-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za dzisiejszy zabieg... Menrzusiu jak coś będziesz wiedział to pisz.... -
Witajcie dziewczyny:multi::loveu: no tak, to już teraz wiem, dlaczego ALutka musiała się przkopać przez dogo:cool3: serwer is too.... :angryy::angryy::angryy::angryy: jak dawno tego nie było:cool3: wstawie kilka fotek Imbirka, niestety nie najlepszej jakości bo i pogoda kiepska:cool3:.... i spadam z dogo bo dzisiaj to mulenie jest nie na moją cierpliwość:roll: trawożerca :loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0035-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0036-1.jpg[/IMG] i z górki na pazurki....:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0039-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0040-2.jpg[/IMG] :cool3::cool3::cool3: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0043-1.jpg[/IMG]
-
[quote name='caroolcia']4 dni później ...... ....... Zdrowia, szczęścia, pomyślności, marzeń spełnienia, ewentualnie złotej rybki złowienia, która spełni trzy życzenia! :evil_lol: [/quote] Dziękuję bardzo :loveu::loveu::loveu: [quote name='AgusiaTerierka']Witajcie, może u Ciebie lepsza pogoda..? Przyślij trochę słonka:razz:.[/quote] Witaj Jagoda:lol: pogoda okropna na przemian pada deszcz i deszcze ze śniegiem... jest bleeeee [quote name='Alicja']:multi::multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:doberek ......przekopałam to dogo ....uffffffffffff [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Cześć ALutka.... a po co tak mocno kopałaś na dogo:cool3:?
-
[quote name='Medorowa']:crazyeye::crazyeye::placz::mdleje::mdleje::roll:[/quote] noooo, takie mokre gu...no leci z nieba, a mnie boli głowa i chcę do domu:placz:
-
[quote name='teqquila'][COLOR=Green][B]to niech rodzina w sobote przyjedzie :eviltong::evil_lol: Wianko[/B][/COLOR][/quote] zobaczymy jeszcze :eviltong: [quote name='Medorowa']Doberek :multi::multi:[/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='Medorowa']Doberek dziecko młe pracujące:lol!::lol!::lol!::loveu:[/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='Kiłi']Aaaaaa [SIZE=4][COLOR=seagreen]Imbirkowa życze Ci wszyyyyyyyyystkiego najnajlepsiejszego, dużo zdrowia, cierpliwości, kasy i duuużo zwierząt:loveu:[/COLOR][/SIZE] [/quote] Dziękuję, dziękuję:loveu::loveu::loveu: a torcik pychotka... [SIZE=4][COLOR=Blue][B]A u nas pada ŚNIEG [/B][/COLOR][/SIZE]:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::angryy::angryy::angryy:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Wtorkowe dzień doberek przy kaffie :multi::loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] cześć Alutka... kawkę już kończę i idę pracować, buuuuuuuuu
-
Dzieńdoberek:multi::multi::multi::multi::multi: przyszłam się z Wami przywitać.... i uciekam do pracy:cool3::cool3::cool3: mam niezły kocioł:placz: [quote name='zuzolandia'][SIZE=2][B][I][COLOR=purple]JULIO !!!!![/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#800080]SPOZNIONE ALE JAK NAJBARDZIEJ SZCZERE BUZIOKI POURODZINKOWE !!!![/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#800080][IMG]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/kwiatyurodz2.jpg[/IMG][/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#800080]DUZO RADOSCI USMIECHU I SAMYCH SZCZESLIWYCH DZIONECZKOW!!!![/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#800080][IMG]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/kwiatyurodz.jpg[/IMG][/COLOR][/I][/B][/SIZE] [/quote] Dziękuję, dziękuję, dziękuję bardzo :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Dzisiaj miałem odebrać wyniki histopatologiczne. Wetka zadzwoniła i nie trzeba było jechać zdejmować szwów. Argon ma czerniaka złośliwego w postaci guzkowatej, czyli tej najgorszej. Cała nadzieja w tym, że odkryliśmy to w postaci początkowej. Ale to draństwo i tak szybko robi przerzuty. Próba wątrobowa sprzed 10 dni wykazała nieznaczne przekroczenie normy. Teraz w środę EKG, w czwartek zabieg obcinania ile się da małżowin usznych, może też coś z węzłami chłonnymi. Potem RTG płuc (najczęściej tutaj są przerzuty) i USG narządów wewnętrznych. A potem zobaczymy. Spadam stąd....przynajmniej na jakiś czas. Na żarty nie mam ochoty, a smęcić nie lubię. Trzymajcie się :loveu:[/quote] To Wy się trzymajcie... mój malutki Nunuś:kciuki::kciuki::kciuki: musi być dobrze -
[quote name='evaxon']dzien dobry:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] doberek Effcia :loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='Agniest'] Julciu ! spóźnione, ale szczere życzenia [COLOR=darkred][B]STO LAT, SPEŁNIENIA MARZEŃ, ABY W TWOIM ŻYCIU NIGDY NIE ZABRAKŁO UŚMIECHU, MIŁOŚCI, PRZYJAŹNI, NADZIEI....[/B][/COLOR][/quote] Dziękuję bardzo :loveu::loveu::loveu: [quote name='Alicja']:crazyeye::crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye:dalej pracujesz ....odpocznij nieco :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] już nie pracuję:cool3::cool3::cool3::cool3: teraz idę odpocząć... nie cierpię poniedziałków :cool3::cool3::cool3: [quote name='AgusiaTerierka']Spóźniłam się:oops:, życzę Ci wszystkiego co najlepsze...:Rose::buzi:[/quote] wcale się nie spóźniłaś:lol: dziękuję bardzo :loveu::loveu::loveu:
-
[Warszawa-BwP] Dwie bokser ki - Coco ma dom / Prada Czeka :(
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
echhhh... Coco szczęśliwa w nowym domu, a Prada znowu szuka domku:shake: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dzieńdoberek:multi::multi::multi::multi: ja już przy kawusi siedzę, a tu jak zwykle nikogo niet:roll: -
ekstra te portreciki.... chyba się skuszę:cool3:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:ja dopilam kaff zaraz lece do sklepiku i z piesem .......u nas zimno :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] u nas też:placz::placz::placz: stałam na przystanku i strasznie zmarzłam:cool3:
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Imbirka replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Basia, a kaj Ty się podziewasz?:cool3::cool3::cool3: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif[/IMG]doberek z samego raniolka [/B][/COLOR][/FONT][/quote] a ja już pracuśkam:cool3:... tzn. siedze w pracy, dopijam kawusię, budzę się na dogo... i pomału zbieram siły do pracy:roll:
- 78403 replies
-
[quote name='g_o_n_i_a'][CENTER][B][COLOR=blue]:new-bday:[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Niech ten radosny dzień. Na zawsze Twe troski, Odsunie w cień. I niech się śmieje do Ciebie świat, Blaskiem szczęścia i długich lat.[/COLOR][/B] :Rose: [B][COLOR=#0000ff]Wsiego najlepsego! [/COLOR][/B] :new-bday: :chlup:[/CENTER] [/quote] [SIZE=3][B]Gonia, dziękuję :loveu::loveu::loveu:[/B][/SIZE]:loveu::loveu: [quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Doberek w pourodzinkowy poranek :multi::loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] cześć Alutka.... niestety poranek zaczynam w pracy:cool3: kończe kawusię i się biorę do roboty:roll:
-
Cze Effcia:multi::multi::multi::multi: miejmy nadzieję, ze dzisiejszy dzionek będzie lepszy:cool3:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Imbirka replied to bonita's topic in Foto Blogi
Witam się z rana, bo później pewnie znowu nie dam rady:cool3::roll: -
Cze Madzialeno:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Dzień dobry ALutka z samego rana:multi::multi::multi:
- 78403 replies