Jump to content
Dogomania

Aga_Mazury

Members
  • Posts

    8928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga_Mazury

  1. Jak dobrze pójdzie to Domelek w sobotę wyjedzie do swojego domu :multi::multi::multi::multi: trole bywają bardzo przyjemne :loveu:
  2. To Wy już morze zaliczyliście? w tym roku?... no pięknie:mad: a ja się kiszę na tych Mazurach ;) jaki śliczny rudy kociaczek :cool1: ..a ja tam i tak tęsknię za gwiazdą :)
  3. Lucy trafiła do schroniska z obrażeniami także w ogóle w rachubę nie wchodziło szczepienie... między prawdą a Bogiem to ona nawet kwarantanny nie przeszła bo ją zabraliśmy do Wawy (tych 14 dni do szczepienia)... mała w Ostródzie była na środkach przeciwbólowych i jakiś lekach zatem szczepienie było niemożliwe i książeczka zdrowia też nie założona...tylko karta w lecznicy...
  4. Niestety z Fredziem nie jest dobrze... zaczynają się problemy z chodzeniem... łapki tylne odmawiają posłuszeństwa... :( i w ogóle...
  5. Być może w tygodniu ktos od nas przyjedzie pociągim do Wawy z Jojem ... nie wiem czy mamy zabierać Lcy do Ostródy...ale pewnie pociągiem i tak nie damy rady... Nie można zostawić Gamoni z psem skoro Aga wyjeżdża.... :shake: musimy zatem ją jakoś zabrac... czy ktoś może będzie się wybierał z Wawy do Gdańska? i mógłby nam przywieźc Lucy?
  6. Arktik ciekawe czy będziesz miał jutro dobry humor na spacer :razz:
  7. Mamy jeszcze tydzień i .... i Lucy zostanie bez domu :( na tydzień... kto z Wawy przygarnie [SIZE=1]grzeczną[/SIZE] sunieczkę na 7 dni
  8. Kropuś wygrzewasz dupeczkę na słoneczku? :) moja księzniczko zachrypnięta ;)
  9. napisałam do osób które na wątku transportowym oferują transport za zwrot kosztów.... mam nadzieję, że się uda :kciuki:
  10. Lucy biegnij w górę..... prosimy o tydzień na DT.. :modla:
  11. Niestety, ale Negri oferuje transport bardziej w swoich okolicach czyli Wrocławia a my jesteśmy za daleko.... szukamy zatem dalej....
  12. Dzięki :) juz napisałam odpowiedzi do Negri :)
  13. na spacerki chodzi co tydzień w sobotę tak jak jesteśmy w schronisku... dwa tygodnie temu został odrobaczony Pratelem... mieszka w boksie z malutkim pieskiem Charlie...ale zaczyna robić się niedobry i gryzie Charliego :shake:
  14. dałam znac na transportowy.... ale narazie cisza :(
  15. Lucy może być u Ago do 14. 06. czy 15.06. musimy potem ją zabrać...tak zresztą było od początku ustalone Nie wiem czy jedynm wyjściem nie będzie jej powrót do schroniska... Lucy oczywiście jak najbardziej szuka domu....!
  16. U Lipuni ładnie goi się skóra ... dobrze, że maleńka tak ładnie reaguje na leczenie... i leczymy dalej...
  17. Została podjęta decyzja, że Mikoś otrzyma kolejną serię zastrzyków.... napewno dobrze by było gdyb gdzies znalazł się domek tymczasowy aby móc go reabilitować wtedy napewno dużo lepiej by widac było efekty... zakupiłam tez dla Mikosia... karmę Royala dla szczeniąt... żeby troszkę go odakrmić czymś pożywnym... zobaczymy czy będzie chciał jeść ;)
  18. szukamy transportu Ostróda _ Rogoźnik k Katowic :) i na Domelka czeka Pan :)
  19. Lucy dzisiaj wypoczywa sobie na działce :) szczęściara :)
  20. Jak dla mnie jest znaczna poprawa popatrzcie [URL]http://afn.pl/forum/viewtopic.php?t=372&start=15[/URL]
  21. Dzisiaj pierwszy raz Arktik wyszedł na spacer :) taki prawdziwy po lesie... za długo nie chodziliśmy, ale pół godzinki miał ... zdjęcia na forum mi niestety pojawiają się błedy i nie mogę wkleić zdjęć.... a za chwilę pewnie i dogo nie będę mogła przeglądać ;) [URL]http://afn.pl/forum/viewtopic.php?t=230&postdays=0&postorder=asc&start=15[/URL]
  22. z aukcji, którą wystawiłam na trzy psiaki równocześnie będzie około 400 zł (jak wszysyscy wpłacą)... i jeszcze wpłaty na konto .... jest około 1300 zł w sumie narazie. za co wszystkim darczyńcom i allegrowiczom serdecznie dziekujemy :Rose: niestety jak widac nawet na samą operację jeszcze nie nazbieraliśmy :(
  23. [quote name='Aga_Mazury']Jeżeli zgodzisz na taką taką wizytę to podaj mi swój numer na priw, zadzwonię i podam Ci szczegóły :) dzięki za odzew[/quote] jeszcze raz wkleję ;) póki mnie nie wyrzuci z dogo... Niestety nieuchronnie zbliża się termin zapłaty za operację Lucy. Faktura jest na ponad 1800 zł, koszty kilku RTG i leki w Ostródzie, koszty utrzymania sunieczki na DT...to wszystko niestety zaczyna osiągać dośc duże rozmiary... Bardzo proszę o wsparcie Lucy :modla:
  24. [quote name='beti.r']Super, że są wieści od Lipi! Czy na domek są już jakieś widoki? Leczycie na razie skórkę i ogólnie wzmacniacie czy zapadła decyzja o operacji oczka? A ile Sunia może mieć lat? Pozdrawiam!:)[/quote] Jest w dośc iepskim stanie jeśli chodzi o skórę, sierść i ogólnie więc to okreslenie wieku moze być złudne...ale myślę, że około 6-8 nawet może mieć.... ale kto wie... może ma mniej... narazie napewno dośc długo nie będzie operacji... nie tak szybko pewnie poradzimy sobie ze schorzeniami skórnymi
×
×
  • Create New...