-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
W czwartek na trasie E7 wydarzył się wypadek. Niestety śmiertelny. Został piesek. Mały, stary ratlerkowaty. Zagubiony. :placz: -
[quote name='Evelin']Mam,mam nowe wieści od Kersika.. Wiozłyśmy z Pucką do Krakowa biednego staruszka kersa...Powietrze krakowskie widocznie Mu służy bo: Kersik biega... Kersik kopie jamki,ale specyficzne,jest miejscowym specjalistą od architektoniki...czasem odstepuje swoją jamkę koledze i idzie kopac nową(skąd On ma tyle sił..) Doskonale dogaduje sie z kolegami..np wie,że piesek Banieczka ma swój fotel...i nie mozna podchodzic bliżej niż na 50cm do fotela..bo Banieczka krzyczy..Banieczka jak przyjechał do p.Ani to zmienił kształty-i dlatego został Banieczką :) Kersik trzyma linię (mimo starań p.Ani :evil_lol:) i jest przystojnym szczupłym starszym panem... I mam obiecane zdjęcia... Słuchałam tego wszystkiego i tak sobie myślałam...jak mało i jak wiele potrzeba,zeby odminić los psa... Aha- Kersik ma sówj ukochany kocyk od ciotki Agi Mazury...Nikomu nie pozwala na nim spać..A jak kocyk idzie do prania to staje,patrzy na p.Anię i zdaje sie mówić...no kochana,wszystko dpobrze,ale na czym ja będe spał???? Taki jest kersik...[/quote] ..no i łezka popłynęła
-
[quote name='Kanzaj']W poniedziałek obchodziliśmy 1-szą rocznicę rozrabiania Kropci w swoim domku :evil_lol:!!! Były toasty kefirem: [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/2310/pict002ani7.jpg[/IMG][/quote] Dobrze, że moja Królewna preferuje taki zdrowy tryb życia :) sto lat Kropko i jeszcze więcej....
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Aga_Mazury replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dopiero weszłam i jak zobaczyłam tytuł to łzy popłynęły strasznie... Marylka no coś Ty ..... :placz::placz: Ewuś tak mocno przytulam :placz: Maryś cholercia nie tak miało być, nie tak <*> -
Plakat super :Rose: Tak się tylko zastanawiam czy nie powinien być jeszcze numer telefonu do Agi Gamonia... bo to jednak ona teraz najwięcej może opowiedzieć o Lucy. Lucy jest ogłaszana, ma wystawiane aukcje więc nie jest tak, że o niej nigdzie nie ma "pisane". Może ktoś podjąłby się opieki nad Lucy w "jej DT" ? jakis dogomaniak? Jaki hotel w Wawie jest w stanie zaopiekowac się takim psiakiem?
-
Po pierwsze co ma być napisane w ogłoszeniach, że pies będzie chodził? Kiedy? Sunia jadąc do Wawy na operację teoretycznie miała chodzić po 3 tygodniach minęlo z 7 (?) i nadal nic... więc nie wiemy ile jeszcze czasu... Ja nie wiem czy sens ma ogłaszanie psa o którym nie wiadomo nic do końca... (chodzi mi o chorobę). Jeżeli chodzi o hotel to niestety nie będzie mnie na to stać i prawdopodobnie będę zmuszona sunię zabrać. Takie są realia na dzień dzisiejszy, może jutro coś się zmieni... Sunia jest na stronie fundacji i jak narazie nie wzbudza wielkiego zainteresowania adopcyjnego, nie było nawet jednego zapytania. Allegro tez jest wznawianie, fakt że przy okazji licytowania róznych rzeczy, ale jednak.
-
Siostra albo mama Kropki dostała ode mnie imię Kropelka... w poprzednią sobotę pierwszy raz wyciągnęliśmy ją z boksu... nie ma połowy ucha :( zaczęliśmy podawać jej antybiotyk bo paprze się niesamowicie.... bała się... cóż...z 7 lat w boksie bez wyjścia ...:( teraz się do mnie przytula i cały czas by chciała siedzieć u mnie na kolankach ... ale nie chrypie tak jak jedna taka, którą kocham mocno....i nigdy nie przestanę... Kropelka .... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/302/1a9ce0b82397cf60.jpg[/IMG][/URL]
-
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Kiełbacha jest systematycznie co sobotę w ilościach ogromnych dla mojego ulubieńca ;) dzisiaj też byliśmy na spacerku... pomoczył łapinki w jeziorze... przekąsił, dał buziaka....nawet kilka.... -
Lipi pobita sunia, wybite zęby, uszkodzone oko :( ma dom!
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Lipi chyba już zupełnie zapomniała o krzywdzie i szaleje na spacerkach.... dzisiaj z nami nie była...tylko rano na takim króciutkim, na samo siusiu z budynku.... ale kiełbaskę zdążyła trącić ;) -
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Fredziak słabiutkie ma te nózki (dostaje nivalin i carbo...), przyślepł też dość mocno... cóż wiek ... ale pysiol nadal mu się uśmiecha... -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Izabela124.']Przelew już poszedł 870zł na Mikosia 100zł na Lipi[/quote] Dzięki... mam nadzieję, że zostawiłas sobie na te wszystkie opłaty i prowizje jakie poniosłaś z tytułu aukcji... Jeszcze raz dzięi :Rose: Czemu Mikoś zmienił dział? :roll: -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Izabela124.']Tak na Lipi też zbieram cegiełki :) To czyli wszystkie pieniążki mam wpłacic na AFN dla Mikosia?[/quote] Nie... wpłać jednym przelewem, ale jak możesz to rozpisz ile w nim jest Mikosia a ile Lipi... to co Lipi pójdzie dla Lipi... -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
po spłaceniu Mikosia reszta pokryje dług Lucy, Lipi narazie operację będzie miała pewnie po wakacjach więc jeszcze pewnie uda się coś nazbierać... a Lucy nie ma czasu...... i nadal nie chodzi... zreztą Lipuni tez wystawiałaś jakies allegro... -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Izabela124.']Ale się cieszę, ze Mikoś ma dom!!!! Uzbierałam na Mikosia 870 z aukcji na allegro. Czy sama mam zdecydowac na ajkiego pieska wpłacic te pieniążki? Czy Mikoś ma jeszcze jakiś dług?[/quote] wydaje mi się, że skoro licytacja była na Mikosia to powinno być to wpłacone na niego na konto na AFN. Po uregulowaniu jego zaległości w lecznicy reszta zostanie przekazana potrzebującym psiakom, np. niechodzącej Lucy. -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Po aukcji Mikosia i Lipi na allegro pewnie po zapłaceniu rachunku zostanie coś....to jak nie macie nic przeciwko wesprzemy tym Lucy....bo ma potworne długi... Izabela robiła aukcje więc wie najlepiej czy ludzie co licytowali wpłacali czy nie... -
Lipi pobita sunia, wybite zęby, uszkodzone oko :( ma dom!
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Koperek']Tzn. co mam napisać w ogłoszeniach?? Na AFN to jest jakiś numer konta, czy nie??[/quote] Nie wiem jak... nie widać ale Koperku w pierwszym poście przecież jest podany numer konta fundacji :cool3: dzięki :)