-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
zupełnie zapomniałam, że założyłam taki temat ;) dziękujemy za odwiedziny :loveu:
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Witamy Rzeszowiankę :loveu: -
Ma takie pogrubione i podświetlone [URL]http://www.allegro.pl/search.php?string=alarmowy+fundusz+nadziei+na+zycie&search_type=1&description=1&exclude=&location_radio=1&selected_country=1&state=0&city=&price_from=&price_to=&category=0&order=t&st=gtext&listing_sel=2&listing_interval=7[/URL]
-
Młodziutka sunia pola MA DOM U PANA MACKA DZIEKI LALUNIE!!
Aga_Mazury replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
Wygląda nadal na kluseczkę.... ;) ale może to sierść tylko :) pozdrów Pana Maćka i podziękuj jeszcze raz za danie jej domku i tego łóżeczka... :) no i oczywiście jeszcze raz Tobie :Rose: -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
wątek Gacka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10628889#post10628889[/URL] -
Wypadek przy głownej trasie E7. W wypadku ginie kierowca jednego z samocodów uczestniczących w wypadku. W samochodzie zostaje mały starszy piesek, który zupełnie nie rozumie co się stało. Dostał od nas imię Gacek vel Batman, pewnie ze względu na uszy, duże i zupełnie łyse, kikutek ogonka też. Jest maleńki, ratlerkowaty. Ma dobrze ponad 10 lat i niestety przebywa w schronisku, daleko od rodziny, która go nie szuka. Serce się łamie na myśl, że widział śmierć swojego Pana a potem został zabrany w obce, smutne miejsce :( Oto on [IMG]http://images24.fotosik.pl/254/78d772850bad98dcmed.jpg[/IMG]
-
Młodziutka sunia pola MA DOM U PANA MACKA DZIEKI LALUNIE!!
Aga_Mazury replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
Pewnie, że pamiętamy naszą mistrzynię :) Piękna i chyba drogi fryzjer zajmuje się jej kolorem ;) -
Wypchnięty z samochodu, kaukaz...historia jakich wiele :((((
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Token nadal w schronisku.... -
Rudasek się przypomina lekko :)
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Wielka sunia podhalan mix na łańcuchu, można ją zabrać, ale..... gdzie? czekam na dobre zdjęcia