Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. Dobrej nocki w takim razie:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. [quote name='halbina'][URL]http://pekabo.wrzuta.pl/audio/1h6GAPELbq/smerfy_-_smerfowe_sto_lat_s[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: fajne... Halbinka, ile ty śmieszności wynajdujesz na tym necie:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. [quote name='Danusia12']Już byś spała :diabloti:[/quote] nooooo, bo spać już mi się chce:diabloti:
  4. oooooo, to teraz Menrzuś stawia?:cool3::cool3::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  5. [quote name='Danusia12']Jubilatka - to jak bedziesz miała 70lat :diabloti:[/quote] a moze tyle mam, skąd wiesz?:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::diabloti::diabloti::diabloti:
  6. [quote name='Danusia12']Te...solenizantka....nie wywalaj gościa z mojego pokoiku, bo :mad:[/quote] nikogo nie wyganiam... nie che z nami posiedzieć to na siłe nie będę trzymać:cool3::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::eviltong::eviltong::eviltong: i nie strasz mnie tutaj pałą:cool3::cool3::cool3::cool3: i nie solenizantka, tylko jubilatka;)
  7. [quote name='Bodziulka']ja Wam dam moher u mnie :mad: PHI idę spać :evil_lol:[/quote] no sama napisałaś, ze nawracasz:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: to se ić...:eviltong:
  8. [quote name='Bodziulka']czasy si.ę zmieniają, ludzie się zmieniają: teraz nawracam zagubione duszyczki ;)[/quote] Bodziula, już Ty lepiej nie nawracaj, za dużo mamy Tych od nawracania...:cool3:
  9. [quote name='Bodziulka']no dobra: degustatorzy :evil_lol:[/quote] dobra, dobra... a kto już kiedyś był prawie do klubu AA zapisany?:cool3::diabloti:
  10. [quote name='Danusia12']Imprezki poza domem są najlepsze :p I czemu tylko dziewczynom dziękujesz? :placz::placz::placz:[/quote] nooooo, coś o Tym wiem:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: bo Tobie już wcześniej podziękowałam:lol:
  11. hehe.... e tam zaraz alkoholicy...:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: Halbinka - wymiękłam z tą fotką, jest bowska:loveu::loveu::loveu: [url]http://www.view-card.com/Kartka-Elektroniczna-Zadarmo-na-eMail/popcard.image.php?font_name=&pu=http://pohlednice.2o2.cz/images/1150.jpg&postcard_text=[/url]
  12. [SIZE=5][B]Dzięki dziewczyny:multi::multi::multi::multi::multi: hehe, imprezke robimy u Menrzusia? [/B][/SIZE] [IMG]http://pclab.pl/zdjecia/aktualnosci/2003_12/szampan.jpg[/IMG] [IMG]http://www.gify.liq.pl/gify_2/swieta/urodziny/przyjecie_www_gify_liq_pl%20%283%29.gif[/IMG][IMG]http://www.gify.liq.pl/gify_2/swieta/urodziny/przyjecie_www_gify_liq_pl%20%2810%29.gif[/IMG]
  13. [quote name='Danusia12']No przecież jestem :oops::razz:[/quote] jakoś do tej pory tego nie zauważyłam:cool3:
  14. [quote name='halbina'][COLOR=red]Choć nie mogę Cię dziś uścisnąć osobiście, wyznam tu wszystko jasno i kwieciście. Gdy znajomi i rodzina będą tłoczyć się z kwiatami, ja połączę się z Tobą tymi oto życzeniami: niech się spełni, co wyśnione, niech nastanie spokój ducha. Miej przez lata niezliczone, uśmiech od ucha do ucha.[/COLOR] 100 lat! 100 lat!, czyli to będzie 200 lat... niech żyje, żyje naaaaam! Niech żyje naaaaam!!! Wszystkiego wymarzonego! [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:%20window.close%28%29;"][IMG]http://www.twojezyczenia.pl/kartki_zyczenia/okazje_kwiat_6.jpg[/IMG][/URL][/quote] [B][SIZE=5]Halbinko, dziękuję bardzo:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/B]
  15. [quote name='Danusia12']Że też ta emotka musi byc różowa :diabloti:[/quote] [COLOR=Magenta][B]RÓŻOWY KOLOR JEST ŚLICZNY[/B][/COLOR]:loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. [quote name='Danusia12']Aaaaaa....no wiesz.....yyyyyyyy.....noooooooo :oops:[/quote] dobra, dobra... myślałby kto, że taki wstydliwy jesteś:cool3::eviltong:
  17. [SIZE=4][B]WOW... MENRZUSIU, WIELKIE DZIĘKI :buzi:[/B][/SIZE]
  18. [quote name='halbina']pijanistka! :evil_lol:[/quote] :roflt::roflt::roflt:dobre :happy1: [quote name='Danusia12']boszszsz......:evil_lol:[/quote] no coooo? gości miałam:cool3:
  19. [quote name='Danusia12']czy Ty aby dzisiaj nie piłaś???? :razz:[/quote] piłam :p:eviltong:
  20. ooooooo:crazyeye: .... jak się ładnie tytułujecie :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [quote name='Danusia12']A czy Ty wiesz, czego ja nie wiem? :razz: Cześć Imbirka :multi:[/quote] nieeeee... takie tylko jakieś miałam niejasne przebłyski:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
  21. Dobry wieczór... widzę, że ktoś tutaj śledztwo przeprowadził:lol: i czemu mnie wynik nie dziwi?:cool3::diabloti:
  22. Hejka:multi::multi::multi::multi: życzę dobrej zabawy na tych ymieninach:evil_lol::evil_lol::evil_lol: i nie krzycz na Zuzanke... Imbir mnie dzisiaj też z wyra śągnął b.wcześnie:cool3:
  23. Dzieńdoberek:multi::multi::multi::multi: byłam i widziałam wszystkie foteczki:loveu::loveu::loveu::loveu:
  24. [CENTER][IMG]http://www.gify.liq.pl/www/welcome/welcome_www_gify_liq_pl%20%2829%29.gif[/IMG] [/CENTER] melduję, że wszystkie foteczki nadrobiłam... ale tylko foteczki:oops:
  25. Helloł dziołchy:multi::multi::multi::multi: Effcia jaki avek, hmmmmm.... intrygujący:cool3::diabloti: teraz kolej na banerek, bo tako cosik nieaktualny:cool3::cool3: [url]http://images32.fotosik.pl/31/e58ff030b9d30cf3.jpg[/url] :roflt::roflt::roflt::roflt: boszsz, jaka minka... coś ty jej zrobiła:diabloti:
×
×
  • Create New...