-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
NELSON - już w nowym domu pod Częstochową !! ;-)
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Niestety nadal w schronisku :( -
PUSZEK - mały, młody kłębuszek, lecz bez domku:( doczekał się domku
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
niestety... nawet nikt się nie odezwał w jego sprawie , ale nie tracimy nadziei... -
[quote name='Okamia']Czy nie można mu było znaleźć chociaż DT?? Jest po prostu uroczy...[/quote] Znasz jakies wolne DT dla Przystojniaka? ;)
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]czy aby gryzienie ogona może sygnalizować alergię :razz::razz:wg mnie to stres.....miałam już 1 alergika z AZS i Ozzy też alergik ale z zachowania wiem że ogon i jego gryzienie to zawsze jakieś zaburzenia w psyche psiaka :roll:a nie alergia [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ciotka ja napisałam "też"...:eviltong: Gryzie ogon i to dość mocno....w boksie krople krwi widać... oprócz tego najprawdopodobniej ma jakies problemy alergiczne.... tak czy siak....nadal w schronie ...
-
Kacper za TM[*] i Max. Max w nowym domku w Holandi,
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Kacperku <*> ...... -
Kersik przebadany. Lekarz stwierdził, że serduszko super :) Nie podobał się jednak oddech, podejrzewał przepuklinę przeponową. Zrobione zatem zostało dodatkowo RTG. Z płucami wszystko dobrze, okazało się, że Kers miał kiedyś wypadek : pęknięty mostek, żebra i prawdopodobnie miednicę, ma zrosty na tchawicy związane z wiekiem. Taki obraz medyczny naszego Kersika. Wet daje mu powyżej 12 lat.
-
Kersik jak go poznałam już jakiś czas temu ...mieszkał na dużym wybiegu... tam był gryziony i raz jak został mocniej ... został wyjęty i trafił do jednego psiaka... siedzi z Kamykiem , młodym psem...około 4 letnim, który nie przepada za innymi psiakami...ale Kersa wyjątkowo szanuje ...a Kers potrafi czasami na niego warknąć lub złapać za kołnierz... nie wykazuje się jakoś nadmierną agresją ... w ogóle jest spokojny, ale faktycznie nie lubi jak ktoś mu skacze przy nosie...może dlatego, że już niedowidzi i się denerwuje nie wiedząc co się dzieje... Napewno Kersikowi będzie lepiej w domku niż w schronisku.... jak każdemu psiakowi a co dopiero staruszkowi :loveu:
-
Witam :lol: Ktoś zauwazył Kersiątko :oops: Mam nadzieję, że dzisiaj się uda i Kersik pojedzie na "przegląd" do weta. Nigdy problemów z serduszkiem nie miał więc i nie był badany. Bardziej ze stawami, nózkami...takie sztywne ma czasami. Dodo z chorym bardzo serduszkiem też pojechał do nowego domku i choruje u "siebie" w miłości więc mam nadzieję, że i Kersik da radę ... Natomiast bardziej zastanawia mnie fakt czy dogada się z innymi zwierzętami.
-
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kanzaj']Jaki On podobny do Kropci!!![/quote] widac mam słbośc do takich "typów" ;) -
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Kamysiek .... cudowny pies... szuka domu... a jak całuje <mniam> ;) -
[quote name='Kanzaj']Krzykaczka nie dość, że krzyczy, to jeszcze wciąż się złości :diabloti:!!! Wszystkich chce ustawiać po kątach i być najważniejsza!!!:mad: Jak śpi w łóżku z Moniką - to na mnie warczy!!! Jak ze mną - to szczerzy żeby na Monikę!!! Aga - załóż wątek Jej siostrze :modla::modla::modla:, może znajdzie się drugi zwariowany domek???[/quote] będziemy musieli kogoś poprosić o zdjęcia żeby zrobił jak teraz będzie w schronie...w tą sobotę zapomnieliśmy...a jak sobie przypomniałam to już nie chcieliśmy chodzić za wiaty, żeby znowu psy się denerwowały Kropka chce być najważniejsza? ...i słusznie :iloveyou: należy jej się po tylu latach ;)
-
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Fred co tydzień chodzi na spacerki.... niestety schudł bardzo, ząbki się posypały i w ogóle marniaje nam dziadzio :( -
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga_Mazury replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
Szarek, aleś Ty piękny:loveu::loveu::loveu: -
Może jakieś zdjęcie mojej Królewny? :cool1: Wczoraj w schonisku właśnie wspominaliśmy moją dziewczynkę.... mało tego wczoraj jak przechodziłam koło drewnianej wiaty na siatce oparła się jej siostra..... bardzo podobna do Kropci... tylko podobno z charakteru zupełnie inna ;) no, ale to wiadomo Kropa jest tylko jedna dlatego taka KOCHANAAAAAAAA Tęsknię za Tobą mój krzykaczu....
-
Nero gryzie sobie ogon do krwi.... przypuszczalnie ma tez jakąś alergię pokarmową... i wcale aniołkiem nie jest