-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Grinia']Wyslalam 100zl. :-([/quote] Mikoś bardzo dziękuje :Rose: -
Lipi pobita sunia, wybite zęby, uszkodzone oko :( ma dom!
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Może dzisiaj mi się uda ją zobaczyć.... jak Lucy będzie wyjeżdżać na operację -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wisełka']Biedulek, ma w sobie taką chęć życia... A można by tak poprosić o więcej foteczek??[/quote] Cięzko mu zrobić fotkę bo za mną biega i nie mogę go uchwycić w kadr ;) ale postaram się może w sobotę jak będę miała odrobinę więcej czasu.... chyba, że nowu jkieś nieszczęścia przywiozą do schronu :shake: -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
On taki radosny jest, tak śmiga na tych przednich łapinkach ciągnąc te tylne... jakby to było dla niego takie naturalne... -
Lipi pobita sunia, wybite zęby, uszkodzone oko :( ma dom!
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Maleństwo drobniutkie się przypomina.... -
[quote name='Beata_Dorobczyńska']Aga, tu sie puknij w czoło, chcesz byc kaleka czy co ? Poza tym psa nie mozna przerzucac z samochodu do samochodu. To musi byc jeden transport . Operacje u dr Janickiego sa najwczesniej od 14,00 . Blue berry umawia piatek najwczesniejsza godzine . Transport pilnie potrzebny na piatek bezpośrednio z Ostródy do W-wy .[/quote] Operacja jest w piątek o 15.00 Faktycznie za duży ból dla sunie na przerzucanie jej po samochodach. Potrzebny jeden transport. Operacja będzie kosztować około 2000 zł, bardzo Was prosze o pomoc. NIe dam rady sama jej opłacić :roll:
-
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wisełka']Ten Nivalin dostaje lub dostawała Frotka!! Ona ma paraliż łapek :( JoSi robi jej masaże etc ogólnie poświęca jej na maxa dużo czasu! Puki co na wózeczku jeździ. Bywało że Frotunia stawała na tylnich łapkach, ale leczenie jest długotrwałe. Mam nadzieję że Mikoś ma równie cudowną opiekę co Frotencja :roll:[/quote] znam historię Frotki :) Mikoś napewno nie ma takiej opieki jak ona bo ciężko dorównać by było Josi ... Poza tym przebywa w schronisku więc wiadomo nie jest jedynym psem. W ostródzie Nivalin postawił mi juz na nogi Kamyka (sparaliżowanego) i sparaliżowany Milord też miał dość długo podawany.... więc liczę i tym razem na jego działanie..... :razz: -
Lipi pobita sunia, wybite zęby, uszkodzone oko :( ma dom!
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Lipi jest taka kochana, taka wdzięczna..... tak lgnie do człowieka i ............. do kiełbaski ;) -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Mikoś już dostaje Nivalin i niezbędne witaminy.... teraz tylko trzymamy kciuki, żeby próbował stanąć na te łapiny, ale to trochę może potrwać... -
Lipi pobita sunia, wybite zęby, uszkodzone oko :( ma dom!
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Lipi już ma tyle Cioć :) wita wszystkie :) -
Ja niestety mam uraz kręgosłupa i napewno nie dam rady poprowadzić samochodu, ale jeżeli ktoś popołudniu dałby radę podjechać do Mławy (połowa drogi) to bym spróbowała poszukać jakiegoś kierowcy i bym z nim do Mławy jakoś sunię dowiozła. Ja i ona na przeciwbólowych. Jednak musiałabym wiedzieć to prawie "na już" bo akcja szukania osoby chcącej po pracy pojechać tez może potrwać a i Lucy trzeba by przygotować.