Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. cześć Fidelki:multi::multi::multi: [url]http://img131.imageshack.us/img131/4606/dsc06033gg4.jpg[/url] ten ryjek jest tylko do całowania :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Iza, jak to z masy solnej? nigdy nic takiego nie robiłam:roll: ciekawy pomysł, kurcze zdolna jesteś kobieto:lol:
  2. cześć dziewczyny:multi::multi::multi::multi: foteczki tylko nadrobiłam:oops: Czy Ty znowu masz pracowity weekend?:cool3:
  3. Tyśkowa, a kaj Ty się teraz zadziała kobieto?:cool3::cool3:
  4. Agniestka, kuruj się i wracaj do nas po weekendzie zdrowa:lol:
  5. [quote name='Menrzuś']Zaraz tam ciapowata - myślała tylko, którą zabawką się pobawić :eviltong:[/quote] i co? język pomógł jej w dokonaniu wyboru?:cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a tak w ogóle, to dzieńdoberek:multi:
  6. hejka, hejka, hejka :multi::multi::multi::multi::multi: nadrobiłam, ale tylko fotkowe zaległości:lol:
  7. Witaj Alutka i Ozzulku:multi::multi::multi::multi: foteczki widziałam, reszty nie nadrabiam:cool3::evil_lol:
  8. cześć Zuzki:multi::multi::multi: ale postępy zeście poczynili jak nas nie było:razz:
  9. cześć Effcia, odrabiam zaległości na dogo:evil_lol::lol:
  10. :hand::hand::hand: hejka, wszystkie foteczki widziałam
  11. Witamy się,:multi: pomału nadrabiam zaległości:cool3:
  12. cześć Alutka:lol: trzy brytany dzisiaj zdominowały park, przez godzine tak szalały:evil_lol::cool3:
  13. :loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0147-2.jpg[/IMG] i szybka ewakuacja przed stratowaniem na ławkę:evil_lol: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0148-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0149-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0153-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0154-2.jpg[/IMG]
  14. :loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0141-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0142-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0143-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0145-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0146-2.jpg[/IMG]
  15. Witanko kochani, jakoś się troszkę pozbierałam do kupy, ale od jutra znowu kocioł echhh... byłe do świąt:cool3::roll: Mam jeszcze ciepłe foteczki z dzisiejszego spacerku. Spotkaliśmy w parku dwie koleżanki Imbira, Okse i Akcję, ale się działo:razz: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0136-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0137-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0138-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0139-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0140-2.jpg[/IMG]
  16. :mdleje::mdleje::mdleje: no proszę, jaka gremlinka potrafi być ciapowata :evil_lol::evil_lol::loveu::loveu::loveu:
  17. [url]http://img530.imageshack.us/img530/3082/pic0119ab5.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: mój śliczny Nunuś z doopcią do góry:lol::lol: [url]http://img124.imageshack.us/img124/1279/pic0123od6.jpg[/url] ale zawzięta dziewczyna, jak się pastwi na zabaweczce:loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol: A tak wogóle dzieńdoberek:multi::multi::multi: stęskniliście się za mną?:razz:
  18. dobrze, ze grudzień tylko do świąt, później bedzie można odpocząć
  19. Agniestka, mnie to się zapowiada tak do końca roku... kocioł mamy straszny... no i ta kontrola, która siedzi u nas:cool3:
  20. ano tak sobie wpadłam przed końcem pracy... nie mam siły już dłużej, musze się troszkę odstresować:cool3:
  21. Widziałam fotki, widziałam fotki:multi::multi::multi::multi: cześć Agniestka:lol:
  22. Dzieńdoberek:multi::multi::multi: wpadłam na chwilkę, się tylko przywitać... tyram jak wół, za 30min. idę wreszcie do domku:loveu: u nas dzisiaj też cały dzień sypie mokry śnieg, Imbir będzie miał radochę:evil_lol:
  23. i ostatnie:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/skanuj0011.jpg[/IMG] to był 2001 rok, Imbir miał wtedy 5 latek:loveu:
  24. :loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/skanuj0006.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/skanuj0007.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/skanuj0008.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/skanuj0009.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/skanuj0010.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...