-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Psiak wycienczony z Korabiewic, pomozcie!!W Nowym Domu!!!
Aga_Mazury replied to patch75's topic in Już w nowym domu
ARKO napisane jest wcześniej wyraźnie, że jest opinia weta. Dokument Z Ostródą Ty zaczęłaś nie ja. -
Psiak wycienczony z Korabiewic, pomozcie!!W Nowym Domu!!!
Aga_Mazury replied to patch75's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA']O wlasnie!! Klepiesz, klepiesz aby klepac! Mam Ci zacytowac co piszesz??[/quote] Ja wiem co pisze :) Ty natomiast urządziłaś "wycieczkę do Ostródy" zatem pytam odrazu dowody na "znikające psy". Dowody!! Bo jak narazie Ty klepiesz aby klepać i to już od jakiegoś czasu. -
Psiak wycienczony z Korabiewic, pomozcie!!W Nowym Domu!!!
Aga_Mazury replied to patch75's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA']Powiem tak, odczep sie ode mnie. Nie mam zwyczaju nie podpisywac sie, WYRAŻNIE, dotarło? Masz dowod na to,ze ja jakies sle donosy, na Ciebie, normalna jestes czy tak zaklamana, do cna?[/quote] Czy Ty nie potrafisz rozmawiać bez obrażania? fajnie na kimś "pojezdzić " co? Masz dowody pisz nie masz po co klepiesz? Zalecasz wszystkim posiadanie niezbitych dowodów a sama możesz oczerniać "ot tak" bo "tak Ci się wydaje"? -
Psiak wycienczony z Korabiewic, pomozcie!!W Nowym Domu!!!
Aga_Mazury replied to patch75's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA'][quote name='Aga_Mazury']Wygoniłas Vivę, zapanowałaś, był wielki triumf i ...klapa. [B]Psy z głodu zdychają droga ARKO. [quote][/B] To ju bylo, jestes nudna...... [quote] To co Ty proponujesz bo to Ty uważałaś, że tam najlpiej zarządzisz. Myślałam, że zakasasz rękawy i w końcu weźmiesz się do roboty realnie. [quote] [B][SIZE=4]Tam jest fundacja, jest zarzad[/SIZE][/B] wiec?? :evil_lol: twoja "pomoc" za to jest "sielankowa". Psy znikaja, poza granicami Polski!![/quote] pokaż mi na piśmie? że zniknęły? To, że Ty o nich nic nie wiesz to już Twoja sprawa. Napisz do "Przyjaciólki" może rozwiążą Twój problem. Jeżeli uważasz, że zniknęły zgłoś sprawę w prokuraturze lub na policji co wszystkim polecasz. Nie ma najmniejszego problemu. Tylko proszę donosy podpisywać wyraźnie :) Ty tez jesteś nudna, nie zauwazyłaś? Czas spojrzec w lustro i zobaczyć te,z siebie :) -
Maniek-JUŻ W NOWYM DOMU! WKRÓTCE OPERACJA W HOLANDII:)
Aga_Mazury replied to kometa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tweety']przeczytałam: "To psiak z Korabiewic, wycienczony, zaglodzony. ... ...oto slowa lekarza: Wycienczenie, z głodu ,pragnienia" czyli jest zagłodzony czy nie jest wg Ciebie na podstawie tej informacji? Bo skoro znasz ten wątek to chyba przeczytałaś kilka pierwszych jego zdań. I co o tym sądzisz? A nie podejmę w tej sprawie żadnych kroków nie dając Tobie pierwszeństwa, bo zdaje się, że to Twoje poletko więc moim zdaniem najpierw Ty powinnaś się nim zająć a potem reszta[/quote] tak, tak bo jeszcze Cię przegoni jak inne organizacje. Przecież ktoś chciał tam pomóc, o ile pamiętam Viva...ale ARKA przeciez stwierdziła, że oni nie pomagają ona pomoże. Efekt jak widac na obrazku. Nic dodac nic ująć. Teraz niech inni "sprzątają" a ona ewentualnie wytknie błędy. -
Psiak wycienczony z Korabiewic, pomozcie!!W Nowym Domu!!!
Aga_Mazury replied to patch75's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA']:razz: a ciekawe ile takich jest w Ostrodzie?[/quote] Umierających z głodu? wcale... ale przyjedź i zobacz albo zrób kolejny donos... juz przeszliśmy kilka kontroli kolejna nie zaszkodzi. Dalej. Śmiało. No tak, ale przecież osobiście się nie ruszysz. Przecież Ty pomagasz, tak jak Korabiewicom. Wygoniłas Vivę, zapanowałaś, był wielki triumf i ...klapa. Psy z głodu zdychają droga ARKO. To co Ty proponujesz bo to Ty uważałaś, że tam najlpiej zarządzisz. Myślałam, że zakasasz rękawy i w końcu weźmiesz się do roboty realnie. Na marginesie nie widzę problemu abyś zorganizowała jedzenie i dla Ostródy (uważaj TV nie będzie ani poklasku ot zwyczajne codziennie obowiązki, których jakoś nikt nie okalskuje). Skoro Ostróda głoduje pomóż. Przeciez to bezdomne zwierzęta więc droga wolna. Po namyśle jednak nie pomagaj bo Twoja pomoc zawsze jakoś w dziwny sposób tragicznie kończy się dla psów w schroniskach. path, olga nik jak śmiałyście w ogóle wątek psa założyć? przeciez tam jest tak cudownie -
Psiak wycienczony z Korabiewic, pomozcie!!W Nowym Domu!!!
Aga_Mazury replied to patch75's topic in Już w nowym domu
Biedny pies, ciekawe ile ich jeszcze takich tam jest -
Maniek-JUŻ W NOWYM DOMU! WKRÓTCE OPERACJA W HOLANDII:)
Aga_Mazury replied to kometa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA']No i? Znam ten wątek..[/quote] Ja wiem, że to nie ten wątek i moderator wyczyści, ale powiedz mi dlaczego pisałaś, że apele osób dokarmiajacych wcześniej zwierzęta o tragicznym głodzie w Korabiewicach jest przesadzony, spowodowałas to, że Viva już dostała "czerwoną kartkę" od p. Magdy? Osoby tam piszą, że to nie jedyny pies, który umiera śmiercią głodową? Dlaczego nie mogły pomogać dalej? Karmić psów? Komu to przeszkadzało? -
Maniek-JUŻ W NOWYM DOMU! WKRÓTCE OPERACJA W HOLANDII:)
Aga_Mazury replied to kometa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA'][B][SIZE=3][COLOR=red]No faktycznie-przyznaje racje[/COLOR][/SIZE][/B]. To tak wlasnie jest jak apele krazą po sieci i zdjecia zakatowanych psow!!![/quote] Zatem jak widzisz bardzo łatwo ocenić kogoś po informacji "krążącej w sieci". Działa to w dwie strony. -
Maniek-JUŻ W NOWYM DOMU! WKRÓTCE OPERACJA W HOLANDII:)
Aga_Mazury replied to kometa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tweety']kręcicie? a cóż ty mówisz do mnie per "wy"? z pajunia łączy mnie jedynie pogląd na temat sterylizacji ciężarnych i usypiania maluchów ale ona nie jest z tymi poglądami jedyna ani na dogo ani na miau.[/quote] Poglądy to Ty masz miec narzucone a nie swoje bo inaczej donosy na Ciebie zrobią...takie jak na mnie. Nie daj Boże sprzeciw się. niufek a Ty sobie daruj wycieczki do mojej osoby bo skoro Ty żądasz nie pytania o psa to czemu ode mnie wymagasz informacji na temat innego? Ja nie przyzwyczajona jestem to kłotni i pokrzykiwań i na takie moja rekacja jest zerowa. Jeżeli Ciebie taki klimat kręci bo w takim się obracasz to Twoja sprawa. -
Maniek-JUŻ W NOWYM DOMU! WKRÓTCE OPERACJA W HOLANDII:)
Aga_Mazury replied to kometa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA']BYLAS tam, WIDZIALAS, po co pyszczysz?? To da sie chyba leczyc, idz sie leczyc..ja i Dąbrowka?:crazyeye:[/quote] To ja Ci przypomnę. Proszę bardzo wątek i Twoja wypowiedź, że Pani Ania to osoba o wielkim seeeeeeeercu. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28533[/URL] zapomniałaś? "...Sami widzicie jak jest. Jedna kobieta z wieeelkim sercem i...150 psow!!!:-(:-(... " to twoje słowa -
NELI - młoda sunia ze świerzbowcem:( Pilnie DT POMÓŻ JEJ !!!!
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Nawet tak do końca nie bardzo wiadomo czy ją ogłaszać czy nie.... bo nawet nie wiemy na co tak naprawdę choruje.... dopiero jak będziemy pewni :shake: -
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niedobra Ciotka Aga pracowała i nie była u Fredzia:placz: ...ale przygotowała jak zwykle wałówę i wysłała "delegata" ;) -
Nie ma co ... piękna jest... jak najbardziej. Może ma chip
-
NELI - młoda sunia ze świerzbowcem:( Pilnie DT POMÓŻ JEJ !!!!
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isabel']Biedulka :-( Może ona tak reaguje na warunki schroniskowe? W domu na pewno szybciej by wyzdrowiała, tylko gdzie ten domek?[/quote] bez wątpliwości szybciej by wyzdrowiała -
Nie sugeruje się siwizną wokól pyszczka tylko ogólnie wyglądem co nie znaczy, że tak jest.... to moje subiektywne wrażenie :) Mój colak też ma siwy pyszczek od urodzenia także zdaje sobie sprawę
-
Nie wiem dokładnie. Wiem, że ugryzł..złapał za rękaw i nie chciał puścić. Jak to dokładnie wyglądało nie wiem bo nie widziałam jak i nie wiem co ię działo chwilę wcześniej co mogło np. sprowokować takie zachowanie.
-
Nero istnieje realna szansa, że zostanie uśpiony:-( ugryzł pracownika biały psiak został adoptowany edit: nie ugryzł tylko złapał za kij od szczotki i rozwalił go w miazgę
-
NELI - młoda sunia ze świerzbowcem:( Pilnie DT POMÓŻ JEJ !!!!
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
ze zdrowiem gorzej Nie jesteśmy w stanie opanować problemów skórnych w żaden sposób... na chwilę obecną mamy diagnozę autoagresji... Neli zaczęła dostawać leki..tóre stosuje się też przy nowotworach Oby pomogło