-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
ze zdjęć wygląda na dużo więcej niż 5 lat... ale jest urocza.... basia jak kto u nas będzie chciał collaczke dam znać
-
chciałabym móc tak pisać... o swoich aniołkach, ale ... Rastuniu <*> mam nadzieję, że lubisz się z moimi wariatami :)
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga_Mazury replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
...aż ciekawa jestem jak Szariczek.... może byłego "Pańcia" spotka? bo przecież wyjechał ...i nie mógł zabrać :mad: -
iwa jest cool :) jestem z niej dumna :) niestety do Pani od Kersika nie możemy się dodzwonić aby umówić spotkanie... mam nadzieję, że poprostu osoba z Krakowa ma pecha i dzwoni akurat wtedy gdy Pani Ania jest zajęta...a nie że się coś stało.... niestety na nagrane wiadomości Pani Ania nie odpowiada... będziemy próbowac dalej...i damy znać
-
Stary kaukaz HEFREN z Ostródy.Odszedł za TM...
Aga_Mazury replied to Kasie's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kasiu wielkie podziękowania dla Ciebie i Twoich Rodziców za tą miłość jakiej doznał Hefren...za jego szczęście... Hefrenku Ty wiesz i ja wiem.... <*> do zobaczenia ....... -
Stary kaukaz HEFREN z Ostródy.Odszedł za TM...
Aga_Mazury replied to Kasie's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Miliony ciepłych myśli... dla Hefrena i Kasie... BARDZO TERAZ DZISIAJ TEGO POTRZEBUJĄ .... z Hefrenkiem jest źle...bardzo źle... Hefrenku Kochamy Cię! -
[quote name='iwa77']Aguś - odnośnie GROTA - na stronie AFN znalazłam "Przykładową umowę adopcyjną psa" o to Ci chodziło ,żebym przedłożyła przy tej kontroli , którą mam zrobić. Ona nie ma znamion AFN - czy mimo tego jest ok ? Za Kersa nieustająco trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!![/quote] iwuś dokładnie to taka umowa (ta treść)... dziękuję.
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga_Mazury replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
...to już? już wyjeżdżacie?.... jakby nie nadążam :razz: WSZYSTKO SIĘ UDA :KCIUKI: Szariczku...kto by pomyślał ;) -
DZIĘKUJEMYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY Cieszymy się nawet nie wiesz jak, że zdjęcia i wiadomości... jej aż się wzruszyłam.... Kochana jest prawda? a jak jadłospis? wybredna czy je wszystko ? Pewnie jak wróciłaś do domu to radośc była wielka? oooooooo...na zdjęciu Klara na pościelce...i to jest właśnie jej miejsce a nie kojec... jeszcze raz wielkie podziękowania
-
Schronisko w Ostródzie -To ja,Ruda Julka-mam juz ds w Gdańsku :)
Aga_Mazury replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
To trzeba zrobic miejsce na forum i dla nich... jak byście to widzieli? -
Schronisko w Ostródzie -To ja,Ruda Julka-mam juz ds w Gdańsku :)
Aga_Mazury replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
[quote name='pucka69']nie, ciocia Aga - mnie to trzeba konkretnie napisać - co ma być.[/quote] Kochana może być wszystko. Może być preparat na pchły, na kleszcze, może być na odrobaczenie...może być karma, może być obrózka...smyczka...może być miska... no chyba dałam dośc przykładów :eviltong: -
[quote name='doddy']Na wątku przez Ciebie podanym jest zapis, że już go nie ma w schronisku. Jest więc czy nie? Kto ma bardziej sprawdzone informacje?[/quote] doddy gdzie tam jst napisane, że już go nie ma?:cool3: Tam jest wspomniane, że nie ma już kolczatki, która jest widoczna na zdjęciach z dnia przyjęcia psiaka
-
[quote name='doddy']Nic nie wiemy o tym białym.[/quote] Wątku mu nie zakładaliśmy jeszcze Tu więcej zdjęć [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36651&page=392[/URL] Psiak trafił do schronu trzy tygodnie temu...szedł za naszą wolontariuszką na mieście i ją ugryzł...więc ojciec jej przywiózł go do schronu... mieliśmy nadzieję, że ktoś się po niego zgłosi...tym bardziej, że super psiaczek z niego... a i Milena od tego ugryzienia nawet śladu nie miała...więc może bardziej uszczypnął...zachęał do zabawy...no nie wiem...nie byłam nie wiem... fajniutki jest i niestety bardzo wiele dziwnych typków si wokól niego kręci... takich co to...taki psiak u nich na dzielnicy to jest cool...