Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. Witamy się i czekamy na pełną relację z akcji:diabloti::loveu: trzymam mocno kciuki, żeby się wszystko udało:lol:
  2. cześć dziewczyny:multi::multi::multi: ja też mam rybki... i mam 2 bocje wspaniałe w mniejszym akwarium i nic im nie jest, mają się bardzo dobrze i wyżarły mi plagę ślimaków jak mi się nagle zrobiła w akwarium.. niestety przyniosłam je z roślinkami... tak więc polecam bardzo bocje:loveu:
  3. cześć boksiowa rodzinko:multi::multi::multi::multi: [url]http://i20.tinypic.com/2r5xjs6.jpg[/url] cóż za minka :evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu:
  4. Lalunia chodz na spacerek na pierwszą
  5. śliczności, pokazujcie się na pierwszej
  6. cześć Zuzolandio:multi::multi::multi: Wy to faktycznie już niedługo nie będziecie mieć miejsca w łóżku, dziewczyny chyba już wszystko zaanektowały?:cool3::cool3::cool3::evil_lol:
  7. czytałam wszysto u Medorowej, Aga ekstra, szybka akcja:lol:
  8. do góry maleństwo
  9. dzieńdoberek weekendowo :multi::multi::multi::multi: ale z Kiri słodki śpioszek:loveu::loveu::loveu: Imbir też tak na zmiany pogody reaguje, a ja wtedy mam ochotę się też obok niego położyć :cool3::cool3::cool3::evil_lol:
  10. Klaudia, a może na dzisiejszy spacerek byś z Miką wpadła? umawiamy się u mnie pod blokiem o 15-stej:cool3:
  11. Heloł, :multi::multi::multi::multi: fotencje widziałam:loveu::loveu::loveu::loveu: a nas wczoraj ze spaceru też grad wygonił:placz: ja nie chce jeszcze zimna i śniegu:shake:
  12. [COLOR=DarkRed]c.d.:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0009-1.jpg[/IMG][/COLOR] [COLOR=DarkRed]poznałem nową koleżankę:loveu:[/COLOR] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0010-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0011-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0012-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0013-1.jpg[/IMG] [COLOR=DarkRed]Alutka, pij piffko i trzymaj kciukasy za udany spacerek:cool3: Nie wiem czy Effcia będzie, więc z tym jednym piffkiem się jeszcze wstrzymaj:diabloti::diabloti::diabloti:;););)[/COLOR]
  13. [COLOR=DarkRed]a teraz nasz poranny spacerk[/COLOR]:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0001-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0002-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0003-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0006-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0007-1.jpg[/IMG]
  14. [COLOR=DarkRed]H[/COLOR][COLOR=DarkRed]elloł, helloł, helloł:multi::multi::multi::multi::multi: zostałam dzisiaj ściągnięta z łóżka o strasznie wczesnej godzinie - kilka minut po 7 rano:placz:, Bimbra od rana roznosiła energia:cool3: zaliczyliśmy dłuuugi spacerek w parku i zakupy i zmarzliśmy strasznie bo tylko "0" stopni u nas:roll:. Mam nadzieję, ze pogoda taka utrzyma się do 15-stej, czyli do umówionego spacerku:cool3:[/COLOR] [quote name='evaxon'][URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0243-1.jpg[/URL] buahahahah Imbirek mial ochote na BANANA:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkRed]darł ryja na tego banana równo:cool3:, wszyscy mieli z niego nizły ubaw:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Effcia, jesteś dzisiaj czy nie?:cool3: [/COLOR]
  15. [quote name='Danusia12']Witanko :multi: :placz::placz::placz: ..... chodź Sylwunia tutaj....już ciebie od krówek wyzywają .... :placz::placz: Już pisałem, że w lasku było trochę przyciemnawo, więc czas naświetlania fotek był, jak na ilość wydzielanej energii przez Argona, trochę za długi. Rutinoscorbin to Sylwa niestety zażywa.[/quote] nikt jej od krowy nie wyzywa :cool3::cool3::cool3::cool3::mad: Jak dla mnie to ona nawet bardzo wyraźnie wygląda:diabloti::eviltong: a co się dzieje, ze jej Rutynka potrzebna? [url]http://img88.imageshack.us/img88/2526/pa130017bb1.jpg[/url] krzykaczka jedna:diabloti::loveu: a tak wogóle, to jak się podoba moje nowe image?:cool3::cool3::diabloti:
  16. i domowy, senny Imbirek:loveu: proces psiego zasypiania:diabloti: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0443.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0444.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0445.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0446.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0449.jpg[/IMG]
  17. helloł, helloł:multi: rety, zeby tylko pogoda była, grad nas dzisiaj ze spaceru zawrócił:cool3::shake: no to eszcze ostatnie słoneczne foteczki z nad morza, tak na rozgrzewkę:diabloti: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0237-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0238-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0241-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0239-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0243-1.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Alicja']:multi::multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi:WITAJ w krainie odmiany ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] i jak się czujesz w nowym imege?:diabloti:
  19. przede wszystkim to nie dawaj jej tyle jedzenia na raz tylko w małych ilościach i często, a po drugie to gratuluję drugiego boksia:loveu:, jak jej dasz na imię?:evil_lol::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  20. Dzieńdoberek:multi::multi::multi::multi: oooo, jakie propozycje są dla Effki, może się skusi i wreszcie przyjedzie:lol: Piffka nie zamierzam pić na polach... jedno mniej poprostu kiedyś tam wypiję:eviltong: Jagoda, to przyjeżdzaj do Łodzi, będzie fajnie:lol:
  21. dzieńdoberek:multi::multi::multi: ta sarenka, albo w3łaściwie sarena:p to ma jęzor jak krówka [url]http://img296.imageshack.us/img296/4290/pa130008an4.jpg[/url] kiedyś mnie taka machęła jęzorem:diabloti::cool3::cool3::cool3: co ten Argon wyszedła taki niewyraźny na tych fotkach, może [SIZE=-1]Rutinoskorbin mu dać?[B]:cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/SIZE]
  22. cześć mała Medorkowa:multi::multi::multi::loveu: przyszłam Cię pomolestować:p:loveu:.... . . . . . . . o fotki....:diabloti:
  23. Effcia, nie wiem czy wiesz, ale postanowiłyśmy, ze w sobotę przyjeżdzasz do Łodzi:p zrzute zrobimy, no i nawet będziesz miała spowrotem podwózkę do Pabianic, cobyś po nocy dziecko się nie szlajała:evil_lol::eviltong::diabloti:
  24. dzieńdoberek przszła pani AlicjoeR albo sama Alicjo:diabloti::multi::multi: przerywniczek widziałam Ozzulkowy i kaktusowy:evil_lol:, no i przyszłam się zapytać, czy już kupiłaś ten duuuzy zapas piwa na sobotni wieczór? Jeżeli nie, to jak będziesz kupować, to kup o jedno mniej bo robimy pieniężną zrzutę na Effke, żeby wreszcie do na dotarła:diabloti: no chyba rozumiesz, każde 3 zł się liczy, ja też się poświęcam i o jedno piffko mniej wypiję:eviltong::p:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
×
×
  • Create New...