Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. [quote name='madzia i medor']Buhahahahahha, rewelacyjne:evil_lol::evil_lol:[/quote] też się z tego dzisiaj rano posikałam:diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='evaxon']hyhyhy jestes w tym najlepsza:evil_lol:[/quote] wow:bigcool::bigcool::bigcool: jestem najlesza, najlepsza, najlepsza:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. [quote name='Danusia12'].... bo co drugi dzień szlajasz sie po łąkach :evil_lol:[/quote] ostatnio łąki zrobiły się zaoranymi polami:cool3: chyba się wściekli z tym oraniem wszystkiego dookoła, miasto dookoła, a ja mam posiane zborze, krowy i kozy pasące się na łące i zające z sarnami w sadzie,... a wydawało mi się że w mieście mieszkam:cool3:
  3. [quote name='Danusia12']No przecież Ci mówiłem, a Ty mi nie chcesz wierzyć :eviltong: Poczekaj trochę....muszę odpocząć po tych dwu zasuszonych.... oj chudziutkie są, chudziutkie.....a zima się zbliża :evil_lol:[/quote] no tak, ja przy tych szczapach to niezły pulpet..:cool3::evil_lol:
  4. [quote name='AgusiaTerierka']To Zuzka dwóch chłopaków zajeździła...?:evil_lol: Jakbym widziała moją Paskudę;)...[/quote] Tysiek to poszedła spać a Imbiraz co 5 min. tykała do dalszej zabawy:evil_lol: [quote name='bonita']Byłam z "poranną" kafą i oglądałam fotki :) Pozdrowionka[/quote] a mnie kawusia dzisiaj nie pomaga....:shake: [quote name='evaxon']czesc kradziejko fotkowa:multi:[/quote] cześć Effcia:multi::multi::multi: do wprawy doszłam nie?:p
  5. oj podwórko czasami by się przydało, nie codziennie mam okazję poszlajać się po polach z Imbirem:cool3:
  6. shack.us/img172/9441/p9190003au5.jpg Sylwa wyprzystojniała czy jak?:hmmmm::niewiem::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: a to jest bowskie [url]http://img215.imageshack.us/img215/9056/image001lb9.gif[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: ja też chce:razz:
  7. Widziałam stronkę:multi::multi::multi: faaaaajna:loveu: siebie też tam dojrzałam:roll::diabloti::diabloti:
  8. Witajcie:multi::multi::multi::multi::multi: [url]http://img502.imageshack.us/img502/5135/dsc00382nn8.jpg[/url] no ta fotka jest bowska:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. cześć Fioneczki:multi::multi::multi: znowu jesteście zapracowane?:cool3:
  10. Fotki, fotki, fotki:multi::multi::multi::multi::multi: ale tereny to wy macie też fajne spaerkowe no i podwórko do biegania dla psiaków też jest niezłe
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:WITANKO ....... tego się chyba NIE DA wyłączyć :angryy::angryy::angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] kurde, a miałam nadzieję, że może można coś z tym zrobić, łeb mnie boli, a ta żółta cholera lata mi przed oczami:cool3::cool3::cool3::angryy:
  12. dzieńdoberek:multi::multi::multi::multi: bo jak ja przychodzę rano to też nikogo tu nie ma na kawie:cool3::roll: no i Menrzusiu, gdzie są foteczki nowe?:cool3:
  13. helloł widzialam duuuuużo foteczek:multi::multi::multi::multi::multi::loveu: i podziwiam Zuzola, że tak ładnie przyjął tą małą bestyjkę. Zuza się nie buntuje, jak się tak po niej łazi?:cool3::diabloti::evil_lol:
  14. cześć dziewczyny:multi::multi::multi::multi::multi: boszsz, jaki ten PON-ek utytłany:cool3::evil_lol: właśnie sobie przypomniałam dlaczego nie posiadam kudłatego psa:diabloti::diabloti::p
  15. Helloł Madzialena:multi::multi::multi::multi: co z Tobą jest, ze Cię ostatnio tak mało:roll: Alutka, śledzę Cię:diabloti:
  16. Helloł:multi::multi::multi::multi: u nas dziś pochmurno, głowa mnie boli i wogóle jest bleeee:roll:
  17. helloł:multi::multi::multi::multi: widziałam foteczki Tigierkowo-leśno-grzybkowe:p:loveu::loveu::loveu::loveu: Effka wstawaj, pobudka:diabloti:
  18. Dzieńdoberek z samego rana:multi: boszsz, ledwo człowiek ma dzień przerwy i tyle nadrabiania:cool3: widziałam przerywniczki:p:loveu: [url]http://images22.fotosik.pl/172/e42ea9f89a09351f.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: to lotto mnie wykończy, jak te cholerne reklamy się wyłącza:angryy:?:cool3:
  19. Tyśkowa, skończ no wreszcie z tym morzem bo guzdrzesz się tak, ze śnieg zdąży spaść, a Ty się w morzu jeszcze będziesz pluskać:cool3::diabloti:
  20. [B][COLOR=Purple]i znowu... [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1041.jpg[/IMG] Tyś z zamaskowanymi nogami, a za nim zamaskowana (?) :razz: Tyśkowa :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1042.jpg[/IMG] znowu przerwa na picie:smile: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1043.jpg[/IMG] i ciocia Bimbrowa z dwoma groźnymi brytanami :diabloti: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1044.jpg[/IMG] CIĄG DALSZY JUŻ WKRÓTCE :p NASTĘPNA SERIA BĘDZIE ZE ZDJĘCIAMI W DOMU U BIMBROWEJ: 2 WARIATY BIMBER I ZUZKA ORAZ JEDEN ŚPIĄCY TYSIO ;-)[/COLOR][/B]
  21. [B][COLOR=Purple]co tam wąchasz Zuzka?:cool3: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1036.jpg[/IMG] niee no.. Biiimber.. ile razy można się przewrócić? :cool3: :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1037.jpg[/IMG] znowu Cię pokonałam! :diabloti: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1038.jpg[/IMG] o matko.. Zuzka nie łaskotaj :lol: już nie mogę... :lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1039.jpg[/IMG] zamaskowana Zuzka:cool3: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1040.jpg[/IMG] C.D.N.[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...