-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
cześć Fidelki:multi::multi::multi: [url]http://img131.imageshack.us/img131/4606/dsc06033gg4.jpg[/url] ten ryjek jest tylko do całowania :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Iza, jak to z masy solnej? nigdy nic takiego nie robiłam:roll: ciekawy pomysł, kurcze zdolna jesteś kobieto:lol:
-
cześć dziewczyny:multi::multi::multi::multi: foteczki tylko nadrobiłam:oops: Czy Ty znowu masz pracowity weekend?:cool3:
-
Tyśkowa, a kaj Ty się teraz zadziała kobieto?:cool3::cool3:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Zaraz tam ciapowata - myślała tylko, którą zabawką się pobawić :eviltong:[/quote] i co? język pomógł jej w dokonaniu wyboru?:cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a tak w ogóle, to dzieńdoberek:multi: -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Imbirka replied to bonita's topic in Foto Blogi
hejka, hejka, hejka :multi::multi::multi::multi::multi: nadrobiłam, ale tylko fotkowe zaległości:lol: -
Witaj Alutka i Ozzulku:multi::multi::multi::multi: foteczki widziałam, reszty nie nadrabiam:cool3::evil_lol:
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Imbirka replied to basia2202's topic in Foto Blogi
cześć Zuzki:multi::multi::multi: ale postępy zeście poczynili jak nas nie było:razz: -
Witaj Madaleno :lol::evil_lol:
-
cześć Effcia, odrabiam zaległości na dogo:evil_lol::lol:
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
Imbirka replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
:hand::hand::hand: hejka, wszystkie foteczki widziałam -
Witamy się,:multi: pomału nadrabiam zaległości:cool3:
-
cześć Alutka:lol: trzy brytany dzisiaj zdominowały park, przez godzine tak szalały:evil_lol::cool3:
-
:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0147-2.jpg[/IMG] i szybka ewakuacja przed stratowaniem na ławkę:evil_lol: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0148-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0149-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0153-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0154-2.jpg[/IMG]
-
:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0141-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0142-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0143-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0145-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0146-2.jpg[/IMG]
-
Witanko kochani, jakoś się troszkę pozbierałam do kupy, ale od jutra znowu kocioł echhh... byłe do świąt:cool3::roll: Mam jeszcze ciepłe foteczki z dzisiejszego spacerku. Spotkaliśmy w parku dwie koleżanki Imbira, Okse i Akcję, ale się działo:razz: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0136-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0137-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0138-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0139-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0140-2.jpg[/IMG]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:mdleje::mdleje::mdleje: no proszę, jaka gremlinka potrafi być ciapowata :evil_lol::evil_lol::loveu::loveu::loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[url]http://img530.imageshack.us/img530/3082/pic0119ab5.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: mój śliczny Nunuś z doopcią do góry:lol::lol: [url]http://img124.imageshack.us/img124/1279/pic0123od6.jpg[/url] ale zawzięta dziewczyna, jak się pastwi na zabaweczce:loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol: A tak wogóle dzieńdoberek:multi::multi::multi: stęskniliście się za mną?:razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
dobrze, ze grudzień tylko do świąt, później bedzie można odpocząć -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Agniestka, mnie to się zapowiada tak do końca roku... kocioł mamy straszny... no i ta kontrola, która siedzi u nas:cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
ano tak sobie wpadłam przed końcem pracy... nie mam siły już dłużej, musze się troszkę odstresować:cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dzieńdoberek:multi::multi::multi: wpadłam na chwilkę, się tylko przywitać... tyram jak wół, za 30min. idę wreszcie do domku:loveu: u nas dzisiaj też cały dzień sypie mokry śnieg, Imbir będzie miał radochę:evil_lol: -
i ostatnie:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/skanuj0011.jpg[/IMG] to był 2001 rok, Imbir miał wtedy 5 latek:loveu:
-
:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/skanuj0006.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/skanuj0007.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/skanuj0008.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/skanuj0009.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/skanuj0010.jpg[/IMG]