Jump to content
Dogomania

Aga_Mazury

Members
  • Posts

    8928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga_Mazury

  1. Arktik jeszcze przed zabiegiem zadziwił wszystkich bo zachowywał się nader grzecznie.... jak nie on... teraz czuje się w porządku...jednak nadal nie wychodzi z nikim na spacery... mocno się od tego przymierzam, ale zawsze czas za krótki ...i nie wyrabiam...
  2. Czekamy na zdjęcia bo trzeba ostro ruszyć z akcją adopcyjną ponieważ niestety dotychczaswe dwa potencjalne domki nie mogą przygarnąć Moriska :(
  3. [quote name='makulka']A tak z ciekawosci to dlaczego AFN zatrzymuje ten przelew ,przecież wydaje mi się ludzie którzy wpłacają na daną skarpete chcą żeby docelowo trafiły te pieniadze na danego psa :roll: a nie jakieś chocki klocki sie z tego robią.[/quote] ...a może dlatego, że ma jedną fakturę przelewową na 200 zł na Kongę i ma do wyboru zapłacić ją albo wysłac met? może najpierw musza sprawę wyjaśnić czy masz zamiar może zapłacić za ta fakturę bo jak tak nie ma problemu. Wczoraj zostało wysłane 200 zł z konta AFN na Naszą Szkapę.
  4. Pazurek... moje maleństwo, starowinka w schronisku ostródzkim pobiegnę jeszcze z Tobą na niejeden spacer... obiecuje
  5. Niestety.... Pazurek odszedł <*> Aniołku mój......przepraszam... tak boli.. po co nam była ta operacja? przepraszam:placz: kocham Cię siwy pysiulku <*>
  6. ...i mój domowy zwierzak teraz chodzi na krótkiej.... :razz: i się dziwi czemu ;)
  7. Gala ma swój domek i chyba takego zakończenia można życzyć każdemu psiakowi....i oby ten domek miała już na zawsze....i była w nim szczęśliwa...amen
  8. [quote name='Lorijel']nie macie pojęcia jak się cieszę :)))))))) a, i jeszcze jedno mam flexi tę dużą (do 50kg), przyda się? myślę, że Belka swoim byłym 'sąsiadom' pożyczy ;)[/quote] tylko uważaj..bo mi moją (też do 50 kg) jeden taki urwis załatwił w ciągu kilku sekund ...;) została przegryziona :)
  9. [quote name='Jagoda*']Dlaczego nie dodacie Galę na Waszej stronie do szczęśliwców "w nowym domu"....?[/quote] nie była w dziale adopcji i nie ma jej w dziale w nowym domu... jak i wiele innych psów... ale tak naprawdę to o co Tobie chodzi?
  10. [quote name='Peter Beny']Morisku , a gdzie twoi sponsorzy :shake::shake: Aga została sama z problemem , psa trzeba karmić , i dbać o niego , gdzie jest AFN , Moris jest pod waszą opieką , w tej chwili pomaga Edyta ( BajkaB ) a reszta ma to w nosie , ważne że DT jest a co dalej :shake:, tak dalej nie można , to nie jest w porządku :shake:[/quote] Agi pytałam na priw od początku co jest potrzebne? Wie, że ma pisać w razie potrzeby. Za fakturę za leczenie było zapłacone. Nie bardzo rozumiem o co chodzi? Potrzebna jest karma? NIe dostałam ani priw ani na wątku nie zauważyłam. Proszę podac jaka. Jakoś mało kto wpłaca na Moriska. Przy okazji...co z domkiem u pani Joanny? Wiadomo już coś?...
  11. w schronisku w Ostródzie odeszła mała, kudłata, ślicznie się uśmiechająca sunieczka....nie miała nawet imienia... została zagryziona... maleńka obyś zajadała już tylo kiełbachę...której jak zwykle miałam za mało ... <*><*><*>
  12. Maryśka odczep się już spódnicy Ewci...i maszeruj do domku swojego :)
  13. Kamisek jest bardzo chory... podejrzenie to nowotwór kości...
  14. [quote name='doddy']Dloaczego ma kwarantanne skoro jest oddany przez właściciela?[/quote] jak nrazie nie ma chociażby książeczki szczepień... czy będzie...okaże się..
  15. Gala ma już swojego KOchanego Pańcia, z którym chodzi na spacery. Zamieszkała w Ostródzie .... Galuniu bądź szczęśliwa :)
  16. Ja ciągle nie mogę uwierzyć.... nie ściągam go nawet z allegro... dla mnie to jest zbyt cudowne.... Miluuuuuuuuuuuuuuuuś SZCZĘŚCIAAAAAAAAAA
  17. Kolejna sunia z wybiegu Rubi pobiegła za TM<*> zagryziona... cóz powiedzieć...okrutne to...okrutne, że one same się zabijają a powinny siedziec w ciepłych domkach
  18. Nero do suczek ma przyjazny stosunek. Ogólnie do psów przyjazny. Pies przyjechał dzisiaj o godzinie około 12.00 Obowiązuje go kwarantanna 14 dni. Doddy Afn nie kieruje schroniskiem w Ostródzie:oops: jednak o ile będzie to możliwe Nero zostanie wykastrowany. Zresztą jak rozmawiałam dzisiaj z kierowniczką to sama mówiła, że trzeba będzie go koniecznie wykastrować. Budy nowe (z projektu miały być ocieplone styropianem). Psiak jest dośc wychudzony niestety.
  19. Dzięki KASIA..... Cudnie widzieć naszą białaskę w domku........... :iloveyou:
  20. Bardzo dużo o Was ostatnio myślę.... Hefciu co u Ciebie? Kasia daj znać.....
  21. Zeluniu.... patrzyłam dziś i patrzyłam....a Ciebie na wybiegu nie ma <*> Śliczna, Kochana nasza.... do zobaczenia
  22. buźka Małgośka i jak zwykle wielkie PODZIĘKOWANIA :Rose:
×
×
  • Create New...