Jump to content
Dogomania

Aga_Mazury

Members
  • Posts

    8928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga_Mazury

  1. tytuł zmieniony.... [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/4839/spacerekiwiewira508resirl2.jpg[/IMG][/URL]
  2. Lipi maleńka .. . potrzebuje naszej pomocy
  3. Mikoś dziękuje, że tyle ludzi się o niego martwi :oops:
  4. Tranport to uratowane życie tej suni.... Może akurat ktoś ma samochód i mógłby poświęcić czas aby uratować sunię [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img380.imageshack.us/img380/451/spacerekiwiewira507resioy7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=380&i=spacerekiwiewira507resioy7.jpg][IMG]http://img380.imageshack.us/img380/451/spacerekiwiewira507resioy7.5fa09857d3.jpg[/IMG][/URL]
  5. isadora piękne... to ja jeszcze Cię bardzo poproszę o jeden ... dla trzeciej ostródzkiej połamanej suni [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111099[/URL]
  6. Koszt operacji to dobre 2000 zł. Nie mamy narazie zupełnie nic na sunię. Potrzebujemy też transportu BARDZO PILNIE.... sunia leży i cierpi , leży połamana... [SIZE=4][COLOR=red][B]Ostróda Warszawa!!!![/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=black]prosimy też o wsparcie dla suni.... :modla:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B]
  7. [quote name='danka1234']Juz wysylam 50zł,wiem ze to mało ale mozliwosci nie takie jak by sie chciało.[/quote] To bardzo dużo :loveu: i bardzo dziękujemy :loveu:
  8. i posty się przestawiają...zmieniają kolejność:shake:
  9. isadora dzięujemy, piękne... tylko nie działa mi funkcja edycji podpisu? dlaczego?:placz:
  10. [quote name='Aga_Mazury']Dt mamy ale będziemy potrzebowac pomocy w tranportach suni, w kupnie podkładów i pewnie innych rzeczy. TERAZ KOLEJNE PILNIE TRANSPORT NA CZWARTEK LUB PIĄTEK!!!!!! OSTRÓDA WARSZAWA[/quote] [B][SIZE=4][COLOR=red]PILNE!!!!..[/COLOR][/SIZE][/B]
  11. [quote name='danka1234']Czyli że najwazniejsze teraz sa fundusze na leczenie.[/quote] Jak z każdym urazem im wcześniej leczenie podjęte tym lepsze efekty więc w zasadzie tak... Mikoś miał zacząć kurację od wczoraj. Mam nadzieję, że nic nie stanęło na przeszkodzie. Mikoś dziękuje za zainteresowanie :loveu:
  12. [quote name='danka1234']O matko,wyrzucone dziecie jamnicze z balkonu teraz pobita sunia,same nieszczescia u Was.[/quote] Jakoś właśnie puszka pandory chyba się otworzyła w tamtym tygodniu :( Jeszcze sunia Lucy do tej biednej trójki należy i jest w cięzkim stanie...
  13. Obecnie Mikoś jest w pomieszczeniu biurowym w schronisku. Można go spokojnie leczyć w lecznicy z którą wspólpracuje fundacja. Tylko jak narazie środków brak. Jest przebadany i stąd rokowania są znane. Można też adoptować go na naszą fundację jeżeli znajdzie się chętny dom ...to naprawdę jest akurat najmniejszy z jego problemów :) WAM TEŻ UCIEKAJĄ POSTY? przed chwilą było zapytanie dianki i już go nie ma :niewiem:
  14. Maleńka, drobna Lipi prosi o wsparcie....
  15. [quote name='gamoń']Nikt nie zagląda do suni a ona jest w bardzo wielkiej potrzebie . Sunia wspinaj się na pierwszą stronkę. Aga zróbcie może allegro z wyróżnieniem -trzeba by było zebrac fundusze na kosztowną operację małej[/quote] Jest allegro wyróżnione w sumie dla trzech połamańców [URL]http://www.allegro.pl/item362613869_sparalizowane_polamane_wybite_zeby_pomoz_pies.html[/URL]
  16. [quote name='lovefigaro']W jakim schronisku obecnie przebywa? Tzn w jakiej miejscowości? I czy wydadzą go na DT?[/quote] w schronisku w Ostródzie. Schronisko jako schronisko nie wydaje na DT. Trzeba by adoptować.
  17. [quote name='Karilka']Będzie mógł chodzić? Toż to jamniczek... Śliczności...:placz: Maluszek kochany... Kto mu to zrobił... a raczej CO.:angryy:[/quote] Mamy nadzieję, dlatego prosimy o pomoc dla niego bo niestety obecnie mamy już nie wiem ile psiaków z Ostródy w trakcie leczenia i najzwyczajniej w Świecie brak funduszy fundacyjnych. Mamy jeszze sunię, którą trzeba zawieźć do Wawy na drogą operację bo grozi jej uśpienie i dotkliwie pobitą sunię z przekręconą gałką oczną, którą trzeba operować. Pomijam "stare" przypadki, które są leczone :shake: niektóre od miesięcy... Też mi się wydawał taki jamnisiowaty :) a jaki ruchliwy... i żarłoczny :)
  18. Lekarze dają dość dużą nadzieję, ale napewno trzeba natychmiast podjąć leczenie nivalinem i kompleksem witamin B. Jest szansa wyprowadzenia malucha "na prostą".
  19. Dt mamy ale będziemy potrzebowac pomocy w tranportach suni, w kupnie podkładów i pewnie innych rzeczy. TERAZ KOLEJNE PILNIE TRANSPORT NA CZWARTEK LUB PIĄTEK!!!!!! OSTRÓDA WARSZAWA
  20. Jest Szansa Na Operację (być Może) Jednak Jeśli Nie Znajdziemy Dt W Wawie Nie Będziemy Mogli Tego Zrobić Zatem Sunia Zostanie Uśpiona :( :( Pomózcie
  21. Maleńka wyłysiała sunia bez niektórych ząbków z chorym oczkiem... i nawet nikt jej nie odwiedził? :( Może ktoś ze zdolnościami zrobi maleńkiej banerek? :modla:
  22. [quote name='lovefigaro']:-(Biedulek.. Czy ma juz DT?[/quote] Jest w schronisku
×
×
  • Create New...