-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Imbirka replied to basia2202's topic in Foto Blogi
przyszłam Ci przypomnieć żebyś zaczęła ładować baterie, bo później musisz zrobić duuuuużo fotek ze spacerku i wstawić je na forum, cobym mogła je później ukraść:diabloti::diabloti::diabloti::eviltong::p Dzieńdoberek Zuzkowe:multi::multi::multi: -
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]bimber żeś pedziła ...i brakło :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Oświadczam, ze nikt nas nie pędził:diabloti::diabloti::diabloti::eviltong:;) dzieńdoberek Zuzolki i Fruziolki:p
-
Bokserka-zamieniła łańcuch na schronisko-a teraz ma już swój DOM!!!
Imbirka replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Laleczko idziemy na spacerek na pierwszą -
a co tutaj tak pusto?:cool3::cool3::cool3::cool3: to ja tu wchodzę z nadzieją że zobaczę tyle gorących fotek, a tu nic:shake: Karolina, myszka przegryzła Ci kabelek od netu czy co?:roll::evil_lol:
-
Aleeee dużo nowych fotków:multi::multi::multi::multi: i faktycznie, nieźle wchodzą z tego Twojego "aparatu fotograficznego":eviltong::lol:
-
boszsz, jaki szkielecik:shake:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Imbirka replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']hyhyhy :siara: a co ty ja tak bronisz?:evil_lol: kiedy ostatni raz dala ci kieszonkowe??:diabloti:[/quote] o kurcze..... . . . . . . . masz rację:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: dzieńdoberek:multi::multi::multi::multi: -
Effcia, przyjeżdzaj, zrobimy zrzutę na Ciebie, trudno, najwyżej jedno piffko mniej wypiję:cool3::evil_lol::diabloti: Alutka, trenuj, trenuj, bo może być ciekawie w sobotę A ja mówię już dobranoc, bo przed oczami mam wizję 5:30 rano:roll::placz:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Coż to znaczy przyzwyczajenie :evil_lol: będzie niedługo :razz:[/quote] noooooo:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: oooo, ktoś tutaj ma jakieś tajne wieści:diabloti::cool3: -
[quote name='evaxon']tez o tym myslalam :evil_lol: ale TZ w pracy :roll: i nie wiem do qtorej .... nie Ala nie ty nie[/quote] to na 15-stą się może już wypracuje?:cool3::cool3::cool3::cool3: jakie nie? co za nie? jak wszyscy to "babcia" też:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]byłam ....piff kupiłam ...do soboty zdążę się zalać :diabloti::diabloti::diabloti: może ja se zmienie też nicka :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] i tak trzymaj:diabloti: nik zmienisz na Tyskie czy na piffko?:diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='evaxon']kiepski w sesie drogi:grin:[/quote] to niech Cię TZ przywiezie:cool3:
-
[quote name='evaxon']kusicie kusicie tym spacerkiem:shake: a ja splukana:placz: i szybko sie ciemno robi:roll: i dojazd kiepski:-( . . . . . . . Bimber:diabloti:[/quote] jaki kiepski? no coś ty? wysiadasz przy Centralu i jedziesz prosto pod stadion, już prościej nie można... . . . . . dlaczego mój post nie chce się tam zapisać? co ja źle robie?:roll:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12'] Obie wredoty jesteście :shake:[/quote] do takich komplementów to ja jestem przyzwyczajona:diabloti: i nie strasz Szyszką:cool3::eviltong: a tak w ogóle to co się z nią dzieje, żyje jeszcze?:cool3: -
Bokserka-zamieniła łańcuch na schronisko-a teraz ma już swój DOM!!!
Imbirka replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Lalunia pokaz się na pierwszej -
[COLOR=DarkRed][B]No to widzimy się w sobotę o godz. 15-stej obok mnie, czyli pod stadionem Widzewa:p czy jest jeszcze ktoś chętny z Łodzi? Będzie: Zuza, Opka i Tofiś, Bimberos - to na 100%, nie wiem jak Tyśki:roll:, no i może jeszcze jedna koleżanka?:cool3::lol: [/B][/COLOR] Alutka, to kup więcej piffka to sie przyłączymy chętnie:diabloti: no to teraz idę zmienić nika:diabloti: . . . . . tylko nadal nie wiem na jaki:cool3::diabloti:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']spokojnie....to spacer, a nie sprint :evil_lol: widzisz jaka niekumata jesteś :diabloti:[/quote] eeeee tam, wleczecie się przez ten las strasznie:cool3::eviltong: w kwestii języka sarenek to faktycznie nie kumata jezdem:roll::diabloti: [quote name='halbina']Bo Sylwa to sarena jest... nie sarenka... :evil_lol:[/quote] :roflt::roflt::roflt:dobre Halbinka, dobre :cool2: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Musimy dojść do wyjścia na plażę, bo przez wydmy nie da rady - są ogrodzone, no i ochrona środowiska :eviltong::eviltong: a jęzorek, to co? :evil_lol:[/quote] dobra, dobra, to idźcie szybciej:eviltong: no ja nie wiem, czy sarenki mają takie jęzory do samej ziemi:eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Przecież dopiero weszliśmy :crazyeye: ....tyż:evil_lol:[/quote] no to już wychodzcie:p:eviltong: nie tyż, tylko głównie:diabloti: -
echhhh, musisz mi wypominać czerwonego nochala:cool3::evil_lol:? troche za dużo piffka chiba:oops::oops::diabloti: echhhh, a tak ładnie na dogo zaczynałam, a skończe na Bimbrze:diabloti::diabloti::diabloti::cool3:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']A czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? :diabloti:.....a może tylko fotki oglądasz?:cool3: A tak ogólnie rzecz biorąc :razz:[/quote] czytałam, czytałam, i nie mogę się doczekać kiedy z tego lasu wyjdziecie:diabloti::eviltong: a ogólnie.... no to chyba że w pęcinkach :loveu::diabloti::diabloti::diabloti::eviltong: -
taaaaa, albo Bimberka albo Bimbrowa albo Imbirka:diabloti::eviltong: kuuurde, nie mogę się zdecydować:roll:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
a gdzie te morskie fotki:cool3::cool3::cool3:? [url]http://img149.imageshack.us/img149/9042/pa130003bj7.jpg[/url] :roflt::roflt::roflt::roflt:a w którym miejscu z niej sarenka :eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: