Jump to content
Dogomania

Aga_Mazury

Members
  • Posts

    8928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga_Mazury

  1. ze zdjęć wygląda na dużo więcej niż 5 lat... ale jest urocza.... basia jak kto u nas będzie chciał collaczke dam znać
  2. chciałabym móc tak pisać... o swoich aniołkach, ale ... Rastuniu <*> mam nadzieję, że lubisz się z moimi wariatami :)
  3. ...aż ciekawa jestem jak Szariczek.... może byłego "Pańcia" spotka? bo przecież wyjechał ...i nie mógł zabrać :mad:
  4. Bardzo przypomina mi DOda od nas... chorego na serce staruszka... nie maie więcej zdjęć?... i przy okazji oczywiście ... podnoszę
  5. iwa jest cool :) jestem z niej dumna :) niestety do Pani od Kersika nie możemy się dodzwonić aby umówić spotkanie... mam nadzieję, że poprostu osoba z Krakowa ma pecha i dzwoni akurat wtedy gdy Pani Ania jest zajęta...a nie że się coś stało.... niestety na nagrane wiadomości Pani Ania nie odpowiada... będziemy próbowac dalej...i damy znać
  6. Laleczko wracaj do zdrowia... bardzo wdzięczna sunieczka...
  7. Kasiu wielkie podziękowania dla Ciebie i Twoich Rodziców za tą miłość jakiej doznał Hefren...za jego szczęście... Hefrenku Ty wiesz i ja wiem.... <*> do zobaczenia .......
  8. Miliony ciepłych myśli... dla Hefrena i Kasie... BARDZO TERAZ DZISIAJ TEGO POTRZEBUJĄ .... z Hefrenkiem jest źle...bardzo źle... Hefrenku Kochamy Cię!
  9. [quote name='iwa77']Aguś - odnośnie GROTA - na stronie AFN znalazłam "Przykładową umowę adopcyjną psa" o to Ci chodziło ,żebym przedłożyła przy tej kontroli , którą mam zrobić. Ona nie ma znamion AFN - czy mimo tego jest ok ? Za Kersa nieustająco trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!![/quote] iwuś dokładnie to taka umowa (ta treść)... dziękuję.
  10. ...to już? już wyjeżdżacie?.... jakby nie nadążam :razz: WSZYSTKO SIĘ UDA :KCIUKI: Szariczku...kto by pomyślał ;)
  11. Jestem po sympatycznej rozmowie z Panią Anią :) Teraz jeszcze wizyta przedadopcyjna i może będziemy szukac transportu do Krakowa :)
  12. Gamońku co z małym? napisz coś.... Moja jaminisia (obecnie 14 letnia) miała też p. przeponową
  13. Mam lekką obawę. Jeżeli Pani nie stac na transport co będzie jak z psem trzeba będzie iść do weta. Sterylka też jest dość droga. Tak tylko wyrażam swoje obawy, Wy z nią rozmawiałyście i orientujecie się lepiej.
  14. DZIĘKUJEMYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY Cieszymy się nawet nie wiesz jak, że zdjęcia i wiadomości... jej aż się wzruszyłam.... Kochana jest prawda? a jak jadłospis? wybredna czy je wszystko ? Pewnie jak wróciłaś do domu to radośc była wielka? oooooooo...na zdjęciu Klara na pościelce...i to jest właśnie jej miejsce a nie kojec... jeszcze raz wielkie podziękowania
  15. Kobietki zobaczcie na wątku Kielckim [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9879882#post9879882[/URL] collak w schronisku...i to w jakim schronisku :placz:
  16. To trzeba zrobic miejsce na forum i dla nich... jak byście to widzieli?
  17. Teściowa przyszła sprawdzić czy wszystko ok :eviltong: szkoda, że mój SYnuś nie da się tak wyczesać...w ogóle nie daje się czesać:shake: to jest "wielka walka" ;)
  18. [quote name='pucka69']nie, ciocia Aga - mnie to trzeba konkretnie napisać - co ma być.[/quote] Kochana może być wszystko. Może być preparat na pchły, na kleszcze, może być na odrobaczenie...może być karma, może być obrózka...smyczka...może być miska... no chyba dałam dośc przykładów :eviltong:
  19. [quote name='doddy']Na wątku przez Ciebie podanym jest zapis, że już go nie ma w schronisku. Jest więc czy nie? Kto ma bardziej sprawdzone informacje?[/quote] doddy gdzie tam jst napisane, że już go nie ma?:cool3: Tam jest wspomniane, że nie ma już kolczatki, która jest widoczna na zdjęciach z dnia przyjęcia psiaka
  20. [quote name='doddy']Nic nie wiemy o tym białym.[/quote] Wątku mu nie zakładaliśmy jeszcze Tu więcej zdjęć [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36651&page=392[/URL] Psiak trafił do schronu trzy tygodnie temu...szedł za naszą wolontariuszką na mieście i ją ugryzł...więc ojciec jej przywiózł go do schronu... mieliśmy nadzieję, że ktoś się po niego zgłosi...tym bardziej, że super psiaczek z niego... a i Milena od tego ugryzienia nawet śladu nie miała...więc może bardziej uszczypnął...zachęał do zabawy...no nie wiem...nie byłam nie wiem... fajniutki jest i niestety bardzo wiele dziwnych typków si wokól niego kręci... takich co to...taki psiak u nich na dzielnicy to jest cool...
  21. [quote name='Gosiapk']Dobra, dobra Kanzaj... my juz swoje wiemy :mad: glodzisz biedaczke i z glodu ma taki brzuszek opuchniety :evil_lol:[/quote] własnie :glaszcze:
×
×
  • Create New...