-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
La Negra Muchacha JUŻ W CUDOWNYM DOMKU u Moki
Aga_Mazury replied to LALUNA's topic in Już w nowym domu
To Wy już morze zaliczyliście? w tym roku?... no pięknie:mad: a ja się kiszę na tych Mazurach ;) jaki śliczny rudy kociaczek :cool1: ..a ja tam i tak tęsknię za gwiazdą :) -
Lucy trafiła do schroniska z obrażeniami także w ogóle w rachubę nie wchodziło szczepienie... między prawdą a Bogiem to ona nawet kwarantanny nie przeszła bo ją zabraliśmy do Wawy (tych 14 dni do szczepienia)... mała w Ostródzie była na środkach przeciwbólowych i jakiś lekach zatem szczepienie było niemożliwe i książeczka zdrowia też nie założona...tylko karta w lecznicy...
-
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety z Fredziem nie jest dobrze... zaczynają się problemy z chodzeniem... łapki tylne odmawiają posłuszeństwa... :( i w ogóle... -
Być może w tygodniu ktos od nas przyjedzie pociągim do Wawy z Jojem ... nie wiem czy mamy zabierać Lcy do Ostródy...ale pewnie pociągiem i tak nie damy rady... Nie można zostawić Gamoni z psem skoro Aga wyjeżdża.... :shake: musimy zatem ją jakoś zabrac... czy ktoś może będzie się wybierał z Wawy do Gdańska? i mógłby nam przywieźc Lucy?
-
Arktik ciekawe czy będziesz miał jutro dobry humor na spacer :razz:
-
Jamnik Pluto, daj mu szanse...Odszedł [*]...:(
Aga_Mazury replied to lon_cia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
na spacerki chodzi co tydzień w sobotę tak jak jesteśmy w schronisku... dwa tygodnie temu został odrobaczony Pratelem... mieszka w boksie z malutkim pieskiem Charlie...ale zaczyna robić się niedobry i gryzie Charliego :shake: -
Lipi pobita sunia, wybite zęby, uszkodzone oko :( ma dom!
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
U Lipuni ładnie goi się skóra ... dobrze, że maleńka tak ładnie reaguje na leczenie... i leczymy dalej... -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Została podjęta decyzja, że Mikoś otrzyma kolejną serię zastrzyków.... napewno dobrze by było gdyb gdzies znalazł się domek tymczasowy aby móc go reabilitować wtedy napewno dużo lepiej by widac było efekty... zakupiłam tez dla Mikosia... karmę Royala dla szczeniąt... żeby troszkę go odakrmić czymś pożywnym... zobaczymy czy będzie chciał jeść ;) -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Jak dla mnie jest znaczna poprawa popatrzcie [URL]http://afn.pl/forum/viewtopic.php?t=372&start=15[/URL] -
Dzisiaj pierwszy raz Arktik wyszedł na spacer :) taki prawdziwy po lesie... za długo nie chodziliśmy, ale pół godzinki miał ... zdjęcia na forum mi niestety pojawiają się błedy i nie mogę wkleić zdjęć.... a za chwilę pewnie i dogo nie będę mogła przeglądać ;) [URL]http://afn.pl/forum/viewtopic.php?t=230&postdays=0&postorder=asc&start=15[/URL]
-
z aukcji, którą wystawiłam na trzy psiaki równocześnie będzie około 400 zł (jak wszysyscy wpłacą)... i jeszcze wpłaty na konto .... jest około 1300 zł w sumie narazie. za co wszystkim darczyńcom i allegrowiczom serdecznie dziekujemy :Rose: niestety jak widac nawet na samą operację jeszcze nie nazbieraliśmy :(
-
[quote name='Aga_Mazury']Jeżeli zgodzisz na taką taką wizytę to podaj mi swój numer na priw, zadzwonię i podam Ci szczegóły :) dzięki za odzew[/quote] jeszcze raz wkleję ;) póki mnie nie wyrzuci z dogo... Niestety nieuchronnie zbliża się termin zapłaty za operację Lucy. Faktura jest na ponad 1800 zł, koszty kilku RTG i leki w Ostródzie, koszty utrzymania sunieczki na DT...to wszystko niestety zaczyna osiągać dośc duże rozmiary... Bardzo proszę o wsparcie Lucy :modla:
-
Lipi pobita sunia, wybite zęby, uszkodzone oko :( ma dom!
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='beti.r']Super, że są wieści od Lipi! Czy na domek są już jakieś widoki? Leczycie na razie skórkę i ogólnie wzmacniacie czy zapadła decyzja o operacji oczka? A ile Sunia może mieć lat? Pozdrawiam!:)[/quote] Jest w dośc iepskim stanie jeśli chodzi o skórę, sierść i ogólnie więc to okreslenie wieku moze być złudne...ale myślę, że około 6-8 nawet może mieć.... ale kto wie... może ma mniej... narazie napewno dośc długo nie będzie operacji... nie tak szybko pewnie poradzimy sobie ze schorzeniami skórnymi