-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Lipi pobita sunia, wybite zęby, uszkodzone oko :( ma dom!
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Sorki, ale od kilku dni dogo mi zupełnie nie wchodzi :( Jakby się coś działo to zawsze na forum afn będą informacje [URL]http://afn.pl/forum/viewtopic.php?t=374[/URL] a narazie u śliczności bez zmian.... leczymy i czekamy na poprawę ...może na domek :) -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
Aga_Mazury replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
Jak miło poczytać, że u Froci wszystko dobrze :) -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Nie mogłam od kilkdu dni wejśc na dogomanię...i pewnie za chwilę będzie to samo :( zawsze ewentualnie można zajrzeć na wątek Mikosia na forum afn Tam też nowe zdjęcia [URL]http://afn.pl/forum/viewtopic.php?t=372[/URL] Obecnie jest wpłat na około 900 zł z groszami :) dziękujemy :) -
Lipi pobita sunia, wybite zęby, uszkodzone oko :( ma dom!
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwa77']Aguś czy wiadomo jakie będą +/- koszty przyszłej operacji Lipi ? A tak przy okazji spytam co u Grota ?;)[/quote] Nie wiem zupełnie.... leczenie skóry jak i u Grota może być bardzo długotrwałe i dośc drogie.... Oczka też weci ostródzcy nie są pewni czy się podejmą operować czy będziemy prosić okulistykę w Olsztynie... ale na to jeszcze mamy chwilę czasu Iwuś u grota bez zmian... nadal go leczymy.... jest w schronisku... i kochamy go coraz mocniej i coraz więcej zyskuje wielbicielek wśród wolontariuszek.... ja już się dopchac z nim na spacer nie mogę :evil_lol: -
Cześć mój ulubieńcu .... <*>
-
DRAGON - cała historia walki, miłości i choroby... [']
Aga_Mazury replied to rebellia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tragiczna historia ze smutnym końcem .... Dragon <*> -
Tarnów-sunia collie-odeszła :((((
Aga_Mazury replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzielna dziewczynko.... tak dawno ...tyle już minęło <*> ciągle Cię pamiętam -
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']Już nie w klatce?[/quote] Ciocia Gosia coś przespała ;)Kamyk już dawno nie był w klatce.... był z Kersem w nowych boksach :) -
W tą sobotę jak poszłam do niego z smakołykiem (aby go odrobaczyć ;)) był zupełnie inny... zaczął się cieszyć... merdać ogonem... skakać... (oczywiście bez żadnych wielkich tam...jak to Arktik)... ale pięknie usiadł jak go poprosiłam.... i w ogóle był radośniejszy... po rozmowie z panią kierownik okazało się, że jednak problemy zdrowotne Arktika nawracają i ma problemy z załatwianiem się... i wtedy ma właśnie gorsze dni... co nie dziwi bo go to boli...
-
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Kamyk teraz jest w boksie razem z Baronikiem. -
Lipi pobita sunia, wybite zęby, uszkodzone oko :( ma dom!
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwa77']Mam nadzieję , ze pod troskliwymi skrzydełkami cioci Agi Lipi szybko wróci do sił![/quote] :) Też mam taką nadzieję. Mam też nadzieję, że cudowny dom tez już gdzieś na nią czeka.... -
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga_Mazury replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
Ja niezmiennie się zapytam: jak mój ulubieniec Szariczek się czuje? -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Wet Mikosia nie jest zadowolny z postępów... które według niego są znikome :( jesteśmy w połowie serii zastrzyków i powinno być znacznie lepiej ... kontroluje załatwianie się na ile szczeniak kontroluje... czyli nie umie zachować czystości... ale nie robi tego bezwiednie... co do plakatów ja osobiście nie widzę sensu. Osoby które ewentualnie widziały zdarzenie za żadne pieniądze nie zeznają tego na piśmie... gdyby było inaczej już byśmy mieli tego kogoś oficjalnie...(niestety w tym przypadku nie jest to kwestia pieniędzy) -
Schronisko w Ostródzie -To ja,Ruda Julka-mam juz ds w Gdańsku :)
Aga_Mazury replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
odpisałam na mail :) tylko chyba na @gazeta.pl -
Schronisko w Ostródzie -To ja,Ruda Julka-mam juz ds w Gdańsku :)
Aga_Mazury replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
odpisałam na mail :) tylko chyba na @gazeta.pl