-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Arktik jeszcze przed zabiegiem zadziwił wszystkich bo zachowywał się nader grzecznie.... jak nie on... teraz czuje się w porządku...jednak nadal nie wychodzi z nikim na spacery... mocno się od tego przymierzam, ale zawsze czas za krótki ...i nie wyrabiam...
-
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Czekamy na zdjęcia bo trzeba ostro ruszyć z akcją adopcyjną ponieważ niestety dotychczaswe dwa potencjalne domki nie mogą przygarnąć Moriska :( -
[quote name='makulka']A tak z ciekawosci to dlaczego AFN zatrzymuje ten przelew ,przecież wydaje mi się ludzie którzy wpłacają na daną skarpete chcą żeby docelowo trafiły te pieniadze na danego psa :roll: a nie jakieś chocki klocki sie z tego robią.[/quote] ...a może dlatego, że ma jedną fakturę przelewową na 200 zł na Kongę i ma do wyboru zapłacić ją albo wysłac met? może najpierw musza sprawę wyjaśnić czy masz zamiar może zapłacić za ta fakturę bo jak tak nie ma problemu. Wczoraj zostało wysłane 200 zł z konta AFN na Naszą Szkapę.
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Odszedł Pazurek <*> -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
...i mój domowy zwierzak teraz chodzi na krótkiej.... :razz: i się dziwi czemu ;) -
Gala ma swój domek i chyba takego zakończenia można życzyć każdemu psiakowi....i oby ten domek miała już na zawsze....i była w nim szczęśliwa...amen
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lorijel']nie macie pojęcia jak się cieszę :)))))))) a, i jeszcze jedno mam flexi tę dużą (do 50kg), przyda się? myślę, że Belka swoim byłym 'sąsiadom' pożyczy ;)[/quote] tylko uważaj..bo mi moją (też do 50 kg) jeden taki urwis załatwił w ciągu kilku sekund ...;) została przegryziona :) -
[quote name='Jagoda*']Dlaczego nie dodacie Galę na Waszej stronie do szczęśliwców "w nowym domu"....?[/quote] nie była w dziale adopcji i nie ma jej w dziale w nowym domu... jak i wiele innych psów... ale tak naprawdę to o co Tobie chodzi?
-
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Peter Beny']Morisku , a gdzie twoi sponsorzy :shake::shake: Aga została sama z problemem , psa trzeba karmić , i dbać o niego , gdzie jest AFN , Moris jest pod waszą opieką , w tej chwili pomaga Edyta ( BajkaB ) a reszta ma to w nosie , ważne że DT jest a co dalej :shake:, tak dalej nie można , to nie jest w porządku :shake:[/quote] Agi pytałam na priw od początku co jest potrzebne? Wie, że ma pisać w razie potrzeby. Za fakturę za leczenie było zapłacone. Nie bardzo rozumiem o co chodzi? Potrzebna jest karma? NIe dostałam ani priw ani na wątku nie zauważyłam. Proszę podac jaka. Jakoś mało kto wpłaca na Moriska. Przy okazji...co z domkiem u pani Joanny? Wiadomo już coś?... -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Aga_Mazury replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Maryśka odczep się już spódnicy Ewci...i maszeruj do domku swojego :) -
[quote name='doddy']Dloaczego ma kwarantanne skoro jest oddany przez właściciela?[/quote] jak nrazie nie ma chociażby książeczki szczepień... czy będzie...okaże się..
-
Gala ma już swojego KOchanego Pańcia, z którym chodzi na spacery. Zamieszkała w Ostródzie .... Galuniu bądź szczęśliwa :)
-
Miluś Znowu bomba radości bo ma swój DOM!!!!!!
Aga_Mazury replied to Kara.'s topic in Już w nowym domu
Ja ciągle nie mogę uwierzyć.... nie ściągam go nawet z allegro... dla mnie to jest zbyt cudowne.... Miluuuuuuuuuuuuuuuuś SZCZĘŚCIAAAAAAAAAA -
Nero do suczek ma przyjazny stosunek. Ogólnie do psów przyjazny. Pies przyjechał dzisiaj o godzinie około 12.00 Obowiązuje go kwarantanna 14 dni. Doddy Afn nie kieruje schroniskiem w Ostródzie:oops: jednak o ile będzie to możliwe Nero zostanie wykastrowany. Zresztą jak rozmawiałam dzisiaj z kierowniczką to sama mówiła, że trzeba będzie go koniecznie wykastrować. Budy nowe (z projektu miały być ocieplone styropianem). Psiak jest dośc wychudzony niestety.
-
Goldenowata FINKA już w swoim domku pod Opolem !! :)))))
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Dzięki KASIA..... Cudnie widzieć naszą białaskę w domku........... :iloveyou: -
Stary kaukaz HEFREN z Ostródy.Odszedł za TM...
Aga_Mazury replied to Kasie's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo dużo o Was ostatnio myślę.... Hefciu co u Ciebie? Kasia daj znać..... -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
buźka Małgośka i jak zwykle wielkie PODZIĘKOWANIA :Rose: