Jump to content
Dogomania

Aga_Mazury

Members
  • Posts

    8928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga_Mazury

  1. Będziemy pilnie potrzebowali DT w Wawie. Bardzo prosimy. DT do czasu dojścia do siebie i do czasu jak będzie możliwy jej powrót do Ostródy.
  2. Napewno także będzie potrzebny DT przed i po operacją jeżeli podejmie się jej wet, który nie dysponuje szpitalem. Błagam pomyślcie kto ewentualnie by ją poratował. warszawa, Kraków... jeszcze do końća nie wiemy czy się ktokolwiek podejmie złożenia suni :(
  3. Dzisiaj ma operację 0 17.00 na Bemowie więc mam nadzieję, że jakoś go złapię w końcu... Dziękuję Ci bardzo za pomoc :loveu: Martwię się o nią bardzo dzwoniłam tez już i do Beaty
  4. Próbuję złapać dr Sterna ale za Boga mi się to nie udaje. Może znacie jakiegoś specjalistę ortopoedę bardzo dobrego?
  5. Mikoś - szczeniaczek wyrzucony z balkonu (w chwili obecnej sparaliżowany) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111100[/URL] Lipi brutalnie pobita z przekręconą gałką oczną, chorobą skóry, wybitymi niektórymi ząbkami [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111098[/URL] Lucy, która pilnie potrzebuje dobrego ortopedy bo inaczej zostanie uśpiona, nie chodzi [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111099[/URL]
  6. Mikoś to maleńki piesek, który już doświadczył ludzkiej ręki [IMG]http://afn.pl/forum/images/smiles/smutny.gif[/IMG] Został wyrzucony z balkonu (do końca nie wiadomo z którego piętra bo winnych nie ma [IMG]http://afn.pl/forum/images/smiles/icon_evil.gif[/IMG] ). Stwierdzono u maleństwa odklejenie miednicy od krzyża. Piesek niestety obecnie tylne łapki ma bezwładne choć rokowania dają nadzieję. Niestety leczenie będzie dośc drogie i dlatego prosimy o wsparcie dla tego malucha. Wpłaty można dokonywać na : Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie ul. Jagiełły 5 m. 19 14 - 100 Ostróda NIP 7412025929 KRS 0000264523 Numer konta: VWBank 78 2130 0004 2001 0388 0143 0001 Nr konta dla przelewów z zagranicy: SWIFT: BIG BPLPW PL 50 1160 2202 0000 0000 8747 3146 KONIECZNIE Z DOPISKIEM " MIKOŚ OSTRÓDA" DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA [IMG]http://afn.pl/forum/images/smiles/kwiatek11.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/247/c20177ed45089ae5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/210/b1faba31d19d95d6.jpg[/IMG][/URL]
  7. Lucy została znaleziona kilka dni temu przy głownej trasie E7, leżała w rowie, najprawdopodobniej potrącona przez samochód. Połamana. Miała się odbyć operacja w Ostródzie. Lucy została uśpiona i zrobiono jej prześwietlenie przed operacją i ostródzcy weterynarze stwierdzili, że nie podejmą się tej operacji. Tak sunia jest połamana. Poradzono aby skonsultowac się jesli jest taka możliwośc z fachowcami. Jednak, że będzie to bardzo kosztowne jeżeli zabieg będzie w ogóle możliwy [IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG] Sunia jest młoda, patrzy tak ufnie, leży na tej kołderce i jak się przy niej usiądzie to kładzie tą głoweczkę na kolana i tak cichutko popiskuje. Obiecałam jej na uszko, że zrobimy wszystko aby jej pomóc. Bardzo proszę o pomoc ludzi dobrej woli: Wpłaty na konto fundacji: Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie ul. Jagiełły 5 m. 19 14 - 100 Ostróda NIP 7412025929 KRS 0000264523 Numer konta: VWBank 78 2130 0004 2001 0388 0143 0001 Nr konta dla przelewów z zagranicy: SWIFT: BIG BPLPW PL 50 1160 2202 0000 0000 8747 3146 KONIECZNIE z dopiskiem "Lucy Ostróda" Pomózcie nam ją uratować! [IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG]
  8. Lipi maleńka, drobniutka sunia. Trafiła do schroniska ze szczeniaczkami. Sunia napewno było dośc mocno bita, pobita?. Ma uszkodzone oko. Przesunęła się jej gałka oczna [IMG]http://afn.pl/forum/images/smiles/smutny.gif[/IMG] musi być operowana, ma tez powybijane ząbki niektóre, niektóre połamane. Do tego dośc mocno choruje na problemy skórne. To bardzo dużo jak na jednego pieska, który jest naprawdę bardzo kochany. Przytula się, cieszy jak widzi człowieka, garnie się do niego. Prosimy o pomoc dla suni Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie ul. Jagiełły 5 m. 19 14 - 100 Ostróda NIP 7412025929 KRS 0000264523 Numer konta: VWBank 78 2130 0004 2001 0388 0143 0001 WPłaty koniecznie z dopiskiem "Lipi Ostróda" Oczywiście dom jak najbardziej poszukiwany [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/247/32678be18fa5ef55.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/247/013c67b891ed6128.jpg[/IMG][/URL]
  9. Jadą. Niedobra Ciotka pucka nie wzięła Kersika na kolanka choć chciał:mad: śpi smacznie za fotelem evelin i grzecznie jadą... gamonie dziękujemy za nocleg dla ostródziaczka :)
  10. Właśnie w sobotę nad nim usilnie debatowaliśmy w schronie. Był u niego też Pan, tóry go oddał. Wszedł do niego do wybiegu. Nero już go nie słucha a przynajmniej nie tak jak słuchał. Zabawa z grubym kijem wyglądała dośc poważnie. Nero złapał i za nic w Świcie nie puścił....a robił to z taką zawziętością.... no i potem kij grubości ręki został w drzazgi rozwalony w kilka minut. Marnieje w schronie...napewno.
  11. Może się troszkę denerwować. Jak to staruszek. Nie lubi zamieszania, hałasu i skoków ;) Jak czasami Kamyś w radości skacze na siatkę boksu i nie daj Boże naruszu mu jego "woloność osobistą" to się denerwuje. Myślę jednak, że tak źle nie będzie. Bardzo będę za nim tęsknić. Nasz dziadzio Kochany :iloveyou:
  12. [quote name='Kanzaj']Ciotko niedobra!!!:mad: Zdjęcia siostrze Kropciowej zrób koniecznie i wątek!!![/quote] w zasadzie zdjęcia to można Kropki wstawić i na jedno wyjdzie :evil_lol: bo podobne ;)
  13. Słońce moje...dzisiaj widziałam jak Twoją siostrzyczkę zaatakował psiak z jej boksu.... na szczęscie nic się nie stało....ale jaka ona do Ciebie podobna tylko na szczęście nie tak charakterna... wiem, wiem...zdjęcia miałam jej zrobić...i znowu dałam ciała :( Co tam porabia moja Królewna? :)
  14. Rubi siedzi dalej na wybiegu na którym siedziała.... nic się nie zmienia.... nadal w schronisku
  15. Ja też bym bardzo chciała, żebyś Kamysia wiozła do szczęsliwego domu... ale jeszcze to nastapi...NAPEWNO...:)
  16. Tweety skontaktuje się z domkiem i od Was przejmie go w Krakowie :loveu: Nawet Kersik nie pożegnał się z Kamysiem tak szybko się nim zajęliśmy kosmetycznie i został na budynku, żeby się nie zaziębić...
  17. [quote name='Elurin']Czekam na kontakt z Lidką. Oczywiście w razie czego wypatrzę Kersika na peronie ;) Tylko - na którym dworcu wysiada?[/quote] z tego co wiem to na centralnym, nie zapomnijcie reklamówki (wyprawki dla Kersa ;)) Ma się z Tobą jeszcze kontaktować telefonicznie :)
  18. Kersika dzisiaj wykąpaliśmy. Nie był zachwycony, ale jak wzięłam tego jego śliczną mordkę w rękę to nam zaufał i poddał się zabiegom. Tak się dzisiaj do mnie uśmiechał prosząc o kiełbaskę ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img164.imageshack.us/img164/6792/spacerekiwiewira539resint7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=164&i=spacerekiwiewira539resint7.jpg][IMG]http://img164.imageshack.us/img164/6792/spacerekiwiewira539resint7.82704d9056.jpg[/IMG][/URL] Bardzo wszystkim dziękujemy za takie zaangażowanie i pomoc przy podrózy do włanego domu starszego Pana Psa :Rose::Rose::Rose:
  19. Nie muszę dzwonić :) Czyli nie odpowiesz. Cóż, ni spodziewałam się niczego więcej. EOT
  20. [quote name='ARKA'][B]Sama sobie odpowiedzialas:roll:[/B] AGA, przestan teraz odnosic sie do innego tematu tylko napisz: Jakie masz dowody na moje donosy i rozne "etykietki" pod moim adresem, o ktorych piszesz w dwoch postach, które zacytowalam??!! To mnie interesuje, przede wszystkim. Nie interesuje mnie co myslisz, intersują dowody.[/quote] Napisałam to apropo Twoich wiecznych oskarżeń co do Ostródy. Najzwyczajniej w Świecie zaproponowałam to co Ty wszystkim "jak wiesz dlaczego nie piszesz do odpowiednich organów". Zaznaczając przy okazji aby się podpisać bo te niepodpisane są już "wjaśnione" a mimo wszysto chciałabym wiedzieć kto je napisał :) (ot taka ciekawość) i wcale nie napisałam, że to Ty :) poprosiłam abyś pod swoim się podpisała, ot co. Wtedy będzie jaśniej Pomijam fakt, że na każdym z tych wątków to Ty zaczęłaś, to Ty szukałaś zaczepki a teraz udajesz "poranioną"? Dlaczego nie odpowiesz na moje pytania żądając odpowiedzi na swoje. Ja Ci odpowiedziałam. Teraz Ciebie proszę: dlaczego "wygoniłaś" wolontariuszy zbierających jedzenie i karmiących zwierzęta z Korabiewic, nastawiłaś p. Magdę p. nim. co miałaś na celu? Jeździsz tam i je karmisz?.. Może jeździsz, nie wiem więc pytam :)
  21. [quote name='ARKA']NIE MA ZADNYCH, jak do tej pory DOWODOW. Masz je, przedstaw. :roll: :crazyeye:A w czyją?[/quote] pies jest dowodem i mi to wystarczy, wystarczy zdjęcia zobaczyć, poczytać. Rozumiem, że wolontariusze to zafałszowali? i tu nie chodzi o to bo w kazdym schronisku może się coś stać złego to niestety nie wczasy, chodzi bardziej o to, że skutecznie udaremniłaś pomoc wielkiej fundacji i ludzi tam pomagających, może gdyby byli ten i inne psy byłyby najedzone? Jednak chyba to już przerabiałyśmy na wątku psiaka z Korbaiewic i wątku Mańka zatem kolejny raz pisanie tego samego nie ma sensu.
  22. [quote name='epe']Aga Mazury! Uważam,że Waszym błedem było zapytanie w jesieni,czy Edytka ma pozwolenie na zbiórkę kasy!! Normalnemu dogomaniakowi do głowy by nie przyszło takie pytanie,bo tu od zawsze tak się pomaga zwierzakom w potrzebie-lub poprzez wpłaty do Was! I nagle-[B]właśnie Wy[/B] -w sytuacji,gdy ludzie zaczęli wpłacać bezpośrednio na konto Edyty,aby miała środki na opiekę nad Brajlem-a [B]nie do Was-[/B] zadajecie takie właśnie pytanie,a potem jest donos,dotyczący zbiórki! Więc dlaczego teraz jesteście takie oburzone? [B]Trzeba było nie zadawać głupich pytań![/B] Tak w życiu bywa,że człowiek przez swoje słowa może niewinnie cierpieć! Dlaczego właśnie Edycie zadałyście to pytanie? Dlaczego nie wszystkim innym,którzy to robią na dogo?[/quote] Wiem, że to był błąd, niestety. Emocje. Zobacz jak wyglądał wątek, padały rózne słowa w róźne strony. Dlatego właśnie Edycie bo właśnie tak wyglądał wątek. Ktoś zapytał jakim prawem AFN zbiera pieniądze to ja zapytałam o to... Dlaczego nie innym? bo sama im wpłacam (niektórym) i wcale mi to nie przeszkadza jeśli mam do nich zaufanie. Niestety wątek wyglądał jak wyglądał i stało się co się stało co nie upoważnia odrazu do oskarżeń
  23. [quote name='ARKA']:roll:Czyzby, zacznij od siebie! To Twoje slowa, nie tak dawno pisane: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10002337&postcount=40[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10002779&postcount=42[/URL] [B]Słowa przepraszam nie znasz, do błedu nie potrafisz sie przyznac, walisz na oslep zarzutami wyssanymi z palca a potem najlepiej Ci wychodzi rola "pokrzywdzonego aniołka".[/B][/quote] Wątek psów Korbaiewickich jest dośc powszechny, gdzie psy wg relacji odwiedzających osób zdychają z głodu. Są zdjęcia, pies na SGGW, opinie wetów. Zatem niezaprzeczalne. Ty masz w stylu kazanie wszystkim pisać o nieprawidłowościach o których napomkną zatem poradziłam abyś sama napisała skoro takowe widzisz :) i to ARKO nie był żaden zarzut w Twoją stronę. Tu wątek psiaka z Korbaiewic [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109812&page=6[/URL] Tu oskarzenia które kierowałas do VIVy, przeprosiłaś? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9200638#post9200638[/URL]
  24. Skoro macie swoje konto dlaczego wpłaciła dla Was do nas? AFN to wpłaty (darowizny) zatem wpłacone na AFN są pieniędzmi AFN przeznaczonymi na Centa. Nie przypominam sobie aby "kropkowicze" mieli wspólnie z nami to konto. Nie bierz więcej psów na DT (nie załatwiaj im tego) skoro sobie z tym nie radzisz. Mnie nie stać i tego nie robię. trochę odowiedzialności. Co do pewności gdzie jest Cent. Po zajrzeniu do wątku, który link podała mi Ulaa nie wiem czy ktokolwiek może miec pewność co do miejca pobytu psa jakiegokolwiek. Nie znam jednak stanowiska ewadr i się nie wypowiadam (narazie). Bea ale Ty zapewne wiesz :) Powiedz.
  25. [quote name='egradska']jesli zas idzie o przytoczony fragment wypowiedzi Margo: "Napisał [B]Margo05[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10058803#post10058803"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] A skąd pewność, że to nikt ze znajmych Edytki, który zna sytuację i jej adres i którego szlag trafił na wieść o tych "tysiącach"? [B]Może teraz ten ktoś fałszywie się oburza?[/B] A może to jakaś osoba z jednego z 3 for, którą zakuły te pieniądze? Pomysłów może być wiele. AFN jest świetnym obiektem. "Atakowało" Edytkę, nie dało pieniędzy, oszukało wpłacających, prowizję sobie wzięło i huk wie co z nią zrobiło. Samo zło. Idealne zło. Idealne do oskarżenia o donos. A może zastanówmy się czy ktoś nie miał czegoś na sumieniu względem Fundacji? Może postanowił wykorzystać okazję i donieść na Edytę wiedząc, że po listopadowej "wymianie zdań" wszyscy rzucą się jak sępy na padlinę usiłując dokopać znienawidzonej Fundacji. A może ktoś chciał odwrócić uwagę od jeszcze czegoś innego? Są to tylko spekulacje. Nie poparte żadnymi dowodami. Ale mogące bardzo skrzywdzić jeśli je skierujemy w konkretną osobę, tak jak to uczyniono względem Tweety." to można się z nim zgodzić, bo wypowiedź jest logiczna. I to miałam na myśli mówiąc parokrotnie, że to także w waszym interesie leży wyjaśnienie całej sprawy. Gdyby nie wasze zacietrzewienie i pozycja obrażonej królewny, stanęłybyście murem za Edytką razem z nami, potępiły donosiciela a nie pluły po wszystkich, którzy zaczęli się zastanawiać, kto aby miał interes w donoszeniu:angryy:[/quote] i tu się z Tobą zgadzam :) Tylko jak się zaczęło? Od "ataku". Chyba zatem normalne, że ktoś atakowany się broni. Oczywiście, że donos jest świństwem i na to nie ma nawet dwóch zdań. Jest to rzecz oczywista o któej nawet pisac nie trzeba. Niestety AFN też był obiektem takowych kilkakrotnie zatem wiem o czym piszę i przypuszczam jak mogła się poczuć p. Edyta. To, że ja kogoś nie lubię nie znaczy, że zwalę na niego wszytkie kataklizmy Świata....a to miało tu miejsce.
×
×
  • Create New...