysł na wrzucenie pieska do garnka.... porażka....
-
Maleńki szczeniakGuzik już zdrowy i ma domek!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
c[quote name='neverend']Czekam na podanie surowicy już hoho...wet mi nie pozwolił po podaniu synuloxygenu, potem lakcidu a potem ketokonazolu zewnętrznie i catosalu... Obecnie jest na imovoxie co 10 dni i spryskuję go codziennie immaverolem.. ma kąpiele też co 3-4 dni w nizoralu... Ale można podać surowicę przy tylu środkach?[/quote] jesli nie dostanie surowicy umrze na parwo....w schronisku nie ma wyboru..w zasadzie -
roczny Pusiu jest już w stałym domu w Niemczech!
Aga_Mazury replied to iwop's topic in Już w nowym domu
wpadłam poznać kolegę Boguśka :) naszego Kochanego :calus: -
[quote name='neverend']to może pomartwmy się już o obydwa...? w każdym razie,ja wciąż czekam na rzeczy ze Szczecina na bazarek...nie wiem,czemu tak cicho... Może bazarki??...[/quote] Koniecznie.... Dowiedziałam się dzisiaj, że Blind leżał dośc długo na skraju pobocza i jezdni i w ogóle się nie ruszał.....aż dziwne, że żaden samochód go nie rozjechał....
-
Maleńki szczeniakGuzik już zdrowy i ma domek!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
Niestety Guziczek ma małe szanse w schronisku......... :( -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Jacie dostałam drugie od ARKI..... czekam w napięciu na rozwój sytuacji :) -
BOOGIE - mała radosna sunia, już w nowym domku w Ostródzie :)))))
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
W środe planowana jest operacja Boggie.............. prosimy o kciuki :kciuki: i o choc drobne wsparcie.... -
Sparaliżowany Milordzik w domku tymczasowym!!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
Te zdjęcia wyglądają jakby Milordzik.....................biegł?... stoi na tych swoich łapinkach...nasz Milordzik :calus: -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
hahahaha.......ARKA dała mi ostrzeżenie.... jesooooo jakie to niespodziewane było........:crazyeye: -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']tak ... tylko że ja się już "nie wyrabiam" ... zanim przeczytam to już mi dokładacie następne posty ... a jeszcze muszę "wymyślić tekst" odpowiedzi ;)[/quote] no dobra ...zwolnimy ;) -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']za komentarze ... :mad: zaraz bedę musiała Wam "ściągać" punkty "karne" ...[/quote] ...ale nie może być tak, że jeden bruździ po całej dogomanii bezkarnie, ma zdjętego bana przy tylu ostrzeżeniach, wiecznie wątki są zamykane gdzie ona się pojawia (albo czyszczone)... a drugi nie może się odezwać.... -
Bedziemy zbierać napewno.... Kwestia...muszę porozmawiac z wetami a potem zastanowić się jaki ...plan działania... Mało tego ...dzisiaj sie dowiedziałam, że w Ostródzie...(na wylotowym osiedlu) błaka się duzy ślepy pies...prawdopodobnie ktoś go wyrzucił...pies się o wszystko potyka, na wszystko wpada.... prosiłam o telefon jak pies się pojawi :shake: no chyba, że już bezpośrednio telefon do ARKI bo ona chyba będzie się zajmowac ostródzkimi bezdomnymi psami:diabloti: bo my je krzywdzimy zatem chyba ustapimy jej miejsca :)
-
ja sie nie mogłam dodzwonić.......sisia przypomnij mi...Ty tam już chyba dzwoniłaś kiedyś? tak?
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Cóz jak zauważyłam ARKA z uporem opowiada na lewo i prawo jaką to krzywdę robimy ostródzkim zwierzętom... zatem rozumiem, że wątek ARKO Ty przejmujesz i z równą skutecznością znajdziesz im domy?...a może pousypiasz?...ojej a może nie lecz...niech poumierają? Proponuję założyć wątek "ban dla ARKI"....bo nie wiem dlaczego został jej zdjęty....