-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Schronisko w Ostródzie -To ja,Ruda Julka-mam juz ds w Gdańsku :)
Aga_Mazury replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
Julka ma może 3 lata. Jest bardzo pogodną i radosną sunią. Uwielbia kontakt z człowiekiem, spacery, przytulanie. Odrobaczona w sobotę ;) Jeżeli chodzi o stosunek do innych psów. Napewno nie jest sunią uległą, lubi dominowac w sforze. Dało się to zauważyć zarówno na dużym wybiegu jak była, tak teraz gdy są we trzy dziewczyny w boksie. Tutaj walki trwały z Pynią i nadal kolorowo nie jest. Do suni, która nie jest konfliktowa zupełnie "nic nie ma" ;) Waży obecnie jakieś około 20 kg (zaokrągliła się nieco;)). Piękne futerko puszyste, falowane :) no i cóż... -
[quote name='gamoń']Kołnierza nie znosi :angryy: Nie można obrabiać kołderki, ani zabawiać się w chirurga Kupa się odbyła!!![/quote] Niedobra Ciotka kołnierz zakłada :evil_lol: właśnie, właśnie.... skąd bierzesz tyle kołderek.... ? ;) Trzymam kciuki za badanie, Lucy trzymaj się! Dziękuję teapot i TZ teapot (bo zupełnie zapomniałam :oops: podziękować) za transport (darmowy) :Rose:
-
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='DIF']Ponawiam swoje pytania.... Co ze sprawcami? Czy [U][B]coś[/B][/U] wiadomo?[/quote] No niestety do tej pory nic nie wiadomo. Ktoś coś widział, ale nie do końca a nawet jeśli widział to boi się oficjalnie powiedzieć. Wiedzą, że spadł z balkonu, ale którego.... nie pamiętają czy ktoś miał takiego psa.... ogólnie wiadomo, że wszyscy wiedzą raczej na tym osiedlu, ale panuje zmowa milczenia.... -
Schronisko w Ostródzie -To ja,Ruda Julka-mam juz ds w Gdańsku :)
Aga_Mazury replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
Jeso zupełnie zapomniałam :oops: postaram się dzisiaj popołudniu napisać kilka spostrzeżeń, ale razej nic odkrywczego to nie będzie :cool3: -
Lipi pobita sunia, wybite zęby, uszkodzone oko :( ma dom!
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']To cudownie że lepiej się czuje. A kiedy ta operacja?[/quote] Na chwilę obecną najważniejsze jest w miarę doprowadzenie suni do stabilnego stanu. Jest wyniszczona, wygłodzona, wynędzniała, ma bardzo poważne schorzenia skórne, strupy, łysienia...dopiero jak to wszystko opanujemy to będzie mowa o operacji. Stwierdził wet, że nie pogarsza się stan oka i aby cokolwiek robić sunia musi być zdrowsza.... także żywimy, leczymy, miziamy i kochamy :) i czekamy aż będzie lepiej -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Bardzo Wam wszystkim dziękujemy :Rose: zobaczcie jaka Piękna akcja tu powstała.... [URL]http://www.clubbers.pl/pomoc/187955-16-05-08-miko-potrzebuje-pomocy.html[/URL] nie wiem jak bo się na tym nie znam, ale tamto forum zorganizowało sms-y na Mikośka... DZIĘKUJEMY :rOSE: -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Leczenie znosi średnio.... bardzo histeryzuje i płacze przy zastrzykach nivalinu...bardzo bolą....ale naprawdę efekty są zauważalne... łapinki nadal bezwładne, ale już podnosi ały tył w górę....musi być dobrze...wczoraj jak byłam w schronisku zaglądałam do niego przez szybę, ale chłopak tak rozkosznie spał z puchatym na posłanku, że nie wchodziłam i nie budziłam chłopaków -
Lipi pobita sunia, wybite zęby, uszkodzone oko :( ma dom!
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Lipi wczoraj tak bardzo się cieszyła, że poszła na spacerek..... i to dłuższy.... podjadła kiełbaski ... -
Ja już nie wiem co myśleć.W Ostródzie stwierdzono, że ma czucie, w Wawie to potwierdzono....hmmm... skąd to takie \"paraliżowe\" zachowanie nie mam pojęcia....załatwianie się tez kontroluje (przynajmniej tak mi się wydaje)kręgosłup nieuszkodzony,,,a na tą chorą (zooperowaną nogę) też nie staje? nie próbuje... zresztą nie wiem czy już powinna wstawać... ja już nic nie wiem....można się załamać nie ma co..
-
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o Fredzie można poczytać http://afn.pl/forum/viewtopic.php?t=291 nie zawsze mam czas na pisanie na wzystkich wątkach... :oops: -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
może się uda[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/254/2d613c1f86e680f1.jpg[/IMG][/URL] -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Wzięłam dzisiaj go na dwór na spacerek.... tylko kto za wariatem nadąży...szaleniec straszliwy, kochany przytulasek.... zaczyna ten tył unosić delikatnie...zdjęcia na forum afn narazie jedno.... na dogo jakoś nie mogę nic wkleić :(\" [url]http://afn.pl/forum/viewtopic.php?p=8617#8617[/url] \" -
Lipi pobita sunia, wybite zęby, uszkodzone oko :( ma dom!
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj z Lipi na spacerku \"http://afn.pl/forum/viewtopic.php?t=374\" Niestety mm problemy z dogo...i nie mog stawić zdjęć a pod tym linkiem na afn-ie można zobaczyć maleńka dzisiaj