Jump to content
Dogomania

Aga_Mazury

Members
  • Posts

    8928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga_Mazury

  1. emilia o Grocie jest wątek na [URL]http://afn.pl/forum/viewtopic.php?t=134[/URL] a u niego pomaleńku do przodu, ale jeszcze długie i mozolne leczenie przed nami...a w schronisku jeszcze dłuższe...niż byłby w domu
  2. [quote name='Kasia']Cudownie :loveu: Pewnie teraz wszyscy w nowym domku świętują!!! W sobotę zadzwonię do Państwa i zapytam sie kiedy mogę podjechać podpisac umowę.[/quote] ...i weź aparat ;) rozmawiałam z magdą, ale niech ona Wam opowie pierwsze wiadomości z domu... Finuś bądź szczęśliwą dziewczynką bo na to zasługujesz :calus: będziemy za Tobą tęsknić, ale mamy teraz rodzinę i koło Opola... :iloveyou:
  3. Przykro mi bardzo....tym bardziej, że można było pomóc przynajmniej finansowo, ale nie wiem dlaczego schronisko nie chciało pomocy :( Amelko, Tasmanie...inne te których nie znamy <*> boli...
  4. To jest nasz Teo?:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Jedyne podobiństwo jakie widzę to ten krótki ogonek :)....
  5. Co z allegro cegiełkowym? Czy ktoś wysyłał zdjęcia i tekst do Tweety czy zrezygnowaliście?
  6. co z maleńką? jakis nowe wieści? ja wiem, że czasu jakby mało....poczekamy
  7. [quote name='magda z.']Aga pani sie jeszcze pytała, czy Finka dostanie papiery związane ze szczepieniem i leczeniem, bo chce iść do weterynarza z dokumentacją:razz:[/quote] Finka dostanie książeczkę z wpisanym szczepieniem na wściekliznę i z wklejonym numerem chip-a. Napewno nie zaszkodzi wizyta u weta (wręcz wskazana) i napewno odrobaczenie (jak to po schronisku), coś na pchły...i porządna kąpiel (oczywiście nie w atkiej kolejności, ale to napewno Państwo wiedzą skoro to nie pierwszy psiak). Kasia dostałaś umowę?
  8. Płaczę razem z Wami.... :( tak strasznie przykro, taak...tak smutno... trzymajcie się choć to wydaje się niemożliwe :glaszcze: Gera na Was poczeka...każdy dzień to o dzień bliżej do spotkania z nią Geruniu <*>
  9. W takim razie niech wystawi najpierw rachunek na AFN, wyśle do nas. My zapłacimy a on wykona usługę. Może tak będzie lepiej?
  10. podeślijcie tekst i zdjęcia do Tweety. Rozmawiałyśmy przed chwilą i nie ma problemu...wystawimy aukcje z konta fundacji. Jako AFN oczywiście wesprzemy też zbiórkę wkładem finansowym (fona zaraz zadzwonię).
  11. Ostróda dla Żyrardowa bazarek http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9326008#post9326008
  12. [quote name='magda z.']Poznań aktualny:multi:, dziewczyny później napiszą o której Finka powinna się tam znaleźć, bo pojedzie pociągiem-nie jest to długo( 2 godziny do W-wia i tak 1,5 do Opola), bilet na psa aktualnie to 4zł(obniżyli i jest stała taksa-sprawdzałąm ostatnio:evil_lol:)[/quote] czyli będzie jeszcze potrzebowała obroży i smyczy skoro pociagiem i chyba kagańca :hmmmm:
  13. Kasia umowa wysłana :) na bazarku zalicytowane ;)
  14. Wczoraj doszła do mnie faktura na kwotę 497 zł za operację Moriska. Przelew zrobiony. Dziekujemy Pani Joannie za sfinansowanie operacji :Rose: Pani Joanna jest jedną z osób, które pragną zaadoptować Moriska.
  15. w sobotę jak bylismy to przy nas Rubi ostała zaatakowana przez sunie...siedziała w budzie a one tam wpadły ... :placz: na całe szczęście Ewa weszła i je rozdzieliła ... :mdleje: jednak to kwestia czasu jak doszłoby do tragedii....narazie największa agresorka została zabrana z wybiegu i zobaczymy... tylko cikawe gdzie ona trafi ... bo dla niej samej to miejsca nie ma....takie przepełnienie mamy
  16. Beti przytyła (boczki się zaokrągliły). Jest sympatyczną sunią, która dobrze w życiu napewno nie miała. image mi nie działa , zdjęcia niestety zza siatki więc niewiele widać [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/143/5a28197ccf84a6e2.jpg[/IMG][/URL]
  17. popłynęły łzy........ :( Kochana nasza :calus: jak dobrze, że miałaś swoją mosii Lady <*> zawsze będziemy Cię Kochać <*>
  18. przegraliśmy... Melunia nie żyje<*> odeszły 4 psiaki w sumie...
  19. ...brak słów by wyrazić wspólczucie i żal :( bardzo mi przykro Beatko :( Ago :( Biegaj malenki wśród tęczowych traw w oczekiwaniu na spotkanie....<*>
  20. gamońku :glaszcze: tak mi strasznie przykro :( trzymaj się .... :calus: a Ty kudłaty aniołku Gamońku pomóz swojej Pańci...żeby wiedziała, że kiedyś się spotkacie
  21. [quote name='kasiaprodex']goraca prosba czy może ktoś sprawdzic czy w schrone jeszcze jest rudy kocur imieniem Kocio? ( jest na stronie AFN) jezeli tak to poprosze o wiesci czy ten rudzielec to milusinski czy tez dzikusek. Juz kiedys prosilam o takie dane ale cioteczki chcyba zapomnialy wiec przypominam sie jeszcze raz.[/quote] średnio prztulaśny, w zalezności od humorku....a sobotę dał się wziąć na ręce i poprzytulać, ale żeby to uwielbiał...to może niekoniecznie ;)
  22. Dzisiaj Papuś odszedł za TM<*> biegaj maleńki nasz Skarbeńku...
  23. wszystkim nam ulżyło .... :mdleje: dzielny facet z naszego Bonusika ;)
×
×
  • Create New...