-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Lipi pobita sunia, wybite zęby, uszkodzone oko :( ma dom!
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
chyba znowu coś robią bo przestawia nam posty :) -
Lipi pobita sunia, wybite zęby, uszkodzone oko :( ma dom!
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
...ale zaglądam realnie w schronisku :) tutaj nie zawsze dam radę :) mamy teraz w schronisku ok. 300 psów :( Jeszcze mamy na forum afn wąte Lipuśki... [URL]http://afn.pl/forum/viewtopic.php?p=9903#9903[/URL] -
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga_Mazury replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
W końcu zobaczyłam mojego ulubieńca na zdjęcia z zagramanicy :) Szariczku wieeeeeeelkie buziaki :) -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Dlatego napisałam, że narazie wstrzymujemy zbieranie na Mikośka... Jest w DT, Dt wszystko sam finansuje za co bardzo dziękujemy :loveu: Jak będe miała chwilę to podjadę do lecznicy i sprawdzę ile tam Mikoś nazbierał.... Poprzednio płaciliśmy około 300 zł, teraz poprawka tej samej serii plus karmy specjalistyczne więc może jakieś 100-200 więcej niż poprzednio, ale pewna nie jestem... zatem nie wiem nic napewno...ile to wyniesie My w lecznicy robimy wszystko "na zeszyt" ;) i rozliczamy się raz na jakiś czas ;) jak finanse pozwalają :) -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za allegro. :Rose: Mikoś jest obecnie d DT zatem zbieranie dalsze narazie nie będzie potrzebne. Teraz musimy tylko zapłacić obecne zadłużenie Mikosia w lecznicy.... -
Jamnik Pluto, daj mu szanse...Odszedł [*]...:(
Aga_Mazury replied to lon_cia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kontakt Agnieszka 505222207 , częsciej łatwiej o kontakt przez mail [email protected] DZIĘKUJEMY :Rose: -
PIękny ten collaczek :loveu:
-
Jak zwykle zagadka... Kto to spaceruje z babcią? [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img112.imageshack.us/img112/8259/spacerekiwiewira014resiqu6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=112&i=spacerekiwiewira014resiqu6.jpg"][IMG]http://img112.imageshack.us/img112/8259/spacerekiwiewira014resiqu6.0b31a8a94a.jpg[/IMG][/URL] a tu ten sam czy drugi? :eviltong: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img384.imageshack.us/img384/3500/spacerekiwiewira029resimj1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=384&i=spacerekiwiewira029resimj1.jpg"][IMG]http://img384.imageshack.us/img384/3500/spacerekiwiewira029resimj1.d59d5edc24.jpg[/IMG][/URL] tutaj odpoczynek na mazurskich łąkach :evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img112.imageshack.us/img112/5627/spacerekiwiewira017resiog9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img384.imageshack.us/img384/2230/spacerekiwiewira075resirf7.jpg[/IMG][/URL] i bonus.... ;) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/6932/spacerekiwiewira125resian8.jpg[/IMG][/URL]
-
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dostaje leki ... robimy co możemy... wierzymy i czekamy na poprawę -
Jamnik Pluto, daj mu szanse...Odszedł [*]...:(
Aga_Mazury replied to lon_cia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
raczej dominujący aczkolwiek na wybiegach to zawsze on był zdominowany i gryziony :shake: ma więcej niż 7 lat ...niektórzy nawet twierdzą że około 15 :-o do dzieci w wieku od 7 lat jak najabrdziej ok.... mniejszych wolontariuszy nie mamy więc nie powiem... na koty nie testowany... nie wiem gdzie mieszkał poprzednio, najprawdopodobniej w budzie na dworzu...ale kto wie czy to prawda... bardzo przyjacielski dla ludzi... radosny... -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Cioteczki nie gniewajcie się.....nie wyrabiam czasowo... \ \ tutaj relacja [URL]http://afn.pl/forum/viewtopic.php?p=9329#9329[/URL] -
Jamnik Pluto, daj mu szanse...Odszedł [*]...:(
Aga_Mazury replied to lon_cia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oczywiście, że można do mnie podać.... dziękuję :) zdjęć w formacie oryginalnym poszukam, ale nie wiem czy na kompie nie mam właśnie pomniejszonych już....