-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
Imbirka replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
witamy się:multi::multi::multi::multi: Maniek mnie powalił:evil_lol::evil_lol::diabloti: nie sądziłam, że z niego taki mami synuś:evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu: -
helloł Fioneczki:multi::multi::multi::multi::multi: fotki jesienne cuuuudne:loveu::loveu::loveu:
-
Witajcie "powróceni" wczasowicze:multi::multi::multi::multi: no teraz czekamy na mnóstwo gorących fotek:p
-
helloł:multi::multi::multi: dotarlam wreszcie, tutaj i nadrobiłam zaległości;)
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Imbirka replied to bonita's topic in Foto Blogi
berek:multi::multi::multi::multi: wreszcie się przedarłam przez zamulone dogo:angryy: foteczki ze znęcania się widziałam:p:eviltong: -
boszsz, zimno mi się zrobiło:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::eviltong::evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]WITANKO :multi::multi::multi::multi::multi: miło że pomimo załamania nerwowego i jakania tym spowodowanym :evil_lol::evil_lol:do nas dotarłaś :hmmmm: jaka fotka fuj:razz:.........................:evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] echhhh, posty mi podwójnie wskakują i jeszcze nie mogę ich usunąć:angryy::angryy::angryy:
- 78403 replies
-
[B]a co to? teraz nie można usunąć swoich postów? [/B]
-
Hejka:multi::multi::multi::multi: [SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][B]założenie butów [U]30[/U] sek. - spacer do lokalu wyborczego [U]600[/U] sek. - oddanie glosu [U]120 [/U]sek. - ujrzenie niezadowolonej miny kaczora po wyborach [SIZE=5]BEZCENNE :p[/SIZE] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE]
-
Bry dzionek:multi::multi::multi::multi: przerywniczki widziałam:loveu:, nawet te ffuj:diabloti::evil_lol: boszsz, dogo mnie doprowadzi do szału jak tak będzie działać:cool3::cool3::angryy:
- 78403 replies
-
Bry dzionek:multi::multi::multi::multi: przerywniczki widziałam:loveu:, nawet te ffuj:diabloti::evil_lol: boszsz, dogo mnie doprowadzi do szału jak tak będzie działać:cool3::cool3::angryy:
- 78403 replies
-
Madzialeno droga, zbierz się wreszcie do kupy i cyknij no troche fotk tych swoich potfforów:loveu: :cool3::cool3:
-
helloł Zuzolki i Fruziolki:multi::multi::multi::multi::multi: fotki obejrzałam:loveu::loveu::loveu::loveu: ale Fruziol ma zielone łapki:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Imbirka replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Informuję, że wszystkie zaległe forki już ukradłam:diabloti::cool3::evil_lol: a tak wogóle to dzieńdoberek:multi::multi::multi: boszsz, jak to dogo muli:roll: -
[B][/B][B][COLOR=Purple]oni są niezmordowani!! :crazyeye: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1100.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1101.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1102.jpg[/IMG] a tutaj Zuza wpatrzona w Tyś...kie :evil_lol: i Tyś wpatrzony w Zuzkę :p [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1103.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=Purple] Tyś: koocham Cię mamuś! :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1088.jpg[/IMG] ciąg dalszy wariactw dwóch krejzoli :evil_lol: czyli Zuza i Imbirek :smile: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1089.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=Purple]dwa wariaty nie próżnują :evil_lol: :diabloti: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1097.jpg[/IMG] dwa przyczajone... czajniki :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1098.jpg[/IMG] i Bimbero dziabnięty przez Zuzkę :diabloti: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1099.jpg[/IMG] C.D.N.[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=Purple][IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1090.jpg[/IMG] Tysieniek kocha też ciocię Bimbrową :loveu: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1091.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1092.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1093.jpg[/IMG] o nieee.. tylko nie okulary!! :crazyeye: :eviltong: ciotka nie rób mi obciachu :cool3: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1094.jpg[/IMG] C.D.N.[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=Purple]zjem Cię, ciociu Tyśkowa :cool3: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1080.jpg[/IMG] Tysio: wujciu Zuzkowy.. podziel się posiłkiem :diabloti: :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1081.jpg[/IMG] no i synunio maleńki u mamusi na kolankach... kruszynka nasza :loveu: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1082.jpg[/IMG] przytulaski z ciocią Bimbrową :p [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1083.jpg[/IMG] i jeszcze buzi buzi chcę :cool3: :loveu: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1084.jpg[/IMG] CIĄG DALSZY NASTĄPI:smile:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=Purple]"ech... ale ciężkie to życie" :evil_lol: :diabloti: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1075.jpg[/IMG] Bimbero poprawia sobie fryzurę z tyłu :eviltong: :lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1076.jpg[/IMG] ciocię Tyśkową też trzeba pomęczyć :evil_lol: no to.. na kolankaaaa!! :diabloti: Tysio zazdrosny... :cool3: bo to jego kolanka przecie ;-) [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1077.jpg[/IMG] wciskamy się i zaczepiamy też ciocię Bimbrową:smile: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1078.jpg[/IMG] ciuciubabka :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1079.jpg[/IMG] C.D.N.[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=Purple]i nawet Zuza odpoczywająca :evil_lol: toż to niewiarygodne!! :diabloti: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1070.jpg[/IMG] synuś wpatrzony w mamusię :diabloti: :loveu: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1071.jpg[/IMG] kolejna chwila relaksu dla Imbirka:smile: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1072.jpg[/IMG] Zuzka padnięta? :razz: nie może być...:evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1073.jpg[/IMG] 2 leżące wariaty:smile: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1074.jpg[/IMG] C.D.N.[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=Purple][SIZE=3]FOTY BIMBROWO-ZUZKOWO-TYŚKOWE - C.D. [/SIZE]:p Bimber chciałby poleżeć chwilę... [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1065.jpg[/IMG] ale nie poleży :eviltong: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1066.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1067.jpg[/IMG] Tysio, zmęczony bidulo, śpiumkał już troszkę ;-) [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1068.jpg[/IMG] Bimbero odpoczywający... [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1069.jpg[/IMG] C.D.N.[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=Purple]no jakie przytulaski :cool3: :loveu: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1060.jpg[/IMG] chowamy się pod stół ;-) [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1061.jpg[/IMG] dwa głupole chciały poprzestawiać kwiatki u Bimbrowej :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1062.jpg[/IMG] Zuza: Bimber, masz 2 minuty, żeby odsapnąć :eviltong: ja pomęczę chwilkę Tyśka:evil_lol: (biedny Tysio... by se pospał... :cool3: ale nie było mu dane :diabloti:) [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1063.jpg[/IMG] Tyś uwolnił się od Zuzki :razz: za to Bimbero miał szansę się przekonać, że Zuzka to pies mordercaaaa :cool3: łokrutnyyy... przełokrutnyyy :diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol: (nasza malutka;-) kochana;-) diablica :evil_lol::diabloti:) [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1064.jpg[/IMG] C.D.N. .... [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=Purple]Bimber, powiem Ci coś na uszko ;-) [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1055.jpg[/IMG] mów głośniej, bo nie słyszę :cool3: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1056.jpg[/IMG] no ale o co chodzi? :razz: przecie jesteśmy całkiem normalni :evil_lol: :diabloti: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1057.jpg[/IMG] szaleństwa ciąg dalszy... [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1058.jpg[/IMG] aaaa... mam Cie Zuzaaa :cool3: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1059.jpg[/IMG] C.D.N.[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=Purple]Zuzka, zaraz Cię capnę zębolami :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1050.jpg[/IMG] albo ja Ciebie Bimbero :diabloti: (Tyś lekko zmieszany, co to się tu działo... :roll: :razz:) [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1051.jpg[/IMG] Zuzkowy pańcio i dwa wariaty znowu w jakimś tańcu :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1052.jpg[/IMG] Tyś: bossszzz... żałość nad żałościami...:cool3: jak można być takimi krejzolami :cool3: :evil_lol: :diabloti: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1053.jpg[/IMG] Bimbrowi nadal podobują się Zuzkowe białe końcówki :diabloti: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1054.jpg[/IMG] C.D.N.[/COLOR][/B] [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Admin/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-3.jpg[/IMG]
-
Helloł:multi::multi::multi::multi: boszsz, byle szybciej do weekendu:roll::cool3: znowu pokradnę foteczki od Basi, bo coś mam straszne zaległości w kradziejstwach:diabloti::diabloti::diabloti: komentarze Basiowe też kopiuję:loveu: [B][COLOR=Purple][SIZE=3]no to teraz kolejna porcja FOTEK BIMBROWO-ZUZKOWO-TYŚKOWYCH :smile: dziś niedużo... bo nie mam siły... ciąg dalszy nastapi:smile: [SIZE=2]wariactwa Zuzki z Bimbrem... po prawie 3-godzinnym spacerze, kolejne 3 godziny wariowali w domu u Bimbra:cool3: :diabloti: Zuzka dała mu czasem odpocząć ze 3 minuty... i wtedy wchodziła na głowę Tysiowi :lol:[/SIZE] [/SIZE] no to początek domowego szaleństwa - Bimber i Zuzanka:smile: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1045.jpg[/IMG] siłowanie.... podgryzanie...;-) [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1046.jpg[/IMG] czasem baran buc :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1047.jpg[/IMG] jakiś dziwny taniec... :cool3: ciekawe... cóż to za kroki :diabloti: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1048.jpg[/IMG] ciekawe, jak smakuje Zuzki obróżka :cool3: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1049.jpg[/IMG] C.D.N.[/COLOR][/B]