Jump to content
Dogomania

Aga_Mazury

Members
  • Posts

    8928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga_Mazury

  1. O czym Ty w ogóle piszesz? To jest odpowedź na mój post. Mimo, że go zacytowałaś, treści w twojej odowiedzi nijakiej. Smutne. Rozmowa z Tobą to rozmowa o niczym. Potarfisz tylko rzucać oskarżenia, wstawiać emikonki i starać się kogoś nastraszyć.
  2. [quote name='Margo05']A skąd pewność, że to nikt ze znajmych Edytki, który zna sytuację i jej adres i którego szlag trafił na wieść o tych "tysiącach"? [B]Może teraz ten ktoś fałszywie się oburza?[/B] A może to jakaś osoba z jednego z 3 for, którą zakuły te pieniądze? Pomysłów może być wiele. AFN jest świetnym obiektem. "Atakowało" Edytkę, nie dało pieniędzy, oszukało wpłacających, prowizję sobie wzięło i huk wie co z nią zrobiło. Samo zło. Idealne zło. Idealne do oskarżenia o donos. A może zastanówmy się czy ktoś nie miał czegoś na sumieniu względem Fundacji? Może postanowił wykorzystać okazję i donieść na Edytę wiedząc, że po listopadowej "wymianie zdań" wszyscy rzucą się jak sępy na padlinę usiłując dokopać znienawidzonej Fundacji. A może ktoś chciał odwrócić uwagę od jeszcze czegoś innego? Są to tylko spekulacje. Nie poparte żadnymi dowodami. Ale mogące bardzo skrzywdzić jeśli je skierujemy w konkretną osobę, tak jak to uczyniono względem Tweety. .[/quote] egradska prawda? można się zadumać.... Piszesz o US na które musisz wpłacać i tam się nie pytasz na co ida pieniądze. Dlaczego się nie pytasz? Zapytaj? Masz prawo. Natomiast jeżeli chodzi o fundację to zarząd będzie nią tak zarządzał jak uważa to za słuszne. Chcesz rządzić załóż swoją. Kto Ci broni? ...ale po co wygodniej jest ponarzekać, poudawać. Typowa mentalność. Spełniasz się w tym ? Nie myli się ten kto nic nie robi. Im więcej zaangażowanyh osób tym więcej zdań. Niestety co do Twoich wypowiedzi. Twój stereotyp "są dwa zdania: moje własne i mylne". Uważasz, że masz prawo atakować a atakowany nie ma prawa się bronić? Dziwna postawa.
  3. [quote name='Ulaa']zapewne ten wątek jest przyczyną... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105428[/URL][/quote] Dziekuję :) Bea ponawiam pytanie, gdzie zatem "wasze kropkowe" pieniądze za transport"? tak sama napisałaś.
  4. [quote name='majqa']Frocia już po zabiegu. Poszło jak z płatka. :multi: News natomiast jest taki, że tego samego dnia (już po zabiegu) JoSi nie mogła nad nią zapanować, czym była załamana, usiłując wystopować niunię. Ta, jakby nigdy nic, wariowała do późna, zasuwała mega ślizgiem po panelach, nie szło jej uspokoić, wygłupy, wygłupy i jeszcze raz wygłupy, rozstawianie reszty menażerii po kątach i darcie japy o jedzenie. JoSi przeżyła bonanzę. :roll: Liczyła na padniętą i zaspaną Frocię a odebrała diabła tasmańskiego.:evil_lol:[/quote] Najważniejsze, że już "po" i że maleństwo w formie :)
  5. bea wiem tyle co piszecie :) domyślam się, że jest u ewadr i dlatego też nie rozumiem dlaczego Ty piszesz nie ona :) Jeśli natomiast chodzi o wpłaty, cóż. Napisałaś, że to Wy pokryliście koszt tranportu, trochę zadzwiające, bo chyba zwrot 535 zł na Wasze konto nastąpił z AFN. 535 zł - 235 (za transport Moriska) = 300 zł wpłata dokonana przez sponsora na AFN opiewała na 300 zł. Zatem gdzie wasze "za transport"? transport kosztował 470 zł podzielone na dwa psiaki. Zatem dla Centa było do zwrotu 235 zł a z Tobą uzgodniłam, że zabierzecie jeszcze tyle ile zostało "na skarpecie" czyli jeszcze 65 zł. Może wkleić Twoje priw?
  6. ponawiam pytanie: Cent jest u Ciebie na DT? Może jest normą może nie. Rozmawiałam z Tobą przed adopcją Centa co możemy co nie. Zgodziłaś się. Teraz zaczyna się "ale". Wyobraź sobie, że do Centa przyjeżdżał lekarz, że Cent jeździł do weta. Miał kupowaną specjalną karmę. Rozumiem, że to wszystko to jest nic? Nie będę z Tobą na ten temat dyskutować bo omówine wszystko było x czas temu. Jak znajdę czas przedstawię rozliczenie.
  7. [quote name='bea_m']"Dalmatyńczyki" to nie żadna organizacja a jedynie kilka osób z forum którzy starają się pomóc kropkom. My też mamy nie tylko Centa pod swoją opieką. A ktos od Was czasami mógłby się Własnym psem zainteresować. To nie jest spychoterapia? Więc przysiądź przy koncie bo nie daj boże Centowi coś przybyło w skarpecie i będzie kasa na transport do nowego domu np. Bo jak na razie to nas na bilet PKS nie stać. Cent jest od 4 - 5 miesięcy na tymczasie.[/quote] Nie Ty chciałaś go ze schronu ? Czy ja Ci na siłę go dałam? spychologię to widzę Ty zaczynasz uprawiać, wyciągnąć psa i owszem a teraz niech ktoś płaci a co? Wiesz gdybym ja chciała psa na Płatny DT i byłoby mnie stać to bym go wyciągnęła a sama napisałaś, że jasno było powiedziane, że my nie mamy pieniędzy na DT i się z tym zgodziłaś, więc o co teraz chodzi? Cent nie ma pieniędzy na AFN-ie. Jeżeli natomiast chcesz zapłacić jego długi to służę rozliczeniem, ale za kilka dni conajmniej (praca, rodzina, schronisko, fundacja, własny zwierzyniec...więc rozumiesz) bea Cent jest u Ciebie na DT? :)
  8. [quote name='bea_m']OOO witam wreszcie na wątku Centa. Od kilku miesięcy nikt tu go nie odwiedzał. Aga czy jako fundacja możesz nam powiedzieć jakie były wpałty na Centa i na co poszły? To chyba nie jest tajemnica?[/quote] No zobacz w schronisku zostało jeszcze prawie 300 psów róznych ras i staram się jednak swoją odrobinę czasu jaką mi się udaje "wyskorobać" poświęcać im...poranionym, pogryzionym, zalęknionym... wydawało mi się, że dalmatyńczyki to "poważna" organizacja i skoro przejmuje Centa to mogę być o niego spokojna i moje "och i ach " na wątku nie jest potrzebne. Co do Centa finansów - możliwe, ale nie w tej chwili. Brak czasu a trzeba przysiąść przy koncie. Tylko wiesz co bea? Jakoś Twój ton mało mi odpowiada :) a Twoje stwierdzenie na innym wątku "trzeba się przyjrzeć"... hmmm powiedz mi co chcesz sprowokować? awanturę? to pisz jasno i wyraźnie
  9. Napisał [B]bea_m[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10055868#post10055868"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I]Aga dlaczego ten post wykropkowałaś? Zdąrzyłam go przeczytać ale zacytować juz nie mogę bo wykasowałas. [/I] [I]Tak z rozmowy wiem że Was nie stac na dt i to było uzgodniono. Nie wiem czy to AFN psa pomógł wyciągnąć ale wiem że Pan który psa wióżł przez całą Polskę (za pieniądze od kropkomaniaków) po prostu podjechał do schronu i zabrał to co z psa zostało.( Gdzie zasługa Fundacji?). [/I] [I]Teraz się dowiaduję że pobieracie prowizje od wpłat na inne psy coby mieć zapas pieniędzy na inne psy. Tak więc sie pytam. Skoro jest zapas od pobranych wpłat to czy my ( przesyłając falturę)możemy liczyć na zwrot pieniędzy za kastrację , leczenie i szczepienia? Zaznaczam że formalnie pies jest waszą własnością. Tak tez uważam że partycypacja w kosztach powinna mnieć miejsce. Pozwoliło by to nam pomóc innemu kropkowi.[/I] wydaje mi się, że to na wątku Centa powinno być to zapytanie. Jak Ci się wydaje schron wydaje psy na uśmiech czy na umowe adopcyjną, czy za opłatą adopcyjną? Czy po wizycie przedadopcyjnej (jesli chodzi o psy rasowe)? Wydawało mi się, że "dalmatyńczyki" wiedzą co robią skoro decydują się wyciągnąć psa ze schroniska. Wpłaty na Centa w całości szły na Centa. Bea rozumiem, że wypowiadałaś się za "dalmatyńczyki"? swoją drogą wyjaśnij mi słowo "zapas" ? Rozumiem, że według Ciebie nie ma żadnych psich nieszczęść na które idą pieniądze i ogólnie jest sielankowo, tak?
  10. .................
  11. ........................
  12. [quote name='WILCZUREK']Kiciu, ten topik właśnie po to został zalożony, by pewne sprawy wyjaśnić. I "życzliwego" namierzyć i publicznie pokazać. Obiecuję, że ta chwila jest już baaardzo bliska! "Najkrótsi stazem"? Oj... zebyś Ty tyle miotów odebrała i Psiaków odchowała co ja.... Uważasz, że ilość postów na topikach jest miarą zaangażowania, doświadczenia i wiedzy w "psim" temacie? Porównaj sobie blogi księdza Wujka i Dody. Jego wpisy były pełne wartościowych, ponadczasowych przemyśleń.A Dody? "Wow", "yes, yes,yes", "suuuper ziom". Doda ma wpisów więcej !!:diabloti:[/quote] no super, że mogłes się pochwalić :) tylko kto Cię o to pytał? :)
  13. [quote name='egradska']o, raczej na pewno. By the way, zadziwiająco trafne to hasło w twoim podpisie:evil_lol: witaj na watku, Aga, robilismy zakłady, kiedy się pojawisz[/quote] zazdroszczę wolnego czasu, cóż... hasło jakby dopasowane do Ciebie ? :) egradaska napisałaś, że dowiedziesz kto napisał donos. Chwała Ci za to! Problem jest jeden wtedy samo "przepraszam" nie wystarczy. Z niecierpliwością czekam na rozwiązanie :)
  14. [quote name='Margo05']Czy ja dostanę odpowiedź na pytanie dlaczego uważacie, że tylko Tweety (ew. AFN) znała nowy adres Edyty? Bo przekonanie jest, a poparcia brak :cool3:[/quote] nie dostaniesz :cool3: bo tu pada mnóstwo pomówień a jeśli przychodzi podać konkrety....zapada cisza albo padają kolejne "fakty"
  15. [quote name='egradska']widzisz, zapamietałam dobrze te dyskusję wtedy;) i od tej pory pilnuje, by przypadkiem na afn nie wpłacac[/quote] i tego się trzymaj :)
  16. dobrze, że jesteś. egradska zadzwiające sa twoje posty, tak usilnie nakierowujące na wypowiedzi z listpada. Jakże szybko o nich sobie przypomniałaś, jakże szybko szybciutko pokierowałaś tam wszystkich, żeby przypadkiem wszyscy pomyśleli to co byś chciała, żeby pomyśleli. Zadumałam się...
  17. [quote name='iwa77']Aguś ja już nie szukam tego transportu na "doczepkę " - niestety już nie ma biednego Marlona :-(:-(:-(:-([/quote] dopiero przeczytałam :( strasznie mi przykro :(
  18. Jest czekamy na transport, zbieramy kasę.... i mam nadzieję, że się uda
  19. za chwilę będziesz rozpaczał strasznie jak to niesłusznie bana dostałeś :placz:
  20. Niestety jakoś nie udaje nam się transport :( Będziemy zatem organizować o ile się uda płatny tranport (zwrot kosztów paliwa). Mam nadzieję, że ktoś się podejmie bo Kersik i tak już za długo jest w schronisku
  21. [quote name='majqa']JoSi jest za miękka i zbyt taktowna by prosić o pomoc. Od niej takie info trzeba wyciągać. W moim odczuciu pomoc jest jej potrzebna. O ile pamiętam uzgodniony koszt sterylki to 200zł. Mogą dojść dodatkowe sprawy (leki), bo pojawiły się u Froci objawy ropomacicza.[/quote] wysyłam zatem grosik i trzymam kciuki żeby wszystko posżło bez żadnych komplikacji :kciuki1:
  22. [quote name='zurdo']Biedny Polo... A próbowałaś dawać mu jakieś leki łagodzące objawy alergii? Chyba są jakieś dla psów? :roll: [I].[/I][/quote] Przekonałam się, że z tymi alergiami to nie jest taka prosta sprawa. Można oczywiście podać poprostu steryd i niby po sprawie. Można zrobić badania "śródskórne" (takie jak ie robi ludziom albo podobne bo goli się psa i na skórze robi test). Można też wysłać krew na badania (nasza lecznica wysyła do Niemiec) tam określą rodzaje alergenów i na tej podstawie można zrobić surwice odczulającą (impreza ta w ponad 1000 zł jak nie dwa razy więcej) ale jeśli wyjdzie więcej niż trzy alergrny to nie robi się surowicy :( TYle wiem na dzisiaj od wetów. Cały nochal ma zaklejony gilasami, suchy, mokre oczy :glaszcze: i sama nie wiem co mam robić :( spróbuję jeszcze podać karmę typowo dla alergików ... z małą nadzieją na poprawę, ale jednak nadzieją... Tośka, ale masz faceta ;)
  23. Zatem... o ile wszystko się uda ...kolejny Ostródziak ucieka do Krakowa ;) co to się dzieje...? ;) szukamy transportu ...
  24. [quote name='Aaliyah1981']no fakt ,ze piekna to sie ukryc nie da :loveu: a czym sie objawia ta alergia???[/quote] wygląda jak "lekka nosówka" smarki, gluty w ocach, swędzenie oczu, pysia i ogólnie całego ciała... :( na wiosnę się nasiliło... karmy wypóbowałam już chyba wszystkie i bez zmian większych ....
  25. [quote name='Dorota']Jestem osobą która zajmuje się psami z Korabiewic Nie pisze bzdur a opinię na temat zabranych psów i ich stanu zeskanuję i wyślę Pani, Jestem zdziwiona pani zdaniem po obejrzeniu zdjęc i jeszcze jedno w porównanie tego co robimy do zabawy w piaskownicy jest co najmniej nienba miejscu gdy powtarzam: PIES Z WYCIEŃCZENIA MIAŁ JUŻ ZMIANY NEUROLOGICZNE[/quote] ARKO w wątku jest napisane gdzie są dokumenty świadczące o stanie psa (psów).
×
×
  • Create New...