Jump to content
Dogomania

Aga_Mazury

Members
  • Posts

    8928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga_Mazury

  1. Gamonie.... tak mi przykro... jak zobaczyłam tytuł to zamarłam... :placz: straszne Uszaty nie mogę zrozumiec <*>
  2. [quote name='Isadora7'][SIZE=4][B]Mieszkam w Warszawie i na Woli[/B][/SIZE][/quote] Jeżeli zgodzisz na taką taką wizytę to podaj mi swój numer na priw, zadzwonię i podam Ci szczegóły :) dzięki za odzew
  3. Sorki, ale od kilku dni dogo mi zupełnie nie wchodzi :( Jakby się coś działo to zawsze na forum afn będą informacje [URL]http://afn.pl/forum/viewtopic.php?t=374[/URL] a narazie u śliczności bez zmian.... leczymy i czekamy na poprawę ...może na domek :)
  4. Jak miło poczytać, że u Froci wszystko dobrze :)
  5. W końcu po kilku dniach udało mi się wedrzec się na dogomanię ;) trochę offik Bardzo pilnie potrzebuję kogoś do wizyty przedadopcyjnej w wawie (Wola) dla staruszka Jojo ze schronsika od nas... :modla:
  6. Nie mogłam od kilkdu dni wejśc na dogomanię...i pewnie za chwilę będzie to samo :( zawsze ewentualnie można zajrzeć na wątek Mikosia na forum afn Tam też nowe zdjęcia [URL]http://afn.pl/forum/viewtopic.php?t=372[/URL] Obecnie jest wpłat na około 900 zł z groszami :) dziękujemy :)
  7. [quote name='iwa77']Aguś czy wiadomo jakie będą +/- koszty przyszłej operacji Lipi ? A tak przy okazji spytam co u Grota ?;)[/quote] Nie wiem zupełnie.... leczenie skóry jak i u Grota może być bardzo długotrwałe i dośc drogie.... Oczka też weci ostródzcy nie są pewni czy się podejmą operować czy będziemy prosić okulistykę w Olsztynie... ale na to jeszcze mamy chwilę czasu Iwuś u grota bez zmian... nadal go leczymy.... jest w schronisku... i kochamy go coraz mocniej i coraz więcej zyskuje wielbicielek wśród wolontariuszek.... ja już się dopchac z nim na spacer nie mogę :evil_lol:
  8. Super, super, super :multi::multi::multi: Same takie wiadomości poproszę.... Potencjalne domki mogą już składac podania ;) tak, żeby piękności nie musiała tu wracać do schroniska
  9. Cześć mój ulubieńcu .... <*>
  10. Tragiczna historia ze smutnym końcem .... Dragon <*>
  11. Dzielna dziewczynko.... tak dawno ...tyle już minęło <*> ciągle Cię pamiętam
  12. [quote name='blue.berry']Aga - musze Cie zmartwic - dla mnie sunia jest Lusia albo Hienka. dla Gamonia Pszczólka. wiec chyba tylko oficjalnie jest Lucy : )[/quote] o żesz :diabloti: się narobiło :mad::evil_lol:
  13. [quote name='Gosiapk']Już nie w klatce?[/quote] Ciocia Gosia coś przespała ;)Kamyk już dawno nie był w klatce.... był z Kersem w nowych boksach :)
  14. W tą sobotę jak poszłam do niego z smakołykiem (aby go odrobaczyć ;)) był zupełnie inny... zaczął się cieszyć... merdać ogonem... skakać... (oczywiście bez żadnych wielkich tam...jak to Arktik)... ale pięknie usiadł jak go poprosiłam.... i w ogóle był radośniejszy... po rozmowie z panią kierownik okazało się, że jednak problemy zdrowotne Arktika nawracają i ma problemy z załatwianiem się... i wtedy ma właśnie gorsze dni... co nie dziwi bo go to boli...
  15. Kamyk teraz jest w boksie razem z Baronikiem.
  16. Halo to nie Luśka tylko Lucy :eviltong::evil_lol: Lusie też mamy ;) Fakt ... wygląda stabilnie na tych zdjęciach.... bidulka... pewnie pobiegła by już sobie pobrykać po trawniku ;)
  17. [quote name='iwa77']Mam nadzieję , ze pod troskliwymi skrzydełkami cioci Agi Lipi szybko wróci do sił![/quote] :) Też mam taką nadzieję. Mam też nadzieję, że cudowny dom tez już gdzieś na nią czeka....
  18. Ja niezmiennie się zapytam: jak mój ulubieniec Szariczek się czuje?
  19. Wet Mikosia nie jest zadowolny z postępów... które według niego są znikome :( jesteśmy w połowie serii zastrzyków i powinno być znacznie lepiej ... kontroluje załatwianie się na ile szczeniak kontroluje... czyli nie umie zachować czystości... ale nie robi tego bezwiednie... co do plakatów ja osobiście nie widzę sensu. Osoby które ewentualnie widziały zdarzenie za żadne pieniądze nie zeznają tego na piśmie... gdyby było inaczej już byśmy mieli tego kogoś oficjalnie...(niestety w tym przypadku nie jest to kwestia pieniędzy)
  20. odpisałam na mail :) tylko chyba na @gazeta.pl
  21. odpisałam na mail :) tylko chyba na @gazeta.pl
×
×
  • Create New...